FOTOT: Modelja seksi s’duron të nxehtin, heq bikinit

Ajo sapo është kthyer në shtëpi pas një fotosesioni modelimi në Itali me shoqen e saj të ngushtë, Hailey Bieber.

Dhe pushimi ka vazhduar për Bella Hadid të dielën, doli toples në pishinë.

Modeja seksi ka marrë shumë komente pozitve nga fansat për këtë set fotografik. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *