Baba agjent, mama “hetuese”, vëllai “në hije”, shef personal, qen influencer… Klani i Arthur

Juventus do të shpresojë se lëvizjet e zgjuara në merkato, sidomos me të fundit në aksin drejt Barcelonës, do ta ndihmojnë në garën për Ligën e Kampioneve, por në Torino në të vërtetë, bashkë me brazilianin Arthur, do zbarkojë një “tabor” i madh.

Arthur i komunikoi largimin futbollistëve të Barcelonës në një klimë të tensionuar për shkak të rezultateve, por kontrata e re e firmosir për 5 vjet me Juven, e bën të shohë përpara.

Babai Ailton kuron interest e imazhirt të djalit të tij, dhe bë edhe zëdhënësin e shtypit. Mamaja e Arthur, është një hetuese dhe nuk mungon të sulmojë në public si trajnerët ashtu dhe lojtarët që cënojnë djalin. Por jo vetëm kaq…

Vëllai Paulo Henrique është një personazh në hije, që lëviz shumë në aspektin ekonomik, e fejuara Pati Santacreu është nje personazh shoëbiz, ndërsa shefi personal Eduardo me famë botërore.

Arthur ka dhe një qen të tipit “Golden retriever”, një kafshë  “influencer” që quhet Tuntz dhe ka plot 20 mijë ndjekës në Instagram.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *