FOTOT: “Gati për të shijuar bukuritë e Shqipërisë”, mbërrin në Tiranë charteri i parë turistik nga Ukraina

Pavarësisht goditjes që ka marrë turizmi për shkak të pandemisë, duket se ka edhe nga ata që nuk i rrezistojnë dot disa nga thesareve natyrore dhe kulturore që ofron Shqipëria.

Së fundmi ka mbërritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës Charteri i parë turistik nga Ukraina. 

Më poshtë po përcjellim disa fotografi nga momenti i mikëpritjes. (TemA)

 

3 komente në “FOTOT: “Gati për të shijuar bukuritë e Shqipërisë”, mbërrin në Tiranë charteri i parë turistik nga Ukraina”

 1. specialisti says:

  Bravo agjensise turistike.
  Euro qe ka nevoje vendi.
  Ishalla i ecen mbare, pa infektime , sepse vijne edhe te tjere.

 2. Jorgo says:

  Ukrahinasit popull dinjitoz.

 3. Lili says:

  Dikur u talleshin me kosovaret, qe kane fuqiblerese ma te nalte se ukrainjaset! Tash urojne t’ju vine bieloruset e ukrainjaset qe jane ma te varfer se shqiptaret e lere me ato nga kosova!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *