FOTOT/ Theu karantinën, gjesti i kryebashkiakut bën xhiron e botës: Shtiret si i vdekur për t’i shpëtuar arrestimit

Kryetari i bashkisë, në një qytet të vogël të Perusë, u shtir si i vdekur, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë, pasi akuzohet se ka  thyer karantinën, për të pirë diçka me miqtë.

Jaime Ronaldo Urbina Torres, kryetar bashkie në qytetin Tantara, u fotografua i shtrirë në një arkivol të hapur, në momentin që policët erdhën dhe për ta arrestuar.

Megjithatë, policia e ka kuptuar këtë truk dhe e ka arrestuar kryebashkiakun, i cili raportohet se ishte i dehur në ato momente. Policia e ka arrestuar Torres, me pretendimin se ai ka thyer karantinën dhe nuk ka respektuar distancimin social.

1 komente në “FOTOT/ Theu karantinën, gjesti i kryebashkiakut bën xhiron e botës: Shtiret si i vdekur për t’i shpëtuar arrestimit”

  1. Dean says:

    Hahaaaaaa…. të kapën or trim?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *