FOTOT: Ylli televiziv tregon format bombastike

Ajo është duke punuar për një projekt të ri televiziv.

Dhe Amy Childs ka sjellë disa pamje nga xhirimet e serisë kur ka dal për një vizitë në Essex të enjten.

E verdhu me rroba banjo ylli televiziv tregoi format bombastike.(TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *