VIDEO: Marrin fund spekulimet, qytetari nga Saranda i keqpërdorur nga PD tregon të vërtetën e ndihmave

Përveç të moshuarve, një tjetër kategori që Bashkia Sarandë po u qëndron pranë, janë dhe familjet e varfëra që kanë mbetur pa ushqime në këto momente të vështira.

Sarandanews.com po përcjell pamjet, ku punonjësit e Bashkisë kanë shkuar pranë një familje me vështirësi ekonomike, e cila është keqpërdorur nga Partia Demokratike, si e pa ndihmuar nga Bashkia Sarandë.

Në video e siguruar nga Sarandanews.com vërtetohet qartë nga vetë qytetari, i cili pranon se nuk ka kërkuar ndihmë nga Bashkia, ndryshe nga siç është paraqitur nga PD.

Megjithatë Bashkia Sarandë, e ka futur atë në listën e personave që do të trajtohen me ndihma dhe menjëherë ai është furnizuar me të gjitha nevojat që kërkonte./ Marrë nga Sarandanews.com/

VIDEO/ Marrin fund spekulimet, qytetari nga Saranda i keqpërdorur nga PD tregon të vërtetën e ndihmave 👇

Publiée par Sarandanews.com sur Jeudi 26 mars 2020

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO: Marrin fund spekulimet, qytetari nga Saranda i keqpërdorur nga PD tregon të vërtetën e ndihmave”

 1. Fat man says:

  Mos u merrni me Shqu-pisat dhe covid-19 qe jane strehuar ne SHQUP, vazhdoni punen dhe ndihmoni ne kete situate katastrofike qytetaret shqiptare. Pandemia nuk njeh parti.

 2. ben says:

  Akoma merreni me shpifjet e SHQUPI-stave? Lerini te hane mut sic kane ngrene tere keto vite

 3. ta theme pa te keq says:

  Po ate flamurin i kujt qeverie eshte se Ne e kemi te kuq me shkabe ne mes?

 4. Ndroqi says:

  Po te ishte pd-eja ne pushtet dhe ky fakiri socialist,do merte nje dru,jo ushqim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *