Alfred Lela: Për Zheji & Co., që duan të luftojnë betejat e tyre me trupin tim, ngrijeni by**n e dhjamosur nga karrigia

Nga Alfred Lela

Kam dalë i gërditur nga përballja me kryeministrin Rama mbrëmë në ‘Real story’. Së pari, ishte pandjeshmëria e tij elefanteske, e një burri dhe babai që ka folur dje me mallëngjim (fals) për të birin, të cilin e hedh në napolonin publik sa herë i duhet, siç bëri së fundmi edhe ditën e tërmetit. Së dyti, dhembja që shihja kryetarin e Qeverisë së Shqipërisë, një ismailqemal fals, që gënjente në çdo fjali, ndërkohë që quante rrena çdo dokument që ne i vinim përballë, çdo deklaratë të institucioneve europiane që i citonim, e me radhë.

Së treti, ishin një pjesë e mesazheve që më vinin mua, por besoj edhe kolegëve të mi nga miq, të njohur, politikanë, të panjohur, e me radhë. Secili kishte një bone to pick (një sherr për të konsumuar) me Ramën. Të vetin. Që ndoshta kishte të bënte me Shqipërinë dhe fatin e saj, por me gjasë edhe jo.

Bujar Kapexhiu, për shembull, një burrë i urtë në ditë të urta, më nisi një mesazh se, pse po buzëqeshja dhe se Rama po tallej me ne. Sot Artur Zheji kishte bërë një shkrim dhe ma dërgoi me whatsapp. Si një dorashkë të ftohtë dueli shpatash. Në ndryshim nga Kapexhiu, Zheji, të paktën më pat ofruar mbështetje me një sms pas dhunës. Karikaturisti u shfaq, sa për të goditur edhe ai. Në ditë të turbullta edhe kapexhinjtë bëhen policaxhinj.

Nejse, secilit të vetën, apo jo.

Ka pasur edhe bjerrakohës në rrjetet sociale, që japin mend për çdo gjë, betejën, dhimbjen, mënyrën e jetës, çfarë duhet të mendojë tjetri, që qortonin gazetarët e përleshjes së të enjtes mbrëma me Kryeministrin ‘pse buzëqeshni’. Qeshnim, o budallenj race, se po qanim së brendshmi. Qeshnim se edhe burri që kishim përballë luante gaztorin. Ata që më kanë parë duke qeshur, duhet të kujtojnë se një prej etiketimeve të mia për kryeministrin mbrëmë ishte ‘gaztor’.

Këndelleshim, se ishte e pamundur të mos, me piruetat e Ramës, me inkonsistencat e tij, me rrenat hiperbolike, me arrogancën boshe, me aktrimin, e shumë të tjera. Qeshnim nga pafuqia, nga dhimbja se po ai po tallej, por jo me ne, sepse, secili prej nesh në atë sallë, ia tha disa fjalë, duke larë të paktën shpirtin e vet. Ai po tallej në fakt me ju, me shumicën, me ju që nuk ngriheni, por e prisni Shqipërinë dhe bythën tuaj t’ua shpëtojë Alfredi, Roberti, Agroni apo Sokoli.

Siç pritët që nga Enveri t’ju çlironte rrjedha e kohës, një mrekulli apo diversantët (të cilët po ju i vrisnit dhe spiunonit, edhe pse vinin për lirinë tuaj).

Të dielën e rënies në kthetrat e Policisë, sapo mbërrita në vendin e protestës një grua më tha ‘je shumë vonë; ku ke ke qenë; nuk na ke mbështetur’. I thashë, duke mërmëritur, se kam qenë nëpër studio televizive duke u mbrojtur pareshtur, apo para kompjuterit duke shkruar. Por kjo nuk mjafton për ‘popullin’ i cili edhe revolucionin e do qesim, nga të tjerët, nga fati.

Sipas kësaj porosie, herë tjetër po i shkoj me pisqollë Ramës në debat dhe po e vras si një avnirustem i imagjinatës suaj. Që pastaj të qeshni ju. Dhe të jeni të kënaqur. Me bythën e dhjamosur në kanapenë e shtëpisë dhe një revolucion në kokë që duhet t’jua përziejnë të tjerët si kafe turke.

Mos e prisni ndryshimin me shpenzimet e trupit dhe mendjes sime.

Move your fucking arses!

(Politiko.al)

REMOTE_ADDR:[]

40 komente në “Alfred Lela: Për Zheji & Co., që duan të luftojnë betejat e tyre me trupin tim, ngrijeni by**n e dhjamosur nga karrigia”

 1. Apo jo? says:

  O Lela po boll u qurravite per nje gervishtur qe duket sikur e ke bere duke mesuar bicikleten.
  Gjynah qe more pjese ne nje farse qe ndoshta nuk e gatove vete.
  Tani po vazhdon te besh thirrje frymezuese sikur ti u perballe me tiranine e te tjeret kane vetem llafe.

  I kemi pare tiranet e vertete te Shqiperise e nuk e kemi memorien e shkurter.

  1. Edi says:

   Te rrahu policia,po si mendon ti te kapesh per krahesh policet dhe ti pengosh ne punen e tyre dhe pastaj ankohesh.ik ne vendet europine apo ne usa dhe ta shikosh se si ta zbusin shpinen.e keni zene per cdo gje ” mos me prek me dore se jam gazetar”
   Do uroja qe rama te ishte me i ashper me ju se jeni felliqesira.

  2. Te kater gazetare bene nje maskarade kunder z. Rama says:

   Ate qe Rama nuk ja tha z. Lela ishte fakti qe me nderhyrjen qe ai beri kunder tre policeve femra ndersa ato kishin ndaluar nje zonjushe ne zonen e palejuar, ai beri ate qe ne Amerike quhet “Obstruction of Justice” apo ‘Pengim i Drejtesise’. Kjo ne Amerike te fut ne burg. Policet Amerikane do ta kishin tezur z. Lela me elektricitet dhe do ta kishin edhe rrahur me shkopa gome, ne me te pakten. z. Lela ka jetuar ne Amerike dhe ai duhet te ishte i fundit qe te sulmonte pilicet ndersa ato ishin duke kryer te nje ndalimi. Sigurisht kete guxim ketyre kaposheve ja u ka dhene Rama, me policet e tij me duar ne xhepa qe as te rrahin e as te godasin. Z. Balla, nje hipokrit qe nxirrte se cfare i kishin bere policet z. Lela, qe e moren dhe e nxoren pertej gardhit te ndaluar dhe e lidhen dhe e moren per ne polici, nukm nxori protestuesit qe qellonin policet me grushta dhe ju hidhnin uje ne koke apo qe terhiqnin gardhin dhe perlesheshin me ta. Lela e vrau kemben pakez tek gardhi prej hekuri ndersa rezistonte kur policet po perpiqeshin ta kalonin pertej gardhit dhe kaq. Asnje nuk e goditi z. Lela dhe Rama nuk henjeu per ate. Lela ne menyre shume te patetike dhe te paturpshme sulmoj KM sikur te ishte ai qe e kishte rrahur; nderkohe qe asnje nuk e kishb rrahur. Faktet qe ai solli atje bashke me gazetaret perfunduan genjeshtra. Arma qe gjoja nje polic kishte ishte e lidhur me forcat RENEA qe po dilnin nga Ministria e Brendeshme dhe shkuan ne pune te tyre me mikrobuzet. Pa permendur ketu rrugacerine e Profesor Gjekmarkaj qe perdori kunder KM te vendit nje gjuhe rrugacerore. A ju kujtohet Berisha ne Parlament kur i tha z. Balla qe do te vras vetem e vetem pse ai i foli kunder djalit te tij? Ja ndryshimi midis diktatorit te vertete dhe gjoja diktatorit qe keta nuk i lane fjale pa thene dhe fyerje dhe genjeshtra pe hedhur ne kurriz dhe ai qeshte me ta dhe argumentonte dhe ju pergjigjej. Taliban, oh, z. Gjekmarkaj, nese Rama do te ishte taliban koka jote do te ndodhej ne kanal dhe e prere live ne TV. Sa per korcarin ai perpelitet midis etikes dhe joetikes dhe perpiqet me fakte dhe jofakte te mbarsura me lista jo te verteta per te hedhur balte mbi KM e vendit. TURP. Nje maskarade e papapre. Te pakten kosovaret tregojne kulture dhe etike ne emisionin e z. Buzhala. Keta te kater gazetare ishin shekuj drite nga intervista me Buzhalen. Vetem atij kokorroshit te vetevendosjes qe ishte i fryre nga kokorroshi dhe genjeshtari Kurti dhe zevendesi i tij idiot qe as emrin nuk ja kujtoj. Talibanet e vertete rezultuan te kater gazetaret e pacipe dhe pa etikete dhe pa respekt.

 2. Me këtë opozitë, Rama do të bëhet Gjysh Kryeministër says:

  Lela!
  Jeni të tërë karta të djegura, të një kauze të djegur .

  1. Zjarri 6 says:

   Lelen do e bëjmë deputet

 3. rrugac ,duhet te ishe ne burg. pse mbeshtet dhunuesut e ligjit, pse nuk mbeshtete mbrojtesit e ligjit, pse nuk mbrojte policine. pyete pederastin sokol balla cka te gjene neper boten demokratike me shtet ligjor nqs sulmon policine .po te veproje ndokush si ti mbi policine amerikane akoma do ishe ne burg edhe po te ishe me gjek markun, salillarin , eni vasilin, andi bushati, fatos gaforrene artur zhejanin, ose me fevziun

 4. Ndroqi says:

  Dhe shalet e tij kishte mangut mileti,me veprimin qe bere ti duhej te ishje mbas hekurave tani!

 5. Mahmut shqiptari says:

  Ca eshte ky burre kurve kshu. Kurvat kan vite qe sulmojn policin dhe tani qe ja u mbledhi policia skan me qajn si bythqira

 6. Jari says:

  Te gjithe keta qe permende jane gjithmone kundra Rames seshte ndonje gje e re, sa per ate qe tallet me ju ne studio dhe jashte saj e ka shume te thjeshte,shikoni diferencen e pushtetit te Berishes dhe te Rames dhe shikoni sjelljen tuaj perpara dy kryeministrave dhe shikon nje servilizen te pashoq tuajin kundrejt Berishes per kete arsye jeni thjesht te pabesushem prandaj nuk ju besojne.

 7. Timi says:

  Nul keni bagazh te metreni me Edin ju o pushtat e babaleve. Me asmje fakt e bete emidipmin si pazar Stambolli…bertit njeri e bertit tjetri….
  Cfare dhune u ushtrua mbi ty o pusht, policia thjesht te mori si lecke dhe te nxorri nga zona e ndaluar. Po ta beje ate qe bere ne Amerike do ti jepnin bolet ne dore…pusht…nuk thate asnje fjale kur derri kriminel Sali vdekpja vrau njetez ne bulevard…na can jarin pse policia zbatoi detyren brenda rregullave te saj per te larguar bythen tende nga zona e ndaluar.

  1. Rrush i zi says:

   Karagnoz burre

 8. Andi says:

  Me ate veprim qe bere doje me shume dru, se nuk perfaqsoje asgje. Thjesht nje cop se as pjese sishte, por ishe nje individ qe duke qen gazetar partiak then rregullat me rroba lagjeje. Lepires

 9. tekniku says:

  arses,eshte kjo fjale anglisht?

 10. Ladi says:

  Po perse ballafaqoheni me Ramen kur skini kapacitete apo u genjen mendja.Ai tall trapin me ju me Zhejin dhe me kedo te rraces tuaj

 11. jopergje... says:

  Lela me mire te kishe bere nje pordhe kaq shume sa u sforcove a derbardhe.

 12. saliu says:

  Eshte shkruar gabim “move your fucking asses ” eshte korrekt.
  Megjithate Lela mbetet nje nga gazetaret me te mire.
  Me Ramen eshte e veshtire te debatosh, por jo e pamundur.

 13. Emigranti says:

  Jetoj larg Shqiperise dhe mallin e kam me vete si nje barre te perjetshme nga Zoti.
  Mbreme ne amjentin e punes po ndiqnja debatin ne “Real story” ku per hir te se vertetes ishte nje kakofoni deri ne kufirin e padurimit.
  Nje koleg nga vendi ku jetoj degjoi zhurmat dhe u afrua per te pare dhe mbasi degjoi per pake kohe mu kthye mua:
  “C’jane kete qen te eger?”
  Nuk e di se cfare transformimi pesoi mimika ime por di te them qe me erdhi shume turp.

 14. Toni.D. says:

  Cmenduriiii… per nje gervishje gjuri i dhunuar kamikazi Lela ne cdo studio TV… si femijet e vegjel u gervisha mamiiii……po policet hengren grushta dhe s’flitet fare neper TV… hengshi kokat perbindeshat e kesaje shoqerie…!

  1. Referendum per arrestimin e koleres sali says:

   O shoku,lejla nuk pyet per gervishjen ne sume e jo per gervishjen e gjurit…
   Kesaj lejles i ka dhene doktor vdekja ,rolin e pederastit dhe ky po e luan mire duke hequr breket ne publik…
   Po ne kete bordello vend dhe bordello shtet nuk vepron ligji dhe ky pederast heq breket ne sy te femijeve dhe nuk ka respekt per publikun…

 15. Zogu i tiranes says:

  O ti heroi i shpallur i levizjes L..T,per teatrin,qe na i hoqe laiv breket, ne studio,ti je figure publike,jo me teper se Zogu i Tiranes,prandaj ben mire,prandaj mos i justifiko vepreime e tua me te qenin figure publike,ti je nje i pa edukate,qe ke nevoje te mesosh shume gjera,para se te dalesh neper ekrane,n.q.f-se,don te kuptosh se cfare vlere ke,bej nje sondash,qe ta kuptosh ku je

 16. Trotski says:

  Duhen pyetur kavajsit qejfli a ta pelqyen valle Sumen??? Ne .fakt e do nje Hu pe verteti ne Bire te S.Delenxhi i Neveritshem po aq i neveritshem dhe drejtuesi i Emisionit qe nuk Moderoi fare , po rrinte si hu gardhi.Po merret Lela -Pa Klorofil dhe Shpellari Gjekmarkaj ne Panel??

 17. Edi says:

  Lela, boll.
  Ti po qeshje me batutat e dhunuesit.
  Boll , ishte turp te pranoje debatin ne testrin e operave per te bere propaganden e Dhunuesit.

 18. Nardi says:

  Ju rraca e ndyre e gazetareve dhe ai kryeministri dixhital, SRB, po i jepni Rames mandatin e trete.
  Kujtoni se meqenese keni ze dhe flisni, shumica e heshtur ju duron ne budalleqet tuaja.
  Kush je ti qe guxon dhe prek policet femra me dore, ne krye te detyres.
  Ta tregonte policia amerikane, kineze, japoneze, gjermane, angleze, kubane, serbe, maqedonase, russe, daneze, suedeze, kiliabe, kadaneze, greke, turke, iraniane, argjentinase, indiane, mongoleze, egjiptiane, kongoleze, holandeze, islandeze, australuane, meksikane, bullgare, hondurase, etj. etj. etj., nese vepron keshtu perballe tyre.
  Te kishin bere te vdekur, qe te te kujtohej jot eme kur te lindi.

 19. Populli says:

  Ik o bajge dhish….shkerfhe

 20. Lela,QOSE NJERI EDHE NGA MENJA says:

  O kok thum,ti dhe ato qe ishin aty,mgjth Sokol Ball ja rruni Rames.E gjith “zgjuarsia” juj bashke,dhe ironia qe dojshit me bo,ju doli per hundesh bythqira.Nuk flitet si ne rruge me KM e vendit kushdo qofte ai,pranej ju jeni as me pak e as me shum copa shkerdhatash “gazetar”,sepse larg qofte me i fol keshtu Berishes,por pa dal nga studio,maloket e tyne do ju kishin shkerdhy me gru,plaka dhe motra.Kjo eshte liria qe ju sumqima nuk e vlersoni por e perdhosni me gojen tuj te qelbur.Provo shkerdhat e bej ket veprim me policin ne Amerik,por ta heq skalbin shkerdhat dhe qose njeri edhe nga menja.

 21. Ermali says:

  Ishe ne thyerje te ligjit si qytetar,jo si gazetar,sepse nuk kishe varur ne qafe distinktivin e gazetarit.Keshtu qe mos u anko se te paskan ushtruar dhune si gazetar!

 22. shqip says:

  Lela ke nje javë që jep e merr për tu bere personazhi kryesor I karantines. Zbulon këmbë e duar sikur të kane bere qepje . Po vazhdoi me këto ritme, do nxjerrësh edhe b***n ndonjë ditë. Po shiko se mos te vjen ndonjë propozim anëtarësimi nga shoqata gey- leisbike. Kjo mazhorance ka fituar loto-n për mendimin tim. Në përgjithësi media I ka dhënë një dorë të fortë fitores së PS në 2017. Dhe trendi mbetet i pa ndryshuar edhe për 2021. Edhe me lekë ti kërkonte Rama ca perverse gazetarë, zor se do gjente me të dobishëm se këta. Njerëzit shohin dhe gjykojnë. Në fund vendosin çfarë do bëjnë me partinë e Mones dhe të Bashes. Nga njëra anë e peshores është Rama, nga ana tjetër është kazani, Balliu, Saliu dhe anusi, plus Presidhjeri me shkolleshumin. Ke te votosh ? Kujt t’ja besosh 4 vjete të tjera ? T’ja japësh partisë së Leles e Babales ? Apo ti varesh mëlçitë në qafë partisë kap ça t’kapesh të Metës ?

 23. Xhuliano says:

  O shemtaraq nga pamja, shemtaraq nga trute, ju erdhet dhe u konfirmuat dhe u vetequajtet analiste nga studiot ku partia demokratike ka aksionet e veta. Nuk te ve faj qe leh kuturu, sepse padroni te kerkon llogari. Je fytyr e shpirt i keq, te thone manikin, ku i zhveshin e i veshin, po ti kesaj here u zhveshe vet, ku baba karlo qesh me progresin qe ka bere me ty. Nuk di pse policia u tut, duke mos te çuar para drejtesise per pengim te forcave te policise me dhune, se ti e di qe kur therrasim “ e duam shqiperine si europa”, policet ne europe me ate qe bere ti, do ta kishin leruar mire. Shemtaraq, i shpifur.

 24. Loku says:

  Tek policia more ate qe kerkove. Doje te dukeshe trim perfundove barkas ne toke.
  Ne studio doje te beje viktimen perfundove ne karagjoz.
  Ne media krekosesh si ideolog i madh por nje legen.
  E pe sa vlere ke. Boll se nuk pejrdh njeri per ty.

 25. Tirana says:

  O Lela provo ne ndonje shtet tjeter e te ngresh doren mbi policine e shikon mire me pas se nga ke dale(kur hoqe poturet fale qe nga Tv s’dallohej gje po edhe sikur te te kishin nxire mire do ta kishin bere,paq).E qekurese more per shembull te “urte “ate karikaturistin me mustaqe je i humbur totalisht!Ai smbajti dot familjen e tij me nje grua super te edukuar e te kulturuar e me femije te mrekullueshem,lexoje se si e cileson “ishin” e saj me shume finese(ate se njoh fare por kam lexuar nje replike te saj)interesaxhi,qe shfrytezon e perdor njerzit etj ,e ju dogj menderja per ty haaa ,,,,,,,Ju jeni te gjithe te mbaruar,ju nuk luftoni per kujtime e memorie,,,,,,ju jeni djalli ne shishe,ju jeni te etur per para e shisni menderen per interesa te vogla meskin e, se fundmi gazetare qe sdini te beni Gazetari!Nuk ma ndjen per asnje politikan e per politiken,kerkoj vetem Shtetin e se Drejtes!

 26. Zigur Qarri says:

  Derr gopi kjo Lela, duhet te vij me shpesh nga rruga e lagjes, apo si’i kishte ato shalkat, pasqyre…asnje qimke.

 27. 4 zagare te vetequajtur gazetare te leshuar nga zinxhiri... says:

  Ju 4 te vetequajtur gazetare qe ishit ndersyer si qene rrugace kunder Kryeministrit te vendit turp tju vije per gjithcka thate ne ate emision. Juve e treguat veten dhe nivelin tuaj intelektuale. Juve te 4 jeni felliqesira dhe te poshter ne genet tuaja. Nuk ju pushonte goja si b…tha e turtullit pa mbarim me nje injorance dhe intelekt zero. Sa me shume ju lehni aq me shume tregoni nivelin tuaj. Ty Sokol pederasti turp tete vije qe beje gjoja rrolin e drejtimit te kakofonise se zagarve kunder kryeministrit te vendit. Ju te 4 jeni qelbesira e jo gazetare.Po te ishit ju ne perendim do e shikonit mire ku do perfundonit me lehjet tuaja te terbuara. Por KM ju duroi shume. Ju nxorret fytyrat tuaja te shemtuara qe asnje kafshe nuk mund ti ngjani. Ju jeni niveli me i ulet gazetaresk qe njihet ne faqe te dheut. Te kater, nje njeri i mencur si KM ju nxorri bllof me genjeshtrat dhe poshtersine qe ju te gjithe treguat. Pthuuuu te 4 ve ju marroft Zoti. Jeni per tu drejtuar ndonje qendre psikiatrike se njerez normal asnje prej jush ne ate emision nuk qe pervec Zotit Rama. Ju mungoi edukata elementare. Kot lodheni shani sa te doni por zotin Rama do keni ne krye se e duam ne shumica populli.Ju keni vdekur per ne nuk egzistoni me.

 28. 17nentori says:

  Dhe mos ta duash Ramen, duke pare se si karagjozet bertasin me shume se nje opozite serioze… qe sdel dot te artikuloje dicka serioze dhe te bejne me zor te marresh anen e Rames.
  I rriten aq shume piket Rames kur dalin keta livandot dhe ankohen … se cdokush me dy para ne koke si ngelet gje tjeter por vetem te vazhdoje te votoje per Ramen.
  E hodhi edhe nje pale zgjedhje te tjera Rama… me keta karagjoze qe u duket se kritikojne por i rrisin votat edhe me ata qe se duan … por kane sy ne balle dhe shofin.

 29. Baca says:

  E kam degjuar njere kete anglisht folsin e marum tu fol anglisht. Mek mek mek. Shktuani shqip, kurva!

 30. Tironsi says:

  Po se kuptoni apo beni sikur sepse keshtu ju intereson . Po ka popull qe vjen mbas jush o mjerane , si pas teje dhe gazetareve te sojit tat . Prisni ju qe populli te bej revolucion me ne krye Lelen , zhejin , fejzon e te gjithe te tjeret si puna juaj . ju jeni po aq plehra sa dhe ato qe mbroni . Jeni ordinere dhe funderina te kessj shoqerie packa ju rren mendja se coc beni.

 31. Al says:

  Edhe une them qe Zheje eshte bythe-dhjamosur dhe e perdori Lelen per te rrujtur topet e kryeministrit. Pastaj i tha qe vuante nga sindromi i Stokolmit. Ky Zheji kedo e trajton si inferior te tij.
  Zheji kjo putane gazetarie qe e shtjell dhe e vështjell situaten ne favor te tij. Duhet ta kete genetike, se eshte master i dredhise.

 32. Rakipi says:

  O Lela ti Rames ti rruash b……. Po nuk nxure mend kete radhe heren tjeter do te futin ndonje hu ne b… qe te mos gjesh derman. Ishe ne shkelje te ligjit o Lela. Nuk mund ti shkosh policise e ti tregosh ti se si duhet te veproje ai. Kush je ti nje gazetaruc si shume te tjere, nje lepires, nje tru thare si Mark Marku e kompani.

 33. Sul Korriku says:

  Me sa duket edhe ty te ka zene semundja qe te ndrosh popullin se keta qe jane nuk te kuptojne. Eshte e vertete qe asnje gazetar nuk eshte dhunuar ; as ti pasi gazetaria jote eshte vetem pas ores 21 kembe mbi kembe ne studiot telenVizive. Ti u fute ne aksion kunder policise ; perballoje vete koston. Ti mendon se te njeh gjithe dynjaja dhe duhet te smbrapsen sa here del ne skene. Tashti qe ule pantallonat, patjeter qe je bere i njohur dhe prandaj Rama te tha pas kesaj nuk te nget kush.

 34. Telespektatori i trishtuar says:

  lela nje gazetar me tru te shplare! lela nje gazetar i perdorshem nga politika. lela nje gazetar, qe i punon gjuha si organ, por qe nuk ka lidhje me trurin. lela nje gazetar i parespektueshem. lela nuk di te debatoje. lela kerkon qe kundershtari te flase me mendjen e leles. lela eshte tralala nga truri.
  Policia me lelen eshte treguar tejet e permbajtur.
  Nje gabim ka bere zoti Rama, qe ka pranuar te kete perballe kadrinjte e mjere dhe mjerimin e kadrinjve te kazanit mediatik.
  lela je nje kadri i vockel. Here tjeter xhvishu fare ne emision dhe kthe prapanicen nga kamera. Andej mbase ke ndonje shenje dhune, se perpara asgje nuk duket.

 35. Naseri says:

  Paska bërë monopolin mbi të vërtetën ky alamet gazetari dhe të gjithë ata të cilët nuk mendojnë sikur zotëria e tij (pa çka se janë shumica dërrmuese e shqipëatrëve), nuk paskan të drejtën që ta thonë mendimin e tyre!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *