FOTOT: Modelja ofrohet të zhvishet nudo, për të ulur gjakrat pas tensioneve për Teatrin

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere është vetëofruar të sakrifikohet për të ulur gjakrat mes protestuesve dhe efektivëve të policisë në sheshin e Teatrit Kombëtar.

E ftuar në “Mes yjesh”, Pere u shpreh se është e gatshme të dalë gjysmë e zhveshur, nëse kjo gjë do të ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve.

Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte… Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin, por një pjesë të mirë të trupit do t’a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve. 

Dhe ta siguroj që nëse do të më jepej një post drejtues goxha i mirë, do kisha bërë një Shqipëri të mirë të bukur. 

Ndoshta do ta bëja çik të përdallë sepse do u thoja që lejohen plazhet nudo,”- tha Pere ndër të tjera.

E pyetur se cili është politikani më seksi në vend, Xhensila tha emrin e Ramës, duke nxjerrë në pah stilin e tij dhe faktin se është goxha burrë.

Edin e kemi me stil kështu, është goxha burrë”- është shprehur Xhensila.

2 komente në “FOTOT: Modelja ofrohet të zhvishet nudo, për të ulur gjakrat pas tensioneve për Teatrin”

  1. Moisi Golemi says:

    Katunare shëmtirë.

  2. Black Jack says:

    Shume pidh qeka , horny good for hard sex , love it 😍

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *