Ekspertja e seksit tregon pakënaqësinë: Më shqetëson injoranca dhe vulgariteti i shqiptarëve

Blogeria e seksit Zhaklina Lekatari së fundmi ka dhënë një intervistë ku ka folur gjatë për bulizmin që merr nga mediat sociale për temat që trajton, për komentet negative dhe si arrin t’i përballojë vazhdimisht kritikat që merr.

Ndër të tjera ajo ka treguar për Ora news se çfarë nuk pëlqen nga mentaliteti shqiptar.

Injoranca dhe vulgariteti janë gjërat e vetme që e shqetësojnë blogeren në Shqipëri, dhe sipas saj kjo mund të luftohet vetëm me edukim.

Çfarë të shqetëson më shumë ty nga mentaliteti shqiptar?

 Injoranca dhe vulgariteti. Injoranca është më e madhja sepse ajo është më e keqja e të këqijave. Nga ajo burojnë të gjitha të tjerat. Mendoj se kjo luftohet vetëm me edukim luftohen të gjitha fenomenet. Ne të gjithë duhet të kërkojmë që të ketë më shumë fonde për edukim. Katër janë shtyllat e shtetit dhe njera nga këto është edukimi.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Ekspertja e seksit tregon pakënaqësinë: Më shqetëson injoranca dhe vulgariteti i shqiptarëve”

 1. Resti i takon Shtetit Qeverrise ,
  qe te filloje nga e para dhe bejne kafshen Njeri
  Rrevolucion Kulutor – Edukues e Emncipimi i Shoqerise ,
  mbas Apoklipsin Demokrtike te Shpellareve -kafsheve te dal ne liri nga shpellat

 2. Mire e ka kjo sexy dyhet ba verem mbas llapes ajo eshte kenaqisija e njeriut Shqiptare sa me shume llape mrapa penetrejshen

 3. i papami says:

  Mire e ka kjo sexy dyhet ba vetem mbas llapes ajo eshte kenaqisija e njeriut Shqiptare sa me shume llape mrapa penetrejshen 👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. xxxperti says:

  i bën bust kësaj kurvës për gjithëdijen që ka dhe e emërtoni “SOKRATE’

 5. xxxperti says:

  i bën bust kësaj kurvës për gjithëdijen që ka dhe e emërtoni “SOKRATE’

 6. xxxperti says:

  i bën bust kësaj kurvës për gjithëdijen që ka dhe e emërtoni “SOKRATE’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *