FOTOT/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë: Para palestrës bëj maskë me limon dhe i vajis me vaj ulliri

Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Ajo poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm.

Së fundmi Armina ka publikuar disa video në instastory, ku tregon se përpara se të fillojë palestrën bën disa gjëra të tjera, si për shëmbull maskë flokësh me avokado, limon e vaj ulliri.

6 komente në “FOTOT/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë: Para palestrës bëj maskë me limon dhe i vajis me vaj ulliri”

 1. ceni, Boston says:

  Ben edhe pordhe me rigon!

 2. loni says:

  Mund ta vajisesh veglen me vaj Pate,se reshqet me shume.

 3. "PSHATARI" says:

  @@Armina:Te “Falnderoj” per “Keshillat”,dhe Metoden, se si “Vajisesh”,Kallaisesh,dhe..dhe Kashaite “Pjeshken” Tende,
  tani , nje “Keshille” nga Mua “Pshatari” i pa “Kulture”:PO ME GRASO E KE PROVUAR NDONJEHERE??????Pse jo??Dhe nese nuk e ke Provuar jame Gati une “Pshatari”….DHE DO TE MUNDOHEM TE TE KENQE,shume me mire se @Shkelzeni…lol

 4. Qifi says:

  Ma vajis edhe kte timin se mu ngref

 5. Teveqelja.... says:

  Je shume e lehte menderisht, jo inteligjente, po fare budallacke moj koke qype.Po kush je ti moj nje cope bibe qe perpiqesh te besh pak zhurme kuak … kuak…. kuak…As na intereson ndonje keshille e jotja je shume bajate kupton shko mcifu se le nam…teveqele.

 6. lennard says:

  Shume sherbim i ban vedit po ama te shkon KOT se je ne doren e Nje Loqe Miu.Hajde ketej nga Mullixhiu qe te njohesh Pe verteti se si Bohet Seksi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *