FOTOT: Ky model i rroba banjove po “torturon” meshkujt në të gjithë botën

Marka “Bikinis Frankies” po bën namin me rroba banjot që ka nxjerrë në treg.

Të gjitha vajzat VIP në mbarë botën që kur na nisur karantina kanë pozuar me këtë model rroba banjosh.

Ato duken mjaft sensuale dhe joshëse, ku askush nuk mund t’i rezistojë. Disa nga VIP-at që kanë përqafuar këtë trend të rroba banjove janë Bella Hadid, Kylie Jenner, Halsey, Miley Cyrus dhe Madison Beer.

Ky model i rroba banjove ka për qëllim të zbulojë gjoksin në pjesën e poshtme dhe jo dekoltenë.

3 komente në “FOTOT: Ky model i rroba banjove po “torturon” meshkujt në të gjithë botën”

 1. E para me Bikini te Kuqe ,,,
  duket ne nji far menyre ti shkojne
  ,ndoshta nga fakti se ka edhe nji trup e pamje te mrekullushme Femre ,
  forme mjaft estetike trupi aspak “vulgare”
  —-
  por nqs do shikojme te tjerat dhe fotot e vazhdim mua me duket ,
  dicka pa shije ,
  teeper Extravagande -mjaft provokative –
  dhe qe per mua si mashkull me shije Femerore ,
  do thoshja se nuk i shko aspak si model femres
  eshte dicka fare pasens ,pakuptim e mesiguri ai ajo qe e ka shpik
  dhe fut si mode ,duhet me pas qen ndonji tru i semure por edhe i shemtuar ,
  Gjoksi i mbuluar duket shume her me mbukur dhe me estetik me konfrom trupit Femeror .

 2. ce says:

  po hiqini fare ato drec brecka se na e shpifet duke mbuluar vetem kanalin, hiqini fare dhe 3 dite do zgjazse cudia dhe pastaj femrat nuk do dallojne me nga dhite bkur i sheh ne rruge,

 3. Pellazgos says:

  Te gjitha emrat e atyre femrave qe kane mbeshtetur kete mode jane thjesht skllave te propagandes se degjenerimit.
  A ka pasuri femra?
  Ka pjeset intime qe per nje mashkull eshte shume e rendesishme.
  Shumica e femrave i ekspozon per te terhequr vemendje deri ne provokim.
  Politika per epshet e tyre i shfrytezojne keto skllave seksi.
  Mos te kerkojme ilacin e Koronavirusit se nuk eshte gje perpara ilacit te sherimit te “inteligjences dhe edukates” qe kane popujt e katandisur si mos me keq.
  Ne emer te nacionalizmit dhe interesave gjoja nacionale nuk tregojne shifrat e sakta te vetevrasjeve,perdhunimeve,vjedhjeve,vrasjeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *