Ilda Bejleri përlotet nga karantina dhe “kthehet” në rrugën e Zotit: Kam ankth, më duket sikur tavani po më bie mbi kokë

Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi.

Përmes një videoje të publikuar në Instagram, ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi.

Sipas Ildës, ka momente ku i duket sikur po i bie tavani mbi kokë nga stresi.

Më tej, ajo i bën thirrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi dhe të kujdesen për veten.

“Prej 15 ditësh po qëndroj në shtëpi. Njerëzit e kanë kaluar kohën në shtëpi duke bërë palestër, duke gatuar, por për mua këto ditë kanë qenë të vështira. 

Ankthi është armiku kryesor i njeriut, sidomos në këto momente. 

Mbi të gjitha stresi që po kalojmë dhe fakti sikur tavani po të bie mbi kokë është diçka që duket sikur po të merr frymën. 

Kam filluar ta gjej qetësinë time duke filluar të besoj tek Zoti. 

Është momenti që të reflektojmë dhe t’i lutemi shumë Zotit që kjo të kalojë. 

Duhet të bëjmë kujdes sepse kjo mund të kthehet në një dramë të vërtetë nëse nuk qëndrojmë në shtëpi”, deklaron Ilda.

 

View this post on Instagram

 

#2javetemianeshpi

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

26 komente në “Ilda Bejleri përlotet nga karantina dhe “kthehet” në rrugën e Zotit: Kam ankth, më duket sikur tavani po më bie mbi kokë”

 1. Aleksander says:

  KUSH eshte kjo?
  Kush e njef?

  1. Matrapiku says:

   Shyqir qe beson ne Zot dhe jo ne Allah, si ajo ciclopa Islamqir Dibrane.
   Ilda, ishte e nevojshme ti kaloje keto momente qe pershkruan, qe te kuptosh se Jeta ka dhimbje, stres, fukarallek, vuajtje dhe Jo vetem palester, udhetime, party, TV dhe instagram.

 2. lezja prej manatie says:

  Rri Ilda shtrir ne krevat mundesisht te jete king size
  gjithnje ne shpine e kupton ilda
  se te kalon se nuk ke faj je mesuar gjithnje qe vrima te punoj 24 ne 24
  durim. durim durim do ja dalim dhe ne kurvat

  1. kurvari says:

   po ske cben Ilda, perdor vibratorin tani per tani, me vone ate te mishit

 3. Dauti says:

  Sa te kesh cicat ti mos e rruj se edhe ne kara-ntine me top i bie.

 4. pilafi says:

  Pse ka zot edhe kjo karakurve?

  1. bledi says:

   Virusi eshte derguar nga zoti me qellim ?
   Te reflektojne dhe te kthejne rruge kurvat .
   Ilda se shpejti Me ndihmen e Zotit do behet murgeshë ……….
   Ne 1 film porno sigurisht ou do pallohet me ankth

 5. Iliri nga Gjermania says:

  Mos ki merak qe te bjeri tavani mbi koke, por ruaj pidhin mos te bjeri ne Toke😀😂😅

 6. Iliri nga Gjermania says:

  Mos ki merak qe te bjeri Tani mbi Koke,
  por kujdesu mos te bjeri Pidhi ne Toke😂😅

 7. Luli says:

  Ishalla te vine mend, oj Goce. Mendoje se bukuroshet Jane te paprekshme? Jo pra, para virusit jemi te barabarte. Sherim te shpejte!

 8. hrushovi says:

  uahhhhhh dy jave ka pa e bere kjo i iku petlla ereeee halle ka kjo bot i duket sfid te rri ne shtepin e saj me njerzit e saj po i bie tavani ne kok pikaaaaaa

 9. bk says:

  Cfare kini me vajzen e cila po shpreh me sinqeritet shqetesimin e saj dhe percjell vetem mesazh pozitiv. Ajo eshte nje nga komentatoret sportive me te mira qe kemi. Vecse e pergatitur eshte edhe e pashme qe ka rendesi per nje vajze, por edhe per emisionin. T’i urojme ta kaloje me qetesi kete periudhe me te vertet ankthi jo vetem per Ilden por per te gjithe ne.

 10. Mandravellua says:

  Ilda po na “ben palester” ne shtepi…
  Kjo kategori femrash e kane trurin ne bythe dhe ne cica.
  Palester quhet vendi ku kryhen ushtrime fizike. Nuk “behet palester” ne shtepi.
  Kjo ka qene dhe moderatore sportive. Te pakten kaq gje duhet ta dinte. Apo ” Ciqitemen “. Mjafton te ngresh kembet dhe te besh gojore.
  Ky eshte modeli i femrees qe na promovojne gazetat sot. Keshtu u befshin vajzat, motrat dhe grate tuaja… o ” gazetare”.

 11. Ladi says:

  Skini lajme te tjera me te rendesishme po na qani hallin e kesaj baxhelles.Stambolli digjet kurva krihet.Lereni kete kartaren me gjujt mos e mbyllni brenda.

 12. Fahriu me pace e pilaf. says:

  Prap me buce , me falni me kurava filluat ju te Tema-s.
  Apo i beni reklame cicave dhe shaleve te virgjereshes, Ilda.
  Hajde kronike dite hajde.

 13. Kiri says:

  Ta fus kollodoshin deri ne germaz te p…

 14. Pa emer says:

  Mbasi kthehen nga rruga e kur….ut , dihet me bashkohet kjo dore …

 15. Kerma says:

  Rri qe rri zhvishu ndonjehere per ne dhe e nxir ne instragam apo fb apo ku te dush ti.

 16. DinPak says:

  Goxha dafllak ka kjo! Kot u zu dhe ai Muc Nano me kete, kjo mirë e mbulon dafllakun kur bën foto për t’i postuar tek Tema e Meros.

 17. babale says:

  Edhe te bije kur behesh me mall e alkol spat nuk di ca ben, siduket tani i ka dalur pija e malli se ka qen dru 24 or ,dhe tani thot qysh e shtyj njerzit keshtu esht ne ajer akoma 😂😂😂

 18. qefliu says:

  kte te kesh per karantin dhe te shikosh djellin kur lind dhe perendon ne ballkon je si shpirt o yll bote je si pornostare

 19. Tutu says:

  Ç’a thua mi Ilda…. baxhellat e bukura dhe me shume pordhe Corona i don shume…. kush virus ka bythe ti afrohet nje fenre kaq “ potente “ sic je ti…

 20. Toni says:

  Sa keq po me vjen do te ishim shum me mir sikur te ishim bashk un dhe ti do ta Kalo’nim shum shum Mir Karantinen ne zemra nuk do ta kuptoie fare, por Mos u merzit se dhe pak dhe cdo gje do te jet vetem nje enderr e keqe

 21. ka te drejte bejleresha te shqetesohet ,

  mir ai surrat sufllaqia e ballinut,
  qi i iku nga durt ,
  por s’bohen te gjall as ata Depuutete qi mbanin gjalle Bursen e Kurvave VIP
  ne Shqypni .
  izolimi mundet me zgjat vite ,
  ikin paret mbarojne shpejt lol
  njeriu duhet me mendu per te ardhmen eeeeeeeee

 22. Tonny says:

  Sa kam qesh me Lezen prej manatie:) I modh plako

 23. Eda says:

  E dashur
  Kohe e keqe , stres pa fund per te gjithe.
  Te uroj sherim te shpejte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *