FOTOT: Georgina “çmend” Cristiano Ronaldon, shfaqet seksi në jahtin luksoz

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez duket se kanë vendosur që ta shijojnë ashtu siç duhet verën.

35-vjeçari dhe partnerja e tij bukuroshe janë fotografuar duke kaluar kohën në Portofino, Itali.

Futbollisti portugez tregoi muskujt e tij teksa qëndronte i ulur në jaht, ndërsa 26-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me një fustan të ngushtë që i ekspozonte bukur linjat trupore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *