FOTOT: “Kush del në lokal pas orës 20:00, e kap koronavirusi”

Mbyllja e club-eve të natës ka revoltuar jo vetëm artistët, që e kanë mënyrë jetese, por edhe shumë të rinj, sidomos tani që është verë dhe duan të argëtohen.

Rama e ka argumentuar vendimin me shtimin e rasteve të infektimit nga koronavirusi, por në rrjet nuk është se e besojnë shumë.

3 komente në “FOTOT: “Kush del në lokal pas orës 20:00, e kap koronavirusi””

 1. Theatre and Drama says:

  bobo ça ka i ka punu aty t’u pjek shelegun ne hell

 2. mergim tari says:

  Fotgrafi bajate qe nuk te krijojne asnje ndjenje vec neverise per ata qe I bejne.
  Eshte e njejta si ata qe na detyronin neve ne kohen e Enverit qe te recitonim vjersha per partine.
  Nga epshi dhe ekstaza per te share nepermjet montimeve te fotove, keta qe bejne keto duhet te kuptojne qe humori eshte nje fushe qe nuk e ben dot cdo njeri, sidomos ata qe shpirtin e Kane me urrejtje.

 3. Meti says:

  Terheq vemendjen nga shkarkimi Presidentit!
  Se mos na nxehet dhe na nxjerr ndonje vidio
  per trimat e tjere te politikes dhe me gjere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *