Komentuesit irritohen me emisionet e darkës: Nisi çmendina, nga nata e “Kadrit” te nata e “Kadrinjve”

Rama është i ftuar në një intervistë që po mbahet në Teatrin e Operës së Baletit si i pandehur.

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Gazetari Alfred Lela para tij hoqi pantallonat.

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Te Çlirim Peka po flet Presidenti Meta, që paradite s’priti ambasadoren amerikane, Yuri Kim.

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Ndërsa Berisha shkoi në emisionin “Opinion”.

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Një përzierje e madhe që duket se ka rikthyer çmendinën siç e quan portali pikant ‘bota.al’:

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Profesori Lufti Dervishi shkruan:

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Ndërsa gazetari Mero Baze bën një postim:

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

Komentuesit me tej kanë shprehur nervozizëm se nuk iu ka pëlqyer debati-show dhe jo pyetje-përgjigje sqaruese për njerëzit.

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në emisionin “Open”

Ndërsa vetë kryeministri Rama tek emisioni “Real Story” ku po përballet me tre gazetarë, tha: “Përgjithësisht publiciteti duket si ndërprerje. Por në këtë rast publiciteti do duket si emision dhe kjo (debati) do të duket si ndërprerje”.

Ja disa komentues:

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendinaKomentuesit irritohen me emisionet e darkës/ Nisi çmendina

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Komentuesit irritohen me emisionet e darkës: Nisi çmendina, nga nata e “Kadrit” te nata e “Kadrinjve””

 1. Nuk e kane fajin ata says:

  Nuk ka nevoje per komente. I kanë bere keta me mire nga ne.

 2. Lela i dhunuar nga mbrapa says:

  Haaa nje alban selmani as shqipe nuk di te shkruaje
  ku ka shkuar shoqeria jone edhe analfabeti te kritikon

 3. Tani says:

  Pergjegjsia e emisionit bie mbi drejtuesin e saj.
  Kjo tregon aftesin e tij qe le shume per te deshiruar,
  ne momentin kur ” gazetar ” e analista ” rrugaç
  sillen ne ate menyre para nje kryeministri, pavaresisht
  Nga Kryeministri i rradhes qe edhe ky , duhet te jete
  Me i permbajtur qe te bej dallimin midis tij dhe atyre
  qe ka ne panel, prandaj dhe e kemi zgjedhur dhe une
  Jam nje prej atyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *