Rrëfimi shokues i Tyson: Kam bërë seks me mamatë dhe motrat e miqve…

Sa herë rrëfehet, ka diçka të re për të treguar nga “bëmat” e tij.

Mike Tyson, kampioni më moshën më të re në peshat e rënda, nëpërmjet  podcastit  të tij në You Tube, “Hotboxin”, tregon pa ndrojë dhe turp se çfarë ka qenë i aftë të bëjë në rininë e tij.

“Në rini isha një kafshë plot me para. Kam bërë seks me nënat, motrat dhe kushërirat e të gjithë personave që njihja. Isha i sëmurë, madje aq i sëmurë sa nuk e kuptoja gjendjen time. Kur jetoja në Las Vegas, pranë zonës VIP të lokaleve të natës, kisha një të dashur që bënte prostitutën.

Tani nuk dua që të kthehem ai person që kam qenë më parë. Sepse nga ai person mund të dalë ferri. Mund të dukem tip i ashpër, por unë e urrej atë person. Kam frikë nga ai.”

Kujtojmë që Mike Tyson është dënuar me 6 vite burg në vitin 1992 për përdhunim, nga të cilat kreu më pas se 3 vite. Gjatë vuajtjes së dënimit, përqafoi fenë myslimane dhe e quajti veten Malik Abdul Aziz.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Rrëfimi shokues i Tyson: Kam bërë seks me mamatë dhe motrat e miqve…”

 1. ''kurre mos'' luftoni'' me derrat[sunitet],sepse ju leroseni ndersa derrat[sunitet] zbaviten......''[G.B. Shaw] says:

  prototipe per abdul azizat,shkerdhejne kunatat,kusherirat[nga 1-7],motra e nena miqesh e shokesh…………nen kimetin e allahit!

  1. DinPak says:

   Turkofagos, lexo me vemendje, i ka bërë të gjitha ato palaçolleqe kur ka qenë kaur.

 2. Prostituta Kombetare Sali says:

  Xenit i duhet nje vellame si ky!
  Xeni, Karmina dhe Abdyl Azizi!
  Kameramane Desara
  Regjisor Qimi i Pekajve!
  Muzika “alo alo ambulanca”.

 3. Eno says:

  greko ta paska qi motren dhe ty ky bythziu me duket

 4. Koli says:

  Majk Tajsoni me ate surrat qe ka,ka shkuar me mamane dhe motren e vet e lere pastaj me ato te shokeve.

 5. mos more says:

  pune e madhe ,
  e ka bo edhe Edi yne, e llumi e adhuron.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *