Meta “arratiset” nga debatet e “karantina” e Ramës për fundjavë: Një e shtunë në Vishnje, plot diell, relaks dhe reflektim

Presidenti Ilir Meta ka preferuar që këtë fundjavë, ashtu si gjithmonë, të largohet nga kryeqyteti, zhurma dhe debatet politike.

Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe tregon se ka shkuar në Vishnje. Kreu i Shtetit shfaqet i veshur me një bluzë jeshile poshtë një peme ulliri.

“Një e shtunë në Vishnje, plot diell, relaks dhe reflektim”, shkruan presidenti krahas fotos.

Ndërkohë, kujtojmë se Meta e ka treguar jo pak herë se është i apasionuar pas natyrës dhe gjithmonë gjen kohë për tu relaksuar.

9 komente në “Meta “arratiset” nga debatet e “karantina” e Ramës për fundjavë: Një e shtunë në Vishnje, plot diell, relaks dhe reflektim”

 1. arriff says:

  Shijoe sa te mundësh keto muajt e fundit te lirise, se te pret nje qeli e lagesht dhe pa drite. HADUT .

  1. Kosta says:

   Likja ka vjedh aq para dhe flori sa dhe burgu do te jete si hotel lluksoz per ate.Po ti sekuestronin pasurite miliardeshe do benin pune dhe ai kesaj i trembet.Pa burgun se ka hall ai plehra jo.

 2. Dridhe Like, se na fike says:

  Bridh o Like qeratai bridh…
  Lekë ke boll këto shëtitje i ke për ajër te pastër dhe hapje oreksi ose tretje ushqimi..
  Makina e Shqiptarëve, karburanti i Shqiptarëve, taborët nga mbrapa të Shqiptarëve…
  (Jo se ti nuk ke pare, se ke boll)..
  Po si nuk u ul njeri të të bënte dy llogari qysh 20 vjet.
  Ti me Range Rover 4.6 Benzine plus dy makina nga mbrapa, plus 6-7 veta..( dhe ketu e kam fjalën vetëm kur ishe deputet) dy here ne dite ne Lalz, ndërkohë që Shqiptaret nuk shkojne dot as per findjave ne DR me makina 1.3L -1.9L dhe keto me naftë…
  Dhe ketu Like nuk po të llogarrit njeri drekat, darkat, veshjet, shpenzimet e kalamajve, (ku vëtëm goca e jote donte 20€ për mëngjes akullore dhe nje pulë (për qenin))..
  Dhe këto Like pa u bërë “e pasur” Monika me manovrat e gllabërimit të tokave e ndërtimet që çuditërisht kur asnjëri nuk blinte në Unazë të re as me 350€/m² asaj ja blenë me 1500€/m²..
  Pa fol për bëmat e tua.
  Shumë ironike ..
  Dhe Shqiptarët që presin SPAK…
  Që nuk është asgjë tjetër veçse një lëvizje për te thënë që do bëhet diçka sa për të mos vrarë shpresën..
  Të gjitha këto me bekimin e Edit.

 3. Zengjeli, nga Vëndresha e Tretë says:

  Ja këtë bëj, o i uruari i Perëndisë, çke që trazohesh me thiatro apo ku di unë. Shiko gjej parcelat ideale për të mbjell hashash, vënde ku ka diell dhe ujë, meqë nashi qeveria, që i paçim uratën, ka nijet të legalizojë hashashnë. Si njeri me nuhatje të hollë (veçanërisht i specializuar për nuhatjen e lekut) dili dhe jepu krahë kultivuesve anëtar të LSI. Jo vetëm kaq, por do ishte mirë të mbaje një seminar disa ditor, për përhapjen e eksperiencës dhe njohurive në lëmin e kultivimit. Me këtë rast, mund të ftoje dhe Xhim Belushin, të mbante një ligjëratë shkencore për dobinë e hashashit kur lekët i fitojnë bosët dhe padobinë kur lekët i fitojnë kultivuesit. Shoku Koço mund të ishte fare mirë organizatori i këtij seminari.

 4. Tit Xhani says:

  Harxho shampo sa te dush, lekurziu nuk bohet lekurbardhe, ..

 5. Qytetari says:

  Thjesht I duhet derguar fatura e gjobes,per shkelje te rregullave te COVID… dalje nga zona e kuqe,per qef (jo per pune) ?! Cfar ndryshimi ka ky dhe familja e tij nga Ne,te privuarit ?! Te pa turpshem! Qytetari

 6. rexha 10 says:

  NGADO QE TE SHKOSHE PRAPE SE PRAPE I NDJERI DRITAN TE VJENE NGA MBRAPA DHE TE DELE NE ENDERR.
  MJERE PER ATE VENDE SE KUSHE I RA PER PJESE..ATE QE S’TA BENE NJERZIA ,TA BENE PERENDIA ,MORE BILBIL GJYZAR.

 7. Sk says:

  Po lolot i ke marre me vete?.

 8. shqip says:

  Ka veshur fanellën e Celtic Glasgow. I vetmi tifoz skocez në Evropën Lindore dhe qendrore. Ky rekord për sa I përket sportit. Ndërsa si rekord personal ka lëkurën e katundarit 24 karat, që nuk e ndërron dot as me floririn e Krrabes. Të fala Qimit dhe Bes narit .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *