Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi mesazh ngushëllimi: I dashur Edi, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka përcjellë një mesazh ngushëllimi kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jetë të nënës së këtij të fundit.

Në një postim në facebook Thaçi shkruan:

I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta.

 Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes.

(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *