Budinës ia japin me shkresë se është me Covid-19, sërish dyshon: Më duket si gjysmë tallavaje

Regjisori i njohur Edmond Budina është sërish dyshues te infektimi i tij me Covid-19, edhe pasi konfirmimin e ka marrë me shkresë zyrtare, ashtu siç edhe e kërkoi një ditë pasi në media u bë publik lajmi.

Në emisionin “360Gradë” Budina ka publikuar përgjigjen e testit ku ka rezultuar pozitiv me Covid-19., të cilën e ka cilësuar si gjysmë tallave.

“Ka disa vlera në analizë që thonë grupi i gjakut, ke këta ose atë dhe si rezultat del se je pozitiv.

Ndërsa në atë letër ishte vetëm një konfirmim që jam pozitiv.

Kjo të lë të dyshosh dhe më duket si gjysmë tallavaje,” tha ndër të tjera Budina.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Budinës ia japin me shkresë se është me Covid-19, sërish dyshon: Më duket si gjysmë tallavaje”

 1. Aleanca per mbrojtjen e tallashit says:

  Po tani si do tja bejme,na ngeli tallashi pa mbrojtje.

 2. Loqe says:

  A can cat trapin me kte loqe.Ky k..ka kind e ashtu do vdesi.Shko legen e paguj per ta bo ven tj,por nese del pozitiv vej Mut gojes qe te mos flasesh me.

 3. Drino says:

  Budin, ske ç’ben, ta ka fut rama coronen, kushedi se sa ja ke fut ti te tjereve, gjithesesi lej ndonje amanet se si dihet.

 4. Adeci says:

  Po mirë o loqe, po je i bindur që nuk e ke në esfel të shkosh.

 5. Zigur Qarri says:

  ik or pirdhuni .Kuji i plasi .

 6. Tani says:

  This guy is fucked up…loll.. nuk e di su mundet akoma media shkruan per kete tip karagjoz..

 7. emigranti says:

  jo ben vete per te ber dorheqja nga shoqata

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *