FOTOT: “Më shani sa të doni, unë mbaj”

Edi Rama ka përfunduar sërish në qendër të ciklonit këto ditë, pas prishjes së Teatrit Kombëtar.

Natyrisht, ai nuk i ka bërë bisht përgjegjësisë dhe i ka dalë zot asaj që ka bërë.

Por në rrjet, ai është sot njeriu më i sulmuar.

(TemA)

2 komente në “FOTOT: “Më shani sa të doni, unë mbaj””

  1. Drenica says:

    Studio e monikes, ku me pasurine kombetare do te ngreje kuplara, per shuar epshet esterike te sajat dhe te shoqit.

  2. Fot 6 ta mesoje Aleanca , te organizoje sherbimin !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *