FOTOT: Modelja e famshme tregon format bombastike

Fotot e saj në mediat sociale kanë bërë që ajo të ketë më shumë se 14 milionë ndjekës.

Dhe Demi Rose dukej rrezatuese si gjithmonë, pasi pozoi me bikini duke dreguar format bombastike.

Modelja shfaqi para kamerës trupin e saj marramendës duke ngritur duart lartë. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *