‘Është para e mallkuar, s’ja sheh hajrin’! Artan Hoxha tregon nga cili “biznes” kanë hequr dorë ‘bossat’ shqiptarë: Nuk merren me prostitucion, shumë i kanë marrë për gra

Gazetari Artan Hoxha ka qene i ftuat në emisionin “Provokacija”, ku ka folur për të rejat më të “fundit” nga bota e krimit.

Në fjalën e tij, Hoxha bën me dije se grupet kriminale në Shqipëri nuk merren më më trafikun e femrave dhe aq më pak nga vendi ynë.

“Grupet nuk merren më me trafikun e femrave dhe ato shqiptare. 

Ata që u gënjyen në mesin e viteve 90, në pjesën më të madhe sot i kanë gratë e tyre, vetëm e vetëm që t’i shpëtonin denoncimin. 

Një numër shumë i vogël i atyre që janë marrë me prostitucion, ia kanë dalë që të dalin nga rrethi. 

Është si para e mallkuar që nuk ia sheh hajrin,”-u shpreh ai.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “‘Është para e mallkuar, s’ja sheh hajrin’! Artan Hoxha tregon nga cili “biznes” kanë hequr dorë ‘bossat’ shqiptarë: Nuk merren me prostitucion, shumë i kanë marrë për gra”

 1. Mona pa breke says:

  Trafiku i qenieve njerezore eshte biznesi me fitimprures ne boten kriminale por Tan Hoxha thote ujku nuk e ha mishin.

 2. h says:

  Çdo kafshatë që hajnë në shqipëri,”është e mallkuar”.
  Shkatërrimi i një brezi të tërë vajzash shqiptare,nënat e brezit të ri,të poshtëruara ,skllavëruara mizorisht,
  vetëm që “langaraqët e koperativave”të blinin foristrada dhe rroba,janë krime që kërkojnë dënim.
  Prostitucioni,droga,vjedhjet dhe grabitjet,trafiqet e çdo lloji,kanë mallkuar përfundimisht gjithshka në
  shoqerinë shqiptare,edhe pse nuk flet askush dhe lajmet janë për profumin e karminës.
  Asnjë lumturi nuk mund të ndërtohet mbi krime,drogë dhe shfrytëzim të prostitucionit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *