VIDEO: Marrin fund spekulimet, qytetari nga Saranda i keqpërdorur nga PD tregon të vërtetën e ndihmave

Përveç të moshuarve, një tjetër kategori që Bashkia Sarandë po u qëndron pranë, janë dhe familjet e varfëra që kanë mbetur pa ushqime në këto momente të vështira.

Sarandanews.com po përcjell pamjet, ku punonjësit e Bashkisë kanë shkuar pranë një familje me vështirësi ekonomike, e cila është keqpërdorur nga Partia Demokratike, si e pa ndihmuar nga Bashkia Sarandë.

Në video e siguruar nga Sarandanews.com vërtetohet qartë nga vetë qytetari, i cili pranon se nuk ka kërkuar ndihmë nga Bashkia, ndryshe nga siç është paraqitur nga PD.

Megjithatë Bashkia Sarandë, e ka futur atë në listën e personave që do të trajtohen me ndihma dhe menjëherë ai është furnizuar me të gjitha nevojat që kërkonte./ Marrë nga Sarandanews.com/

VIDEO/ Marrin fund spekulimet, qytetari nga Saranda i keqpërdorur nga PD tregon të vërtetën e ndihmave 👇

Publiée par Sarandanews.com sur Jeudi 26 mars 2020

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO: Marrin fund spekulimet, qytetari nga Saranda i keqpërdorur nga PD tregon të vërtetën e ndihmave”

 1. Fat man says:

  Mos u merrni me Shqu-pisat dhe covid-19 qe jane strehuar ne SHQUP, vazhdoni punen dhe ndihmoni ne kete situate katastrofike qytetaret shqiptare. Pandemia nuk njeh parti.

 2. ben says:

  Akoma merreni me shpifjet e SHQUPI-stave? Lerini te hane mut sic kane ngrene tere keto vite

 3. ta theme pa te keq says:

  Po ate flamurin i kujt qeverie eshte se Ne e kemi te kuq me shkabe ne mes?

 4. Ndroqi says:

  Po te ishte pd-eja ne pushtet dhe ky fakiri socialist,do merte nje dru,jo ushqim.

Lini një Përgjigje te ta theme pa te keq Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *