“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të gjyshes: Do të të dua gjithmonë

Vazja e Olsi Ramës, Kristi Rama ka publikuar një fotografi të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta.

Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e saj e bukur dhe do e dojë gjithmonë.

Ajo mesazhin e ka shoqërruar me një foto kur nëna e kryeministrit ka qenë e re.

Aneta Rama ndërroi jetë ditën e sotme, në moshën 82-vjeçare. Ajo ishte një nga stomtologet e para në vendin tonë, e cila është nderuar edhe me titullin “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare”. Ceremonia e varrimit pritet të bëhet sot në orën 17:00.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të gjyshes: Do të të dua gjithmonë”

 1. Mama Mia says:

  Le nom o Mero idjoti..o mero Bajga..100 artikuj per ……o servil i peshtire.

 2. Ti rroni djemt qytetaret e kulturur te qytetruar
  e ju niper e mbesa te mrekullueshem si trashgimia
  me e mire e qytetarise ne kte vend .
  Te rroni
  ta kujtoni
  e nderoni gjithmone…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *