VIDEO: Harron përfundmisht ish burrin mekanik, Rudina Dembacaj poston videon duke kërcyer në krahët e Mark Frrokut

Rudina Dembacaj duket mjaft e lumtur këto kohë.

Pasi braktisi ish bashkëshortin, ajo tashmë ka nisur një jetë të re në krahët e ish deputetit Mark Frroku.

Ky i fundit, këto kohë është bërë pjesë e showbizit shqiptar, edhe pse është një personazh mbi të cilin rëndojnë shumë akuza, nga vrasja te prostitucioni.

Ish-deputeti përfundoi në pranga në prill të 2015, pas mbërritjes të letër-porosisë nga Belgjika ku akuzohej për vrasjen e bashkëkombasit të tij, Aleksander Kurti, pasditen e 5 marsit 1999.

Sipas prokurorisë, mbi Frrokun atë kohë rëndoni katër akuza: “Vrasjes me paramendim, e kryer në bashkëpunim”, Refuzimi për deklarimin, fshehja ose deklarimi i rremë i pasurive të personave të zgjedhur dhe nëpunësve publikë”, “Pastrim i produkteve të veprës penale ose veprimtarisë kriminale” dhe “Ndërtim i paligjshëm”. U ngritën akuza që Frroku dhe 3 bashkëpunëtorët e tij ta kenë vrarë Kurtin për shkak të përplasjeve për kontrollin e prostitucionit.

 

View this post on Instagram

 

Para eres se corones ! ❤️ @ksela_lara

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO: Harron përfundmisht ish burrin mekanik, Rudina Dembacaj poston videon duke kërcyer në krahët e Mark Frrokut”

 1. Kola says:

  JETONI. KENI LINDE PER QEJF. U LUMTE!

  1. ben says:

   Gjithe baxhellat kane nevoje prr reklame
   Gjithe tutoret e prostitutave paguajne per 1 gje te tille.
   Dhe gjithe mediat e ndershme i ndihmojne.

  2. Shqip says:

   Mire pela qe i ngordhi te shkretit burre, por edhe keta gazetaret se lene rehat! Pastaj kujt I plasi per mrrokun dhe bucen e tij!

 2. andi says:

  pune malokesh vari karet

 3. Eda says:

  Aman cfar esht kjo katunare megjith kte katunarin pukjan…ytt rrac e keqe dhe malok dhe modern, cmerreni me kta.

 4. Al says:

  Nuk eshte se kam asnjë simpati për asnjë nga keta te dy por cfare lidhje ka burri ne kete mes.cdo njeri ka të drejtë të martohet dhe te divorcohet.mos u merrni me vrimë e çelsit por shihni veten tuaj

 5. Edlira says:

  Po te vrasesh, nuk te gjen gje e…te ruan shteti shqiptar!
  Ka vrare nje njeri 10 vjet me pare ne Belgjike…ja mer valles ne Shqiperine e vettingut!

  Kurse kjo “zonja” na krenohet qe e ka per burre nje vrases biznesmen…🙈 Ta kesh moter,i ve nje kryq dhe i ben dalje nga familja. Na mbyten njerezit ordinere neper media!🤮

  Ku po shkon o Shqiperi?!
  O hallemadhja ime shekullore…😰

 6. P-S-J-M says:

  Kurvat mblidhen atje ku vlon kokaina.
  Si mizat pas mu*it ..

 7. moni says:

  O gazeta! Perse vazhdoni i permendi emrin ish burrit? Lereni ore tjetrin ne hall te vete. Ca dmth “harron perfundimisht ish burrin mekanik”? Po kur nuk i pelqente mekaniku Rudines, mos ishte martuar… Apo kishte plane te tjera atehere… Epo ta gezoj tutorin e prosititutave pra, profesioni me fisnik ne bote!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *