FOTOT: Kur zhvishet Alfred Lela…

Mbrëmja e djeshme televizive ka qenë një çmenduri e vërtetë.

Kulmi arriti kur Alfred Lela hoqi pantallonat për të treguar dhunën e policisë, një gërvishtje që mezi dallohej.

Dhe rrjeti, natyrisht që kaq do!

2 komente në “FOTOT: Kur zhvishet Alfred Lela…”

  1. keta ne simbol te partise te vene preshin says:

    Mmm goxha ky tek fotoja e pare.

  2. Agron says:

    More po ky zogu i tiranës ,sikur nuk më duket i dhunuar ,përkundrazi me sa shoh unë në foto,këtë policia e paska kuruar,masazhuar,depiluar,e lëshuar në punën e vet sa fisnike e të vjetër të by..
    q….jes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *