VIDEO: Aktivisti kujton të vrarët në 21 janar, Basha duartroket, por i ikën fytyra

Basha duke i dhene porosi Budines

Ka nje detaj qe nuk u trajtua thuajse fare nga protesta e para dy diteve e Aleancës për Teatrin dhe opozites, ku i pranishëm ishte edhe kreu demokrat Lulzim Basha.

Ndoshta “shpetoi” nga ngarkesa e lajmeve apo thjesht nuk e vuri re askush, por kur aktivisti Koloreto Cukali permendi katër të vrarët e 21 janarit 2011, Basha duartroket por i ikën fytyra.

Per me teper ndiqni videon.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO: Aktivisti kujton të vrarët në 21 janar, Basha duartroket, por i ikën fytyra”

 1. Arben says:

  Po i gjati qe i genjeu per drejtesi! A e mbani ment si cirrej 21 janari 21 janari. Asgje nuk u ka bere se i ka ortake ne bizneset e shumta.

 2. Veshi says:

  Edhe 21 Janari eshte nje skene e Drames Prapskenike “Pozite-Opozite Alternative”.

 3. ku jane ata qe ky kurve i ka vrar te afermin me 21-Janare ?

  Cfar prisni o ju mbyllte .Dordolleci shetit rrugeve si Politikan
  ku fle kallashi me bo Uturakun m,e vryma qe ti rrjedhi muti surratit

 4. PD-PS-LSI ,JAN R*****A says:

  Bravo cuni ,se basha qe minister I brendshem ,she do na tregojn ne qe duhet cuar per protest ku kto zhulaq bejn pazare dit e nat si PS e Pd e Lsi jan fundrrina duhen bojkotuar ne zgjedhjet e ardhshme

 5. Toni says:

  Arben po te vrasin ndonje familjaret e tu si me 21 janarit me siguri nuk do qeshje

 6. Pse genjeni says:

  Badha nuk duatroket, fut doren n xhep per celularin.
  Kur duartroket nuk eshte momenti i asak qe tha Cukali per 21 janarin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *