Këngëtarja e njohur, e dëshpëruar pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit: Turp, tradhti…pse o Zot

Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e ka shprehur mllefin e saj përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Kjo qka po ndodh sot do jetë në histori si turpi maj madh që I ka ndodh Kosovës e besa edhe tradhti. Hiqni maskat se nuk bjen mortja n’mut. “pse” o Zot e more Lezen e nuk more Isën?! 

Albin të lutem mos e kthe musteqen. Le t’shkojn në ‘7’000000000 mijë…nonës. Gjithsesi Kurti ashtë një risi në politikën mbarë shqiptare, ai nuk e mbajti karriken për pazare. Kte s’do ta bante asnjë,”- shkruan në postimet e saj Fjolla Morina.

8 komente në “Këngëtarja e njohur, e dëshpëruar pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit: Turp, tradhti…pse o Zot”

 1. sunitet nuk bejne shtet,lloji i kafshes......... says:

  do te shkoi muti ne gju,allah uakbar………..

  1. Pellazg says:

   Na cave trapin o sekrekar i WC-se 😛

 2. Andon says:

  Ti dhe Çiljeta faluni 5 herë se nuk dini gje tjetee

 3. Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut) says:

  Kjo qenka rrugaqe fare. Edhe shprehjet i paska si te nje rrugaceje (mos te them k….e).

 4. Tarrasi says:

  Shko buce mbyll shalet,e mos jep men

 5. Baxhanaku says:

  Si dikur Ciljeta qe kendon kengen “E kam bythen e mire” adhuronte kriminelin berisha,dhe kjo pafilloja kosovsre, adhuron leninistin e kosoves Kurti.

 6. Bushi says:

  Po leri shalet ti mbaje hapur cke me shalet ti. Te mbylli gojen ok po jo shalet mos ja … nenen

 7. Bushi says:

  Po leri shalet ti mbaje hapur cke me shalet ti. Te mbylli gojen ok po jo shalet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *