FOTOT: Rita Ora zhvishet para pasqyrës

Ajo nuk është e panjohur për të treguar tashmë fizikun e saj ne mediat sociale.

Por Rita Ora mund të ketë tronditur të gjithë ndjekësit e saj me pamjen e saj të guximshme, kur u shfaq topless.

Këngëtarja 29 vjeçare nuk i la vend imagjinatës kur pozoi para pasqyrës e zhveshur. (TemA)

3 komente në “FOTOT: Rita Ora zhvishet para pasqyrës”

 1. oh … bukuri t’ongsha zhelet e trupit ku je ? 😉

 2. Bela says:

  kjo vuan nga psikopatia se ndryshe nuk ka shpjegim??
  pare ka, jeten e ka siguru, të sillet si normalisht e te martohet e te respektohet nga familja

  të jetë një grua e ndershme, që gatuan për burrin dhe fëmijët, të respektohet nga fisi dhe shoqëria pse?
  nuk e kuptoj?
  të lidhet talenti dhe suksesi me nderin, lumturinë etj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *