“Me tha Olti qe ma le per 5 mije euro”, Kejvina Kthella nxjerr SMS-të e ofertave që i shkojnë për seks

Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije se është kërcënuar.

Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të kalojë një natë me të ose t’i japë para, në mënyrë që ai të mos i publikojë videot dhe fotot, në të cilat ai pretendon se shfaqet Kejvina.

Do ta nxjerr kete foto ne çdo rrjet social ose q* me mua ose do me japesh lek, kam dhe nje video, po nuk besove ta dergoj,”– shkruhet në një mesazh të publikuar nga vetë Kthella.

Ça bën ky, presion?”- shkruan Kejvina krah fotos së publikuar.

Në postime të tjera, ish-velina ka publikuar mesazhe nga persona të ndryshëm, të cilët i kërkojnë Kejvina Kthellës të kalojë një natë me ta, në këmbim të shumave të majme parash, si 5 mijë euro, 10 apo 20 mijë.

Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo..,”- shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

“Me tha Olti qe ma le per 5 mije euro, eshte e vertete?”- është një nga mesazhet e shumta qe ka publikuar Kejvina.

Qa bane, 1000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.

 

9 komente në ““Me tha Olti qe ma le per 5 mije euro”, Kejvina Kthella nxjerr SMS-të e ofertave që i shkojnë për seks”

 1. Noku says:

  5mij ty, ka koqe kandari plot.

 2. Kokmodhi çelik says:

  Ka super yje qe nuk i njeh askush. 5000 euro eshte lek i madh sidomos perkte kevin qe pa fotoshop nuk do bente as 5 euro nata.

 3. Elton says:

  Aty mbahu ti .Ajo mer 5 edhe 10.Me kete uri seksuale qe i kane lene shqiptaret keta komunistat e vjeter e te rinj ,keto lloj femrash bejne pasuri te madhe .

  1. Hyp xhixhi says:

   Po e ule pazarin vij dhe une

   1. Fredi says:

    O Elton , Kta bosat qe sot i shikoni si maço ne koh te Enverit nuk shikonin p me sy deri sa martoheshin or çun , se ne at koh nuk hynte ne pun leku si sot , sot bejn si p……r , kta kokqoshe , te rregulloje nje femer ne koh te PPSHs duhet te ishe king simpatik dhe orator i shoqerushem , zenia dashnores ishte art ne at koh , menyra si hyje ne muhabet si i afroheshe me stil e embelsi qe ti lije mbresa , te ishe i pa harrushem per te , ishte dhunti qe jo te ter meshkujt e zotronin ne Tiran , kush nuk dinte te lidhte dy llafe dhe ishte si gaxhgaun e i turpshem p…n e kishin pa vetem tek elektrik blu , ose me noj rrevist , sot bojn si pi….r kta muter qe die nuk kish femer qe i afrohej , sot shitet gopi me lek dhe bojn si maço kta antipatik qesharak. Sot ka malok qe kan lindur ne stallen e lopve kan ber lek me drog dhe shoqerohen me mise dhe me kto femra qe shesin bythen me lek, keshtu ka ardh koha .

 4. Predatori says:

  Kjo rruspija i bën publike këto oferta për të rritur vlerën e saj në treg.

 5. Muli says:

  Kjo po ju tregon gjithë budallenjve, se kaq e kam pazarin unë. Këto të tjerat janë lloqe Kavaje.

 6. Nardi says:

  O kare femer ti e me robqira keto qe shkruajn per ty moj kurv qe ska ngel i fort astiri pa te qire….

 7. Fredi says:

  O Elton , Kta bosat qe sot i shikoni si maço ne koh te Enverit nuk shikonin p me sy deri sa martoheshin or çun , se ne at koh nuk hynte ne pun leku si sot , sot bejn si p……r , kta kokqoshe , te rregulloje nje femer ne koh te PPSHs duhet te ishe king simpatik dhe orator i shoqerushem , zenia dashnores ishte art ne at koh , menyra si hyje ne muhabet si i afroheshe me stil e embelsi qe ti lije mbresa , te ishe i pa harrushem per te , ishte dhunti qe jo te ter meshkujt e zotronin ne Tiran , kush nuk dinte te lidhte dy llafe dhe ishte si gaxhgaun e i turpshem p…n e kishin pa vetem tek elektrik blu , ose me noj rrevist , sot bojn si pi….r kta muter qe die nuk kish femer qe i afrohej , sot shitet gopi me lek dhe bojn si maço kta antipatik qesharak. Sot ka malok qe kan lindur ne stallen e lopve kan ber lek me drog dhe shoqerohen me mise dhe me kto femra qe shesin bythen me lek, keshtu ka ardh koha .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *