FOTOT: Gazetarja shqiptare “ndez” Instagramin, provokon ndjekësit nga plazhi

Moderatorja Dajana Shabani padyshim është një nga emrat më të guximshëm të ekranit televiziv.

Së fundmi ajo është shfaqur ‘përvëluese’ në plazh duke ekspozuar të pasmet.

Ndërkohë ajo nuk ka lënë pa provokuar as me përshkrimin në këtë foto.

‘Vitamin 3P:….,Paradise,Power”, shkruan Dajana teksa u ka hequr të drejtën ndjekësve për të lënë komente.

 

5 komente në “FOTOT: Gazetarja shqiptare “ndez” Instagramin, provokon ndjekësit nga plazhi”

 1. Cam vesh llapushi says:

  Pastai si u fik instagrami , edhe zjarren na u deshen pas kesaj pandemie

 2. Gota says:

  O Mero, po çfar lajmi idiot eshte ky?!.. kjo tipja me kto mishra qe i varen nga të gjitha anet mund të eksitoje vetem ndonji të perveluar nga mosha jote e lart ! Ve bast se po të ngrihet në kembe, do I varen edhe bythet qe ju pelqejne aq shume! Po të jete për sa më siper, të sugjeroj qe ajo qe ke në shtepi eshte më e mirë dhe më e lire!

 3. Gota says:

  Perse nuk e botoni komentin tim, apo ju duket më edukuese kjo foto se komenti qe kam shkruar!

 4. ju lutem thirrni zjarrfiksen se u djeg instakaka

 5. tropoja says:

  ja pate hajrin zotit u dhuroj bythe ne vend te trunjt u rehatut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *