VIDEO/ Armina Mevlani modelon nga dhoma e gjumit me markat luksoze: Këto veshja mi nxjerrin në pah format trupore, dukem sikur s’kam veshur asgjë

E reja e Sali Berishës, Armina Mevlani ka ndarë një video teksa tregon pak nga super garderoba e saj dhe se si vishet në këto ditë karantine.

Nga apartamenti luksoz dhe dhoma e gjumit, Armina Mevlani nuk nguron që në këto ditë të zymta të na tregojë luksin e saj.

Blogerja ka treguar markat e shtrenjta që mban në dollapin e saj të veshjeve. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Armina Mevlani modelon nga dhoma e gjumit me markat luksoze: Këto veshja mi nxjerrin në pah format trupore, dukem sikur s’kam veshur asgjë”

 1. daja says:

  Tamam , Stambolli digjet qeflia krifet

  1. Epiriii says:

   Ne Njerzia e Thjeshte ne ato Veshje Luksi shohim Gjakun, Mundin, Djersen tone si eshte Vjedha nga Sali Berisha, dhe Perçendohet nga Dashnorja e te birit se Saliut. Ne Njerzia e Thjeshte kur ju shohim si talleni me Ne Urojme; Pasuria e Vjedhur u zente sytë

 2. Moza llastica says:

  Iku truni Sales. Vetem nga kjo fecka do i bjer trompoz

 3. Trotski says:

  Kurva Krihet Kur BOTA PO SHKRIHET

 4. Populli katunar says:

  Na rrufshi karin JU ME gjithe MYSLYM MURRIZIN

 5. Nik says:

  Fshati digjet ,,,,,,

 6. OkTaPoDi says:

  Ik moj rrace e poshter si e jotja ashtu dhe e burrit tend. Moj te qift kina nonen e te zente virusi moj baxhelle.
  U bere ti moj zhulse me leket e popullit. Aman per kte jete lluxi ke paguar cmimin me te madh te jetes, te ndash jeten me Xen vari karsin qe vetem mashkull nuk eshte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *