Qytetari dixhital tallet me Berishën: Kunati i Veliaj do martohet të dielën në kalanë e Arbanës (Ajola është vajzë e vetme)

Sali Berisha thotë se kunati i kryetarit të bashkisë Tiranë Erion Veliaj do të organizojë ceremoninë e tij të martesës ditën e nesërme Kalanë e Arbanës.

 “Lal Plehu mbi ligjet dhe udhëzimet e narkoshtetit! Për të tjerët ndalohen Dasma dhe martesat, Lal Plehu zgjedh Kalan e Arbanës për të martuar nesër kunatin. Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

Zoti Berisha,ai klyshi lali eri,marton neser te keshtjella konti ne arbane kunatin e vet,dhe prandaj na bllokoi se zdo njerez se i ka ndaluar dasmat po vet duan me bo ket,flm shpresoj ta publikosh tja plasim ne fytyre ketij shteti flliqesire, Rrespekte”- shkruan Berisha.

Por edhe kësaj radhe qytetari dixhital është tallur me Berishën pasi bashkëshortja e Veliajt, Ajola Xoxa është vajzë e vetme dhe nuk ka vëlla.

Ndërkohë edhe portali i familjes Berisha e ka postuar menjëherë këtë “lajthitje dixhitale” me titullin “ Karantinë vetëm për qytetarët, kunati i Veliajt dasmë në kalanë e Arbanës”.  (TemA)

13 komente në “Qytetari dixhital tallet me Berishën: Kunati i Veliaj do martohet të dielën në kalanë e Arbanës (Ajola është vajzë e vetme)”

 1. Iliri says:

  Ndersa Velia vete me lot ne sy i mallengjyer deklaroi se Griselden e Artur Roshit banditet e Berishes i abortuan femijen.
  Por eshte Ajola qe po merr hak perdite vence ndaj rrenave te Erionit…

 2. Timi says:

  Katunari me kompjuter, krimineli me laptop, vrasesi ne laptop hagaha sa stonon ky lyf matraku nga vucidoli.

 3. Vlesh says:

  Dhe Arbana s’ka kala!
  Por … ti vije turp ketij qytetari digjital qe keq informon! Denoj me force abuzimin ndaj SB duke shfrytezuar moshen e pleqerise dhe mendjelehtesine tij per te publikuar cdo info pa verifikuar, mjafton ato te jene kunder ER. Ky Qytetar Dixh. ned menyre te qellimshme ka treguar realitetin se sa matuf eshte SB.

 4. Lalka Erjonka says:

  Saliu është plehrë, madje nga plehrat më të mëdha të vendit por të tilla tallje bien era 99-ça.
  Duke përfituar nga rënia e kredibilitetit të Edit.
  Lali ÇEri po kërkon të përfitoj me gjasme “trashëgiminë” e PS.
  Por Edi e bleu Nanos, duhet ta blesh dhe ti tani Lali ÇEri..
  Dhe mqs kuotimi i PS në bursën e Pazarit te Ri është rritur duhet ta blesh me shtrenjtë.
  S’ka gajle se ke qenë usta i lekut ti me 99 tjetër Mazniku..
  Shumë mirë bëni që tallni trapin me Sali plehrën.
  Por sqaro njëherë dasmën tënde ne kala, ku e gjete të drejtën dhe pse Shqiptarët e tjerë nuk mund ta bëjnë këtë gjë…
  Pra Lali ÇEri edhe ti plehrë si Saliu, Edi, Iliri, Monika, e një takëm të tjerë jeni…
  Pa u pastruar politika Shqiptare nga të gjithë të përfolurit majtas e djathtas as ka për të pas progres…

 5. nini says:

  Po kjo tregon se Sala i poston gjërat ashtu siç i vinë, edhe Lali muti sado që të mundohet të pastrohet, dasmën ja bëri mami në kala me kursimet nga pensioni

 6. Timi says:

  Hahaha. Duhen më shpesh të tallen me këtë plak të çmendur. Të qeshin edhe familja e tij pak.

 7. O DOKTOOOOOOORRRR!! says:

  😹😹😹

 8. San Camillo says:

  Duhet te japi ndonje lek qeveria ketij, ta coje ne Vjene per te kuruar demencen senile se po degradon nga dita ne dite

 9. O sali o gomare fb eshtper adoleshentet says:

  Gjynah ky ka mbaruar a ka familje femije ta terheqin ky jo vetem qe diskretitone pd po eshte transformuar ne kloune ku njerzit tallin bythen

 10. Jimi says:

  Te lajthitur jemi ne, qe merremi me te, e jo ai xhahil.

 11. Lasgushi says:

  Talent,talent ky Berisha,elokuent famoz…!!!
  Nuk kam asnje dyshim,se i tille do jete edhe para prokuroreve,te SPAK ut.
  Ne Shqiperi njerzit me me fat jane AVOKATET.Adresa e fundit e parave qe rjedhin nga krimi.

 12. Nik says:

  Lali Eri vazhdo rrugètimin drejt si njè tren , ekspres ,tirana pret shumè nga ju prandaj kujdes mè shumè pranè problemeve dhe qytetarève .Kujdes se ndjehet pakènaqèsi nga qytetar qè ju kanè votuar prandaj nuk èshtè vonè kurrè tè reflektoni dhe veproni nè tè mir tè popullit.

 13. Ganiu says:

  Kushdo mund ta bej dasmen neper kalate e shqiperise. Pyetja eshte a keni lek mjaftueshem per nje te tille. Sepse kostoja eshte marramendese dhe kte duhet te shpjegoj lali Plera ku i gjeti aq shume lek per te bere nje dasem ne kala.
  Por problemi eshte se ktu te gjithe merren me pasojat askush nuk merret me shkakun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *