‘Prap Nexhmija’, ish ministri i LSI, ironi me vdekjen e Aneta Ramës. Komentuesit e sulmojnë: Të të vijë turp

Ditën e sotme u nda nga jeta nënë e Kryeministrit Edi Rama, Aneta.

Aktorë të ndryshëm të politikës kanë ngushëlluar familjen Rama, por ka pasur edhe nga ata që akoma nuk kanë reaguar, ndaj këtij lajmi të hidhur.

Ajo që ra në në sy është se ish-ministri i drejtësisë i LSI Ylli Manjani, ka ironizuar vdekjen e Anetës, në një koment në rrjetet sociale.

Duke treguar qarte se qenka si urdher politik reagimi negativ per ndarjen nga jeta e nje njeriu!

Faqa ‘Partia Socialiste Official’ ka postuar një shirit të zi, pas lajmit që nënë e kryeministrit ka ndërruar jetë.

Ndërsa, Manjani ka lënë komentin duke u tallur, “Nexhmija, prap!?”.

Sikur të mos të mjaftonte ky koment, ai ka vazhduar debatin me një komentues tjetër, i cili i shkruan se është turp që një ish-figurë politike të shprehet në këtë mënyrë.

“Është turp që një ish figure politike të shprehet në ktë mënyrë” shkruan një komentues.

Ndërsa Manjani ja kthen: “Të thashë që në tjetër vend është turpi. Tani po të them edhe tallja. Po meqë se kupton, po të kujtoj se çdo ditë japin shpirt njerëz nëpër spitalet e lëna trokë nga i biri i nënës së vet.

Dhe atë turp, që ti e kërkon tek unë këtu në FB, kërkoja Atij që merr vendime për të fikur drita në dhjetëra familje. E nëse kjo tradita shqiptare, na ndaloka edhe ironinë, ti mbaj traditën se unë do mbaj ironinë.

Të uroj shëndet! Këto kohë kjo është më me rëndësi! Dhe mos shko në varrim, meqë të kërkon tradita, se nuk të bën hiç mirë për shëndetin,” shkuan Manjani.

Kujtojmë se, Aneta Rama ka ndërruar jetë në orën 05.00 të mëngjesit të sotëm në shtëpinë e saj. Ajo ishte e sëmurë, ndërsa prej ditësh ndodhej e shtruar në spital. Një javë më parë Aneta Rama kishte lënë spitalin dhe qëndronte në shtëpinë e saj.

143 komente në “‘Prap Nexhmija’, ish ministri i LSI, ironi me vdekjen e Aneta Ramës. Komentuesit e sulmojnë: Të të vijë turp”

 1. Vendi i qelbesirave says:

  Malok tipik. Rritur me shprehjen “shisha nonen teme”

  1. Pyte mamin a te kenaq maloku says:

   Malok jam edhe une, por ky tipi ma neverit shume, dhe nuk pranoj te futesh ne te njejtin thes me ne. Ky bastardi eshte tamam si ti, rrace e ndyre, qe sdini ke keni per babe. Se mamaja juaj ka bere experiment me tre burra njeheresh dhe ti je rrit me te qivja motren. Hibrid i vogel

   1. Vendi i qelbesirave says:

    Maloku i mire eshte maloku i vdek o dhkerdhate shkembinjsh. Mos na permend nenat ne te tjereve o bageti e rritur me kallamoq se inçestin, poshtersine dhe pabesine veçmas rraca juaj qe fle me bagetine ne kat te pare e ka identitet kulturor. Ne te tjeret nuk kemi nevoje te japim bese se nuk jena te pabese o çeçen. Prej rraces tuaj te dhjere e kemi dhurate kete plehre vend pas 90. Fale bushtrit te Shqieres, kopilit te xhajes se vet, pjelle e inçestit te kullave Saleh Kermes

    1. Maloku says:

     Ik more hibrid i vogel tani po te pyes dicka tjeter: pyete pak motren a eshte dakort me ato qe ke shkru?
     Hahahah….
     Mos harro me me kthy pergjigje!!!!

     1. Al says:

      O Malok Po ti pse prekesh? Ti mund te jesh malsor e mbase nuk ke lidhje me malokun. Maloke ka edhe lind e rrit ne mes te Tiranes. Mos u merrni me krahinat e njeri tjetrit se Shqiperia eshte sa nje lagje. Merruni me injorancen qe eshte ulur kembekryq.

     2. ''kurre mos'' luftoni'' me derrat[sunitet],sepse ju leroseni ndersa derrat[sunitet] zbaviten......''[G.B. Shaw] says:

      mos u shani kot……na ma’tmire se ju etj pordhe me rigone,ketu m’albanistan ka vec nje mega diversitet ose nje ”lufte” mes dy botesh: asaj paqsore ,kulturore,njerzore KRISTIANE dhe asaj cnjerzore,gjaxore,injorante ISLAME.
      shikoni sunitet,shiitet,turkocamet,kosovaret apo shpellaret e do te kuptoni rrealitetin……………….

   2. filozofi says:

    Ti pyete mamin…je komple gabim. Ti sikur kerkon me kemgulje te quhesh “malok”. Fjala malok ne shqip ketu e 100 vjete te shkuar nuk ka e beje me vendin ku ke lindur. Ka te beje me mentalitetin qe ke. Edhe une jam me origjine nga “malet” dhe e quaj vehten malok njelloj si dhe te tjeret e quajne vehten “fusharak” apo “bregdetas” etj etj… Ti i dashur ne asnje menyre nuk mund ta quash vehten malok si perfaqesues i primitivitetit…
    Nga ato qe shkruan dukesh qe je njeri I hapur dhe i zgjuar por keqkupton ofendimet dhe identifikon ato shume afer vehtes. Lufto te jesh pozitiv ne jete dhe jo negativist. Lufto te jesh ai qe je dhe jo “perfaqesues” i fjaleve ofenduese. Lexo sot ate qe shkruan Frok Cupi te kuptosh se kush eshte “malok” dhe kush eshte njeri fisnik nga malet…Te ndjeres ju prehte shpirti ne parajse!…

    1. Maloku says:

     Filozof,
     Do te doja shume nje koment nga ana jote per ate qelbesiren me siper qe une I shkruajta ashtu.

     1. saliu says:

      Maloku!
      Latinet kane nje shprehje per te tilla raste:

      Mos u cudit kur nuk te ben zap fjala ne nje rreth zuzaresh sepse,
      cicerimin e bukur te bilbilit e mbyt gjemimi i lodres sepse,
      Eren e keneshme te parfumit e mbyt ere e nevojtores.

      Malesia ka burra vertete te beses e te mencur sic ka edhe burra jo te mire.

      Mali me debore nuk felliqet me kellire…

   3. fteri says:

    Mjerë ne shqiptarët kë kemi pasur ministër drejtësie !…,ky qënka gomar fare,vetëm i mungojnë veshët e gjatë që njerzit ta dallojnë në rrugë nga katërthundraku .

  2. 21 janari says:

   Ne nuk na duhet ” Nexhmija ” !!!
   Ne na duhet Likja – Mona – Salija !!!!
   Thjesht qelbesire Manjan , Urrejtja dhe cmira te con larg fort.
   Salija ( bisha – Berisha) na lane shume spitale dhe ky i g,jati i prishi !!!!
   Funderrine. Nuk e mundni dot Edin , sepse qe te mundni Edin , duhet te mundni popullin

  3. Jorgo says:

   Plaken e ketij ylli mutit e quajne shiqere, si moma e sal mutit. yyy te qifsha shiqeren o yllo I mutit te manjanave, vellezer me majmunet. shiqeren ku ta kesh…

  4. Erl Bregu says:

   Kete e ka nxjerre Nano nga zyra me shkelma duke I thene
   …te qifsha nenen, gruan, motren…dhe ky I tha YES sir.

  5. Lenci says:

   Mbaj ironine me gjithe faqen e zeze. Mi kanalesh.

  6. Janig says:

   O BAJGE
   KE NENE
   KE GJYSHE
   APO JE ME TE META
   TE MARRE VESB POPULLI KUSH JANE

  7. Gjergji says:

   Per te gjithe ju militante idiota, e dini ate shprehjen: Kur ndane aq te rane.

   Historia e njerezimit eshte keshtu:

   Mbasi zoti i krijoi gjithësinë, krijoi njerezimin dhe mendoi qe ti vinte edhe trurin ne koke. Keshtu njerezit do te mund te gjykonin per veprimet e tyre.

   I vendosi ne radhe, dhe nga kazani me tru qe kishte pergatitur, me nje garuzhde filoi te mbushe kokat e njerezve. Mbasi mbushi shume koka me tru, vuri re se njerëzit ne rradhe ishin shume ndersa truri kishte shkuar ne gjysmen e kazanit.

   Mori mish tule, e griu, e perzjeu me tru dhe kur kazani u mbush plot, filloi perseri tu mbushe kokat e njerezve. Pas pak vuri re qe masa e perzjere “tru-mish” kishte shkuar tek mesi i kazanit.

   Perseri beri pak pushim, griu mishin tul qe kishte mbetur dhe pak koska, e përzjeu masën e gritë me tru, dhe filloi perseri te mbushte kokat e njerezve me masen “tru/mish te perzjere me mish/koske”.

   Por radha e njerezve ishte shume e madhe, kazani pothuajse mbaroi.

   Perseri pushim. Morri gjithe zorret, koskat, plencat dhe i griu.

   Mbase e perzjeu me masen e “tru/mish te perzjere me mish/koske” qe kishte mbetur, filloi te mbushe kokat e njerezve te mbetur.

   Nuk e di ne se do ta kuptoni se kujt kategorie te njerezimit i perkisni!?!?

  8. ADRIATIK says:

   Mbas Ahmet Zogut Demokrat dhe per Popullin Shqiptar Eshte Djali I Anites Edi Rama qe ka Bere Per popullin E vete Mamaja E Edi Rames U Prehte Ne Paqe Zonje Grua Dhe Nene Po Me shume Nje Stomatologe E shkelqyer

  9. miu says:

   Nje parti eshte institucion qe i perket nje force te caktuar politike popullore. Por ne ate vend qelbesirash partite i perkasin vetem familjes. Ne nje vend tjeter normal nuk besoj se do mbante zi, edhe pse ne kete menyre, nje parti per raste te tilla familjare, private, natyrore….!

 2. drita says:

  ky qenka nje plere ,si mundet te jen njerz te till ne politike,..ish minister i drejtesis..,cfar paradoksi,..nje qen do te ishte me fisnik se ky plere.
  nuk eshte fjala se eshte nena e KM, por per cdo nene ne bote.turp,turp dhe neveri per kete plereeee

 3. Komunisti i papenduar says:

  Ajo nene qe ka lidur Ramen pa dyshim ka qene me e mire se nena qe te lindi ty.

 4. Agimi Diber says:

  Ti ore kopuk rrugac ke mbetur dhe perseri rrugac do te mbetesh. Asaj nene shpirti i shkofte ne xhenet, ndersa per ty do te shikoje zoti.

  1. shif e shkuraj says:

   Ky deri ne moshen 17 vjec ky nene quante gomarin se atje kishte lindur, ne grazhdin e tij dhe detyrimisht te zotin e vendit do te quante nene..

 5. qazim says:

  Megjithse i lig dhe cinik ne shkrimet e tije,prap perpiqesha te gjeja thelbin racional tek ky tipi. Me reagimin e sotem eshte e pamundur ta fusesh tek humanoidet ,vetem tek zvarraniket dhe qelbesit mund te jetoje ky moster.

 6. VOTA PER SHQIPERINE E BEGATE says:

  Komentues ciliMINJ!
  këta komentues po të jenë të ndershëm ti kërkojnë ramës të bëj shtet
  të zhdukë korrupsionin, të fusë salën me shokë mrena ku e kanë vendin
  na u bënë militantët pa shkollë milionerë,
  me pak fjalë të vendoset MERITOKRACIA

  POPULL DELE u dhemb më shumë një fjalë kundër ramës sesa veprimet e ramës bashkë me horrat e tjerë
  edhe ata në 21 janar vdiqën – por rama se cau trapin
  tani që i ndodhi vdekje në shtëpi të kujtohet rama për të vdekurit e gërdecit dhe 21 janarit etj
  edhe ata në gërdec vdiqën – por rama se cau trapin

  1. Malo says:

   I vetmi qe ke bere nje koment te arsyesh jeni juve.

  2. Gjergji says:

   Keni shume te drejte “Vota per Shqiperi te begate”. Ne asnje shtet tjeter demokratik nuk do te behej çeahtje e shtetit apo e pooullit vdekja e nje personi te afert me udheheqesin politik. Cdo gje eshte familjare. Ne Shqiperi po vdesin cdo dite nga keq qeverisja, dhe asnje nuk e çan koken. Sa mire kam bere qe jam largiar nga Shqiperia, me nje shumice populli injorante. Prandaj Europa nuk e do Shqiperine. Se ne Shqiperi kane mbetur tifoze partish, dembela qe e kane mendjen te vjedhin.

   1. Andi says:

    Ja ke fut not o gjergj.Ne cdo vend te botes komentohet vdekja e te aferme te drejtuesve,por komentojne si njerez,pa e perzier me opinionin per drejtuesin sic bere tu tani.Kji ndodh psi shqiptaret e pas 90, u kthyen papritur ne hijena,sic e the dhe ti.

   2. Ujku Plak says:

    Indentik si kom juaj e kam bere ne fc dhe mu merziten shume ish shok e miqe .Edhe une kam ikur dhe ndiehem sikur kam lindu edhe njehere para 6 vitesh. Gezohem per veten dhe femijet e mije ,por me dhemb shume gjendja ku ndodhet Shqiperia edhe me shume me dhemb qe nuk shohe shprese fare (shpresoi te jem i verber dhe nuk shohe mire).

 7. pjeter says:

  Manjani tregon ,dhe forcon bindjen akoma me shume qe kemi pasur te bejme me njeminister drejtesie,komplet idiot.ç’do koment tjeter eshte i tepert.

  1. ? says:

   Dhe ti o pjeter me kete koment e zgjidhe problemin, po ke harruar qe te gjithe ministrat e ketij djalit te mbare qe i paska vdekur mami sot, jane edhe me loqe se ky. A do emra? Spiropali, Ahmetja, Beqaj, Cakaj, etj etj

   1. pjeter says:

    Mundet,por po diskutohet per nje dalje tipike te ketij personazhi.Sot qe duhet te tregonte qe kishte pak intelekt,dhe te pakten te rrinte i heshtur,per respekt te nje personi,qe nuk ka lidhje me asgje te keqe,tregoi qe ka zero absolute.Kjo nuk mund te merret as cinizem politik, eshte thjesht,idiotesi puro.Per te tjeret qe i referohesh zotrote,ka kohe, dhe tema te tjera qe do i trajtojne,dhe vend per te thene mendimin kundrejt tyre,por sot po diskutohet Manjani ,dhe me vjen natyrale te pyes,si eshte e mundur qe ky ka qene edhe minister drejtesie.

    1. ? says:

     Edhe une pyes, si ka mundesi qe ata te tjeret vazhdojne te jene ministra? Caraca po nga ajo peme jane.

  2. Arber says:

   Jo vetem idiot por edhe lapanjos i korruptuar .Nje kerme qe ushqehej me favore nga trafikantet dhe ordiner qe shiti cdo lloj license qe kish ne dore dhe i mbushi profesionet e lira me baxhellat e dashnoret e trafikanteve .Ky pleh qe ben pis gjitheshka qe prek ka qene Minister Drejtesie .Prandaj jemi keta qe jemi pa asnje fije humanizmi kulture e fisnikerie se jemi qeverisur nga vemje te tilla.Aneta ishte nje grua fisnike nje vajze Vlore nje nene dhe nje intelektusle qe ne hedhtje iku duke lene pas kujtime dhe emer qe do te mbeten ne kujtese .Kurse ti ore krimb balte cfare do tu lesh femijeve te tu pyete veten .

 8. VOTA PER SHQIPERINE E BEGATE ! says:

  Komentues ciliMINJ!
  këta komentues po të jenë të ndershëm ti kërkojnë ramës të bëj shtet
  të zhdukë korrupsionin, të fusë salën me shokë mrena ku e kanë vendin
  na u bënë militantët pa shkollë milionerë,
  me pak fjalë të vendoset MERITOKRACIA

  POPULL DELE u dhemb më shumë një fjalë kundër ramës sesa veprimet e ramës bashkë me horrat e tjerë
  edhe ata në 21 janar vdiqën – por rama se cau trapin
  tani që i ndodhi vdekje në shtëpi të kujtohet rama për të vdekurit e gërdecit dhe 21 janarit etj
  edhe ata në gërdec vdiqën – por rama se cau trapin

  1. Gerta says:

   O idiot shoku i Ylli plehres meso te shkruash day fjale o analfabet, o dru me pre………

   1. Velo says:

    Ky është njeri i lig, fëlliqësirë

 9. Beni says:

  Moterqir vendi je o Manjani

 10. VOTA PER SHQIPERINE E BEGATE ! says:

  Komentues ciliMINJ!
  këta komentues po të jenë të ndershëm ti kërkojnë ramës të bëj shtet
  të zhdukë korrupsionin, të fusë salën me shokë mrena ku e kanë vendin
  na u bënë militantët pa shkollë milionerë,
  me pak fjalë të vendoset MERITOKRACIA

  POPULL DELE u dhemb më shumë një fjalë kundër ramës sesa veprimet e ramës bashkë me horrat e tjerë
  edhe ata në 21 janar vdiqën – por rama se cau trapin
  tani që i ndodhi vdekje në shtëpi të kujtohet rama për të vdekurit e gërdecit dhe 21 janarit etj
  edhe ata në gërdec vdiqën – por rama se cau trapin
  e kuptoni ju sa larg është censura e meros nga demokracia
  ne humbasim kohën këtu me këtë ky me një klik i thotë “jo”

 11. Kaçi says:

  Shikoni o popull se ç’far injorant ka qënë ministër drejtësie.
  Ky plehrë I plerave të LSI-së ka fytyr e nxjerr vrer për të
  vdekurit pasi ka kohë që ka humbur karriken e s’ ka për ta gjetur kurrë. Ja se çfar monstrash kanë drejtuar drejtësinë e shtetit Shqiptar.

 12. VOTA PER SHQIPERINE E BEGATE ! says:

  Komentues ciliMINJ!
  këta komentues po të jenë të ndershëm ti kërkojnë ramës të bëj shtet
  të zhdukë korrupsionin, të fusë salën me shokë mrena ku e kanë vendin
  na u bënë militantët pa shkollë milionerë,
  me pak fjalë të vendoset MERITOKRACIA

  POPULL DELE u dhemb më shumë një fjalë kundër ramës sesa veprimet e ramës bashkë me horrat e tjerë
  edhe ata në 21 janar vdiqën – por rama se cau trapin
  tani që i ndodhi vdekje në shtëpi të kujtohet rama për të vdekurit e gërdecit dhe 21 janarit etj
  edhe ata në gërdec vdiqën – por rama se cau trapin
  e kuptoni ju sa larg është censura e meros nga demokracia
  ne humbasim kohën këtu me këtë ky me një klik i thotë “jo”

  1. Kaçi says:

   Shikoni foton e Manjanit, dhe po e identifikuat me një herë duhet të kontaktoni Spitalin psiqiatrik në vlorë. Këtij personi mos ju afroni se paraqet destabilizim të anës psiqike si dhe rrezik se mund të infektoheni nga zgjebja.
   Simtomat ky paciente I pavionit 17,i ka paraqitur që kur ka humbur karriken e ministrit të drejtësis por tani janë më të theksuara se ka humbur edhe të zotin, Ilir Metën.

 13. Vrixsi says:

  VRISI
  Manjan, Nexhmijen mbajeni ju se e keni bije shtepie e krenoheshit me te duke ia cuar letrat ankesa ne dore direkt nga bulevardi i blinwve, se ne do te mbajme Aneten.Dhe ke pwr ta pare pinjoll i Nexhos.

 14. VOTA PER SHQIPERINE E BEGATE !! says:

  Komentues ciliMINJ!
  këta komentues po të jenë të ndershëm ti kërkojnë ramës të bëj shtet
  të zhdukë korrupsionin, të fusë salën me shokë mrena ku e kanë vendin
  na u bënë militantët pa shkollë milionerë,
  me pak fjalë të vendoset MERITOKRACIA

  POPULL DELE u dhemb më shumë një fjalë kundër ramës sesa veprimet e ramës bashkë me horrat e tjerë
  edhe ata në 21 janar vdiqën – por rama se cau trapin
  mendo pak të ishe ti një nga familjet e vrara në gërdec
  tani që i ndodhi vdekje në shtëpi të kujtohet rama për të vdekurit e gërdecit dhe 21 janarit etj
  edhe ata në gërdec vdiqën – por rama se cau trapin
  e kuptoni ju sa larg është censura e meros nga demokracia
  ne humbasim kohën këtu me këtë ky me një klik i thotë “jo”

 15. USA says:

  po flet një që nuk ndjehet bythëlëpirës dhe militantë si ju
  mendo të ndjehet Mesi inferior ndaj një lojtari të tiranës për shkak se tirana është kampione dhe barca jo?
  tifozat e tironës ndjehen kampionë para mesit nënkampion – kulmi

 16. USA says:

  po flet një që nuk ndjehet bythëlëpirës dhe militantë si ju
  mendo të ndjehet Mesi inferior ndaj një lojtari të tiranës për shkak se tirana është kampione dhe barca jo?
  tifozat e tironës ndjehen kampionë para mesit nënkampion – kulmi

 17. ED TIRONCI says:

  KY ESHTE TRANGULL FARE…PO NGA ATA TE HIDHURIT…PO AMA TRANGULLI 98% UJE KA..DHE KY NE TRU 98% E KA BOSH..TANI PO I IKEN DHE 2%..KOQE KANARI.

 18. USA says:

  po flet një që nuk ndjehet bythëlëpirës dhe militantë si ju
  mendo të ndjehet Mesi inferior ndaj një lojtari të tiranës për shkak se tirana është kampione dhe barca jo?
  tifozat e tironës ndjehen kampionë para mesit nënkampion – kulmi !

  1. Filani says:

   Edhe ti qenke bythlepiresi i ketij arr kokosit pa qime.
   Un them ca me do trapi im e nuk ka burr tme dali kunder,kam mendimin tim,lirine time e nuk kam pas asnje problem deri me sot,se nuk me ha palloaho per asnjeri deri sa jam i drejte,POOOOR,nuk ka rendesi kush ka ik nga bote,rendesi ka respekti e prehja ne paqe e personit pa keto komente post(fresh)komuniste te ketij rrotlles se karucit,ka qene dhe minister drejtesie pale….pupupupu cfare degjenerimi per kombin shqiptar.
   Komentoni ca dite me vone te pakten jo kur tjetres ose tjetrit nuk i ka dal fryma akoma,copa idiotesh.
   Keni a s‘keni familje ju?!
   Nuk esht faj i joti,esht faj i atij vendi ku jeton(nqs).ti me sac duket qenke fans i madh i Manhanit dhe Trumpit
   now,last but not least,get the fuck of you stupid piece of shit e mos na trego lepirjen se ja paske mare doren me duket
   tung

  2. Filani says:

   Edhe ti qenke bythlepiresi i ketij arr kokosit pa qime.
   Un them ca me do trapi im e nuk ka burr tme dali kunder,kam mendimin tim,lirine time e nuk kam pas asnje problem deri me sot,se nuk me ha palloaho per asnjeri deri sa jam i drejte,POOOOR,nuk ka rendesi kush ka ik nga bote,rendesi ka respekti e prehja ne paqe e personit pa keto komente post(fresh)komuniste te ketij rrotlles se karucit,ka qene dhe minister drejtesie pale….pupupupu cfare degjenerimi per kombin shqiptar.
   Komentoni ca dite me vone te pakten jo kur tjetres ose tjetrit nuk i ka dal fryma akoma,copa idiotesh.
   Keni a s‘keni familje ju?!
   Nuk esht faj i joti,esht faj i atij vendi ku jeton(nqs).ti me sac duket qenke fans i madh i Manhanit dhe Trumpit
   now,last but not least,get the fuck of you stupid piece of shit e mos na trego lepirjen se ja paske mare doren me duket
   tung bashke me pseudo freedom-in tend USA-ik

 19. BURRI I NANES says:

  PO CFARE MERRENI ME KETE MOSTER POLITIKE,KY ESHTE NJERI PA IDENTIT,KY KA PROBLEME ME PERKUFIZIMIN ~QE NENA ESHTE E SIGURT,BABA I MUNDESHEM~,RRUGAC POLITIKAN.PRANDAJ ESHTE KATANDIS NE KETE KATANDIS NE KETE GJENDJE,OPOZITA E SOTME,SE PERFAQESOHET NGA KETA LLOJ MOSTRASH

 20. Zigur Qarri says:

  Njeri ordiner dhe pervers. Me gusto dhe shije shume te ulta duke zgjedhur te jete hypesi i Mesila Palmes.

 21. USA says:

  po flet një që nuk ndjehet bythëlëpirës dhe militantë si ju
  mendo të ndjehet Mesi inferior ndaj një lojtari të tiranës për shkak se tirana është kampione dhe barca jo?
  tifozat e tironës ndjehen kampionë para mesit nënkampion – kulmi !

  1. Gjergji says:

   O idiot, pse perdor USA si nikname? Ne se jeton ne USA, asgje nuk ke mesuar nga demokracia. Je nje gomar.

 22. Tarasi says:

  Cfar mostre…cfar do presesh nga ky majmun…ore te gjith ne ate parti kshu jan te aratisur nga kafazi…po cfar k.deri ..kush ky qe hengi corben e prishur…flejti dhe me mullixhuin sali krimineli…po kush kujton se je mor fytyr salduar …ik mor b.q. muti 🖕 na tregon ne se nuk e dim qe vdesin dhe te tjer… ptuuuuuuuu pocaqi muti kerme i aksafisur pusht…keshtu do bej une kur te ngordhe ndonje nga te tute ….o kellbaze …se e ndjera qe zonje dhe vdiq…..kurse ju shpellaret ngado qe te rotulloheni…kur u vjen vavti nuk vdisni po ngordhni …u kuptuam o cpo muti 🖕

 23. SADIU says:

  Ky çdo gjë mund te jete, por njeri me shpirt jo dhe jo. Instiktet e ketij personi jane vetem te korkodilit. Te mbulofte turpi o i paturp se ti duke mos patur shpirt per nje nënë do te keshe lindur nga ndonje buçe rrugesh, se si i rrugve ngjan dhe ti.

 24. USA says:

  po flet një që nuk ndjehet bythëlëpirës dhe militantë si ju
  mendo të ndjehet Mesi inferior ndaj një lojtari të tiranës për shkak se tirana është kampione dhe barca jo?
  tifozat e tironës ndjehen kampionë para mesit nënkampion – kulmi !

 25. Zenelaj pas kodres says:

  Star manjani e kijton dhe e krahason Edi Ramen si veten, ai kujton se me qe e kam kapur lakuriq me mesila doda palmen, edhe Edi Rama bashke me familjen e tij, Jane ne rangun e star baxhell manjanit, ai kujton se me qe vete shkonte me baxhella nga Tirana te kompleksi i balilajve, edhe Rama po’ ashtu ka bere .. star baxhell manjanit kujton se me qe vete ka vjedhur kur ishte minister, po ashtu edhe Rama sioas llogjikes se tij ka vjedhur… Uroj qe koha te ndeshkoj te gjithe plehrat si baxhell manjani qe s’kane as butteri dhe as dinjitet…

  1. Natasha says:

   nje njeri pa ftyre,nje ndyresire maskara e gjen diten e vdekjes te z neta per te leshuar lloi lloi felliqesirash maskaralliqesh, per te poshteruar djemte ne diten kur cdo njeri qe ka pak tru ne koke duhet ta ngushelloi se jemi shqiptare dreqi ta aje dita e vdekjes eshte e trishtushme nje nje

   ri shkulet nga trupi jot te krijon nje boshllek ne shpirt,fjala nene eshte e shenjte ate se zvendeson as gje ,na ngrihet nje ndyresire e lsi qe ka ngelur pa pune dhe mundohet ti hedhe balte profesores doktoreshes stomatolloge,komshies qe me fjalet e saj te embela i kishte bere te tera per vete ,nje grua shembull qe per krah saj kishte jetuar skulptori i madh z KRISTAQ RAMA.nje zonje qe ne kete kohe te demokracise fallco eshte veshtire ti gjesh prandaj me forcen e shpirtit te nje nene i them stop YLLI MAJNIT JE NJE PLERE QE KE ZENE VENDIN E TE TJERVE;KUR SE KE MERITUAR TE TE JESH PERFAQSUSI YNE NE KUVEND QOFTE I LEHTE DHEU z ANETA RAMA I PA ARUAR KUJTIMI JUAJ

 26. Neri says:

  Nuk ma ben zemra ta ßhkruaj kete koment por ishalla keshtu te ngushellofsha per nje femijen tend,qe te dish te ndash politiken nga njerzilleku Dhe kur je duke udhetuar me makine dhe para kolon nje xhenaze,ndalon deri sa te kaloje,nderon dhe nisesh.Zoti ne kete toke ka krijuar dy lloj qenie mè fryme:njeriun dhe kafshen.Ti je puro kafshe.Idiot

 27. Pranvera says:

  ASHTU SI DUKESH NE SURAT FIKS ASHTU EDHE JE.Ju keni ngelur ne epoken e gurit

 28. LesheLija says:

  O hajdut me çizme! Nga vila ne Palase e ke shkruajtur or moterqir. Ndrofsh jete ne burg o familje plehre

 29. Luli says:

  Idioti Ylli Manjani
  Keta ishin njerzit qe drejtonin politiken e PD dhe te LSI
  Keshtu jane edhe njerizit qe marin pjese ne PD dhe LSI me ne krye Ilir Meten dhe Moniken, Berishen,Bashen e te tjere
  Ne Shqiperi nuk ka me njerzillik ( Vetem Kafsheri Politike )

 30. Anika says:

  Ylli Manjani ti funderrine,ti ndyresire ,ti felliqesire.Ti je vetem nje kafshe e peshtire.
  Vetem perbuzje per ty qelbesere.
  Kjo qe here ti eshte e papare dhe e padegjuar.
  Te thuash turp. kafsha nuk di cfare eshte turpi
  mallkuar ajo nene qe mbajti ne barke dhe rriti nje monster si ty, nje vemje si ty debil i pashembull.
  Do ti vij radha edhe njerezve te tu dhe ne te gjithe do tallemi dhe ironizojme me falkeqesine tende.
  Ti je vetem turpi i ketij vendi, je djalli vete.
  Ngushellime families se Edi Rames!
  Te qofte dheu i embel nene!

 31. ida says:

  Sa jane shtuar kopilat!

 32. Asper says:

  Bulldog I jargosur, qenie e pa klasifikuar.
  Shoferin tend, kur ishe miniser, e njihja dhe e di seç beje bastard I urryer.

 33. Shpati says:

  Ky nuk eshte njeri,pa ndjenja pale pa ka qene dhe minister drejtesie,turp per kombin qe ka njers kaq te vegjel ne hapsiren tone.

 34. Jorgo says:

  Plaken e ketij ylli mutit e quajne shiqere, si moma e sal mutit. yyy te qifsha shiqeren o yllo I mutit te manjanave, vellezer me majmunet. shiqeren ku ta kesh…

 35. qazim says:

  Nje mendje tmerresisht e semure nga ligesia dhe padituria. Vafsh ne ferr o Manjan,o krijese e percudnuar qe dhe te vdekurit i perflet e nuk i le ne qetesine e tyre.

 36. Tirana says:

  Manjani, flet sikur te shkelqen truri jot sa i nje zogu, gomar bur.

 37. Nafnafi says:

  Ky z.MANJANI sigurisht qe nuk e ka me Ramen, po ky ne fakt do vetem vehten dhe keshtu qe e ka me te gjithe.
  shko o zoteri te vila qe ke blere ne Palase te resorti i Manes, rri aty e shkruaj ndonje status.

 38. mirel drejtesia says:

  Bastard !

 39. Vasilika says:

  Nena eshte e paprekshme.Po ke gje me Edin dili balle.Mos prek nenen.Eshte gje e ulet.Shpirti ju prehte ne paqe.

  1. Mandi says:

   Ky Manjanj eshte i ndyre fare, keshtu ka qene perhere por sot e teproi. Je dhe i semure o ditezi, kujdes se Teta Neta shkoi 82, po ti, sa do shkosh thua!?!?

 40. Gjynah Shiqerja e këtij limontosit .😹 says:

  😹😹
  Shiqerja e shkretë vuajti e vuajti, por një mut nxorri .

 41. Miredite says:

  Nexhmia e P….. satame idjot njeri , ju ka verbu palaqlliku . Ty ste ka ba nana po lopa prandaj ke dale koke lope.

 42. SHKELZENI says:

  KUR TE HUMBET LLOGJIKA QUHESH KARE EDHE ESHTE RROTE KARI SI KA MUNDESI KETA MBETKE FEKALE TE KEN KAPUR INSTANCA TE LARTA ME KETE KULTURE SHPELLARI VOTUESI DUHET TE REFLEKTOJE PARA VOTIMIT .

 43. Silva says:

  Palo burrë…. As njerezillekun më minimal nuk njeh ky monster

 44. E verteta e VERTETE says:

  Ky eshte bastard ose i semure psiqik.
  Ose te dyja bashke….

 45. Student . says:

  Manjan muti.

 46. aleko says:

  Nje nder politikanet me cinik dhe me shpirt zi …foli perseri edhe ahere kur mund heshte per pak kohe…turp !..por turpi tek keta tipa nuk ka pjese…

 47. Cuku says:

  Rrace MUTI
  LEGEN
  NEVOJTORE

 48. Cuku says:

  Rrace MUTI
  LEGEN
  NEVOJTORE

 49. Fekalja Ylli Manjani says:

  Hesht…hesht të paktën para të vdekurve…Hesht o këlysh kurvet…Sepse ajo që të ka pjellë ty një kurvë dhe monster do ketë qenë….

 50. Beni says:

  Eshte anti njerezore, e turpshme dhe mekat njikohesisht te mos respektosh vdekjen e tjetrit , kushdo qofte ai.
  Aq me teper qe ne kete rast behet fjale per nje zonje grua.
  Kaq poshte te kemi rene ne shqiptaret , sa te na jete erresuar logjika njerezore, e mos te mendojme se vdekjen e kemi hak te gjithe?!
  Zbutni shpirtin e shqiptare, per te miren tuaj ne radhe te pare se i vdekuri nuk ju degjon me.
  Shpirti ne paqe asaj gruaje te mrekullueshme!

 51. Sasame says:

  Ylli Manjani nje shpirt zi qe nga goja e tij ,per cdo qenie njerzore, nxjer vetem helme dhe vrer.

 52. Inxhinieria mekanike says:

  Lenda e vetme qe e ka Koeficentin e nxirrjes = 1 eshte BLOZA. Ne rastin konkret identifikohet me kafshen manjani.

 53. Na myten says:

  Ketyre iu flet shpesh subkonshienca.

 54. Saderi says:

  Fotografija e yllit flet vet. Eshte njeri i acaruar menderishte. Nuk ka faj..Truri i tij prodhon vetem ligesi.Keshtu ka lindur. Fatkeqesi e natyres.

 55. Edi says:

  O idioter komentues!
  Perse ti vije turp Manjanit?!
  Vdiq nena e dikujt , eshte dhimbje e bijve, te afermve dhe te njohurve. Eshte edhe keqardhja e natureshme e atyre ae se njohin , ne limitet e empatise. Kaq.
  Manjani nuk tallet me te ndjeren, as me ata qe e kane dhimbjen me te madhe(bijte). Tallet me te tjeret ae krijojne me vdekjen nje sotuate komike duke nxituar te bien ne sy te njeriut me te madh politik ne vend.
  Komenter tuaja jane pasione te nje bote qe kujtuam se e lame pas.
  Po e mbyll me pjesen time te empatise: ti rrojne femijet, niperit, mbesat e te afermit.

 56. Zigur Qarri says:

  Shpirti i ndritte te ndjeres dhe terheqte kemben zvarre per pescepshin e Manjaneve. AMIN.

 57. Sulo says:

  Ja.shikoni kush na ka.udhehequr,nje minister kulture me kulture rugacerie .

 58. Ari says:

  kur ti vdes nena ketij mostre me fytyre cakalli: komenti im do jete: ” nje kurve me pak ne lagje” qe i fiku deren atyre qe mezi prisnin ti hypnin…
  kafshe nga mendja, idiot klasik nga truri.

 59. Njeriu njerzor says:

  Nje pleh si Manjani dhe shokët e tij ,janë jashtë natyrës njerëzore të etur për tu dukur, për pushtet….që të zgjasin para , kanë lepire prapanicat e suprioreve të tyre.. Meta , Manjani, Idrizi e plot miza kali që shëtisin nëpër prapanicat e kuajve të ndryshëm që nuk kanë ngordhur i gjejmë nëpër parti të ndryshme.. dhe në të mençurit popull i votojmë prap e prap qe ata të tallen …prap me ne… këto janë ta kemi i “Manjanëve” që sot shua dhe mallkon nënën e dikuj dhe nesër do të lepire atë që do i shuajnë nënën e tij. Plehra të tilla duhen shkulur nga jeta ,jo vetëm nga politika… turp një
  malesor që bashkëfshatarët e vet e përshëndesin me dorë në zemër turp.!

 60. faro says:

  Të jetë kaq IDIOT?!
  Ish ministri ky! Mjer SHQIPËRIA!

 61. niku says:

  ky gomar eshte cfare prisni te thote nga nje njeri i tille.

 62. Gjergji says:

  Shqiperia, me njeres si ju militante injorante, kurre nuk ka per tu bere nje shtet serioz. Stan me lepuj. Nuk keni buke te hani, por po jua cenuan udheheqesin, jeni gati te vrisni edhe vellane. Tani mbetet qe ne Shqiperi te shpallni nje “jave zi kombetare”, laberit ti kendojne kenge trimerie Kristaqit e familjes. Per te ardhur keq me injorancen e bashkekombasve te mij.
  Ne asnje shtet tjeter demokratik nuk do te behej çeahtje e shtetit apo e popullit vdekja e nje personi te afert me udheheqesin politik. Cdo gje eshte familjare. Ne Shqiperi po vdesin cdo dite nga keq qeverisja, dhe asnje nuk e çan koken.
  Sa mire kam bere qe jam largiar nga Shqiperia, me nje shumice populli injorante. Prandaj Europa nuk e do Shqiperine. Se ne Shqiperi kane mbetur tifoze partish, dembela qe e kane mendjen te vjedhin.

 63. Juliano says:

  Ore kok thumb, me kaq sa te kan share ne kete portal, per nje reagim tuajin, krejt ç’njerezor, nese do ishte referendum per varje, ti do ta kishe fituar ket status. Nuk te themi per nenen tende te njejtat per ato qe thua ti per tjetrin, sepse s’do behej dallimi mes teje dhe atyre qe revoltohen per emrin nene. Ti je nje s’keterre mes nje shoqerie te arsyeshme, ku arsyeja juaj eshte kthyer ne neveri per nje shumice, qe nenat nuk i ngaterrojne me ngjyra. Ti paç mallkimin e nenes tende, sepse po ta pyesje ate(nenen tende), fjala saj do ishte, paste dheun e lehte. Ti dhe ne fytyre ta jep pamjen qe je i shartuar me pitbull,(ndjese nenes tende), por kjo nuk eshte se rendin nenen tende, se jevti vet i tille. Harram paç ditet e jetes prej cunguni, neveri nga ne te gjithe, qe nenat nuk i zevendesojme me ngjyrat qe ti kerkon te maresh bonuse metjane.

 64. Jurgen says:

  O pleraxhi , o bastard po mire atehere ishalla marrte me vete nenen tende o te shkerdhefsha ropt pare e prape. Po ke ca ke me Ramen c, ca faj te ka nena e tij o bushterqire, po a ke turp o palaco o kerme o hiene , yttttt rrace e poshter qe spo di ca fjale tjeter te te them me .
  Ishala merr me vete dhe nenen tende o bastard dhe pastaj ta shofim se sa mire eshte kur bejene ironi njerezit me fatkeqsine tende, jam i pari qe do bej ironi dhe guxo pastaj te me ofendosh o bastard se po mos te shkerdheva te katermbedhjetat po mos me thencin ne emer.

 65. PELLUMB MECANI says:

  jU JINI NJE KANIBAL.
  jENI TREGUESI SE ME CFARE NJEREZISH PUBLIK KEMI TE BEJME.
  jU? jU JENI TE GATSHEM TE VRISNI ME BALTE, VETEMPSE KENI DALE NGA SKENA.
  JU? JU SHUME THJESHT, KENI RIFILLUAR TE VINI NE QARKULLIM, NE ARSENALIN E MUNICIONEVE PREJ BALTE,SERISH KONCEPTIN E RENDE TE ” ARMIKUT” SHOQEROR, DHE IA VINI TE GJITHE ATYRE, QE NUK MENDOJNE SI JU,PA ASNJE LLOJ DALLIMI!
  JU?JU PO TREGONI SE NJE PLUMB BALTE NE FIGUREN E NJEREZVE, E KENI MJETIN ME TE THJESHTE DHE ME TE NATYRSHEM, PER TE KENAQUR EGON!
  JU ? JU I VYSHKUR NGA LUFTA POLITIKE, URRENI ME SHUME SE SDA DONI.MADJE URREJTJA DHE PERHAPJA E SAJ ESHTE LUFTA JUAJ.SHTRENGONI GRUSHTET, SEPSE E KINI VESHTIRE TI HAPNI DUART NGA PISLLEKU “POLITIK”
  JU? A JINI JU QYTETAR QYTETAR SHQIPTAR I SHEKULLIT TE XXI? SEPSE PO DEMONSTRONI SE NUK KINI BERE ASNJE HAP NGA MENTALITETI I NJERIUT TE POLITIUZUAR TE KOMUNIZMIT! EDHE ME TEJ AKOMA, NE MESAZHET QE PERCILLNI, PO TREGONI SE MUSHKRITE NUK I MBUSHNI ME AJER, POR ME BALTE, USHQEHENI ME GJENDJEN E NJE SHTRESE TE POPULLSISE QER NUK PO IA DEL EKONOMISE SE TREGUT.DHE E BEN KETE PA TU DRIDHUR QERPIKU!
  PERSE I HIDHNI BENZINE MJEDISIT SHOQEROR E POLITIK QE NA RRETHON,FRYT I NJE NGARKESE POLITIKE QE E KA DJEGUR DHE VAZHDON TA DJEGE SHQIPERINE? A NUK E SHIHNI ATE QE PO NDODH ME SHOQERINE TONE? ESHTE PRODUKTI JUAJ !

 66. Zige says:

  Kokebitha!!
  Koketuli…

 67. Aguri says:

  Mallkuar qofte ajo nene qe te ushqeu dhe te
  rriti ty kafshe e papare.
  Ajo eshte nje nene e deshtuar qe do perbuzet nga te gjithe ata qe e njofin. Ajo te kycet brenda bashke me babane e ketij mostre se nuk kane future te dalin para njerezve, ia ka nxirre djali I tyre ndyresirre, i pashpirte qe tallet dhe ironizon nje nene, nje zonje te nderuar ne diten qe ndahet nga jeta. Zoti e mallkofte keta djall qe nuk meriton te rrij mbi kete toke, vetem se i rendon kesaj toke
  Je turpi i femijeve te ty Ylli Manjani .Femijet tend do Te perbuzen dhe do mbeshtyten ne fytyre per nje baba monster si ty. Te gjithe shoket dhe shoqet e tyre do largohen dhe ata do te ngelen te vetmuar.
  Te vdekurit kane veti hyjnore ……………..o monster.

  1. Edi says:

   Avash o Guri se po flasim per nenen e Edit jo nenen e Yllit. Ylli s’ka gje me nenen e Edit, e ka me penat servile qe kethejne nje drame familjare ne drame kombi. Avash Guri mos u nxeh dhe piqu. Jeni gati te shfryni pasione kur gjeni rast. Ndjese paste e ndjera, por nuk ka aresye per pamflete gazetaresh. ..

 68. spata says:

  LBGDK prodhim imajme i LSI .Ketij mos i shihni fytyren por te ndenjurat .Te ishte ne sheshin Omonia do te bente pasuri .

 69. Sherifi says:

  Kjo tregon se kush ka qene deputet apo minister, ja cfare niveli, se duke e share keto monstra,asaji te ndjeres i rriten vlerat dhe akoma me shume te birit.

 70. Dragoljup says:

  O njerez,jeni mesuar ne kolektivitet,dhe sinqerishte kjo eshte e rezikshme,sepse injoraca kolektive te mbyte!Ylli ka mendjen e vete dhe shkruan cfare te doje,e si te doje,ka zgjedhur ironine sakrazmen,cfare do,eshte puna e tije.Por kjo e lincimit kolektiv,nga juve puthadoret,servilet,spiunet,nuk me pelqen.Fundja Yllit nuk ja ndjene per Aneten,e s’ka pse tja ndjeje!Tregoni fisnikeri,te moralshem,besnik,njerez te beses,me zakone e doke te vyera,nje mashtrim me brire,jeni race muti,te gjithe maskilist,qe i trajtoni prinderit si mbeturina,pastaj kur vdesin cirni faqet dhe mustaqet,ulerini si bisha,haha cfare paradoksi!Po per nenat e tjera qe po vdesin cdo dite te braktisur nga shteti,qe jetojne ne vetmi,dhe pa drita,pa kura mjeksore,perse nuk ndiheni,apo e keni gojen,per llafe rruges.Po per ato nenat qe pijne fotoksine,per shkak te mjerimit,perese nuk kujtoheni!Vdekja eshte e pandalshme,dhe troket ne cdo dere,nese do kishte shpetim nga vdekja duke paguar,Aneta sote do ishte gjalle,sikur me kusht qe te vdisnin gjysma e shqiptarve,Dhe Ed droges,nuk ka pse ti ngele pishman,sepse nenes se tije nuk i mungoi asgje,leke,,ushqime,spitalet me te shtenjta,dhe deri buze kuqe,nje enderr per nenat tona,qindra kurora nga legenat e kryeministrise,mga bandite e kriminel,biznesmen e zagare.Dhe kjo e ka lumturuar Edi Dramen,dhe nga kenaqesi per nje moment ka harruar dhimbjen(lere qe ai nuk ndjen dhimbje)kaq per sote,o Shipe te dhjera te maleve.

  1. Gjergji says:

   Zoti Dragoljup,
   Fatmeqesisht, njerez si ty ne Shqiperi jane shume pak. Une i mbeshtes te gjitha fjalet e komentit tuaj brilant,
   Pershendetje dhe gjithe te mirat ty e familjes.

 71. Franz Kafka says:

  Ironi kanibalesh. Vetem kanibalet nuk kishin reskepkt per vdekjen. Ja specie si ky do e drejtojne Shqiperine pas 2021

 72. Nena says:

  Me vjen keq per ty Manjani qe dashurine e nenes nuk e paskendjere .Se nese do ishte ndryshe nuk do guxoje kurre te shkruaje ato rreshta .

 73. Rudi says:

  Ngushellime. Paska qene njeri i mire. Nderroi jete ne dite te Bajramit ! Zoti ta ndjeje !

 74. Patroiti USA. says:

  Turp per Yllin qe merret me te ndjerren. Nuk eshte as momenti per ironite e tua . A ke nene vet ti Ylli? Besoj se asaj do ti vinte turp per mesazhet e tua. mire qe nuk jep ngushellime , por mos jep mesazhe te tilla se ul veten tende. Mjerr Shqiperia per keto politikane te mjere.

 75. Shenjestra says:

  O Manjani! Per çfare e shkrove kete artikull per te mar mbi vehte gjithe keto komente te komentuesave shqipetar me gjithe keto sharje e ofendime kundra teje? Nuk te vjen turp o malok koke trashe!A fyhet nje njeri i vdekur more injorant? Ja kush jane njerzit e opozites qe duan te vijn ne pushtet.Jo more jo!!! Nuk ka vota per ju.Ju jini turp i shqipetareve.

 76. Arjan says:

  Cfare te te thuash ty Manjani? Te te shash? Je i share! Te te ofendosh? Je i dhier the bie ere!!! Te acarrohesh me ty? Sja vlen!! Por do ti lutesha zotit te te qeroje nga faqja e dheut!! Keshtu: Nje i share , nje i ofenduar,nje i dhier, nje pisllek me pak ne Shqiperi!

 77. Tironsi says:

  Ky eshte jashqitje, ka lindurandej nga del muti jo njeriu. Po ska si te jete ndryshe perderisa eshte servili Metes dhe Mones

 78. dritani says:

  Dhe kur perflitet te behet sot nje vit rokada politike e te vere bythet ne karriken drejtuese kjo monster???? Pika qe s’i bie!!!!

 79. Tepelena says:

  Eshte nje tablo e Shqiperise se sotme nje turp edhe per nje shtet qe nje ish minister i drejtesise ne nje rast fatkeqesie shprehet jo si nje figure e ish shtetit, por nje rrugac i rrugeve i cili ka edukaten e dhunes. Brutal, hakmarres, injorant , shpifes , ziliqar, deshtak ,arrogant, te gjitha veset e nje krijese te perbindeshme Satanike te mesjetes.

 80. Berti says:

  o te qifsha gruan nenen motren,vajzen,gjyshen.gjyshin baben.dhe ne funde ty dhe lirin ne bythe dhe Monen ne goje.Ty je mut no bythe e keqe.Largohu nga shqiperia se do te te qije robt e shtepise.Fytire gomar.

 81. Latif Qyramidhja says:

  Ky Manjani gomar ishte gomar mbeti mos u merni me kete idiot se humbisni kohen kot.

 82. sk says:

  Uaaau!!!
  Ku kane arritur ne Shqiperi!
  Interesat, Urrejtja dhe Ligesia ne shkallen me te larte!
  Mjere Shqiperia dhe mjere shqipetaret e Shqiperise!

 83. Tari says:

  Asnjehere n Shqiperi nuk u fol per vdekjen e nenes ose te babait te Enver Hoxhes, te Mehmet Shehut a Hysni Kapos.
  Edhe atyre u vdiqen nenat e baballaret.
  C’behet keshtu? Ku po shkoni o milet?

 84. Pelioni says:

  O njerëz që meritoni të queni njerëz,pasi në këtë botë lindim të gjithë njerës ,por ka dhe nga këta mostra që në qënien e tyre nuk kanë asgjë njerëzore si anti njeriu Manjani.
  Manjani i lesh e lisë bën politikë me jetët e njerzve ,ky është Manjani kjo është lesh e lia ,o zot jepu çmertojnë këtyre specieve anti njerëzore.

 85. T.q.derri nanen says:

  …ore biri i kurves e ke pare surratin ne pasqyre noj here….ke ceren e mutit te stazhinuar…po paske qene kopil fare ti o idiot ke qene dhe minister ti o psikopat me certifikat….leri te vdekurit ne hallin e tyre o shtaze.

 86. Pa Din e pa Iman says:

  Eshte zakon i shqiptarit nderimi per ata qe ikin nga kjo bote , ndaj mbylle ate hale o plehre se je bere me keq se Tit Vasili.

 87. Larry says:

  Animal -Pleher e LSI . Anti njeri .

 88. E kam te beshtire te te them se çfare je!
  Perfundimisht po te them dy fjale:
  Gjithçka mund te jesh, por shqiptare kurresesi jo.
  Shqiptaret nuk e kane per zakon te shajne nje te vdekur! Ti e bere! Ti qofsh! Te te them se eshte turp, ti se kupton qeshte turpi
  Te te them qe eshte shume e rende ajo qe bere eshte e kote, se prape se kupton.
  Te te them se ke bere poshtersi, se them dot, pasi perseri nuk e kupton

  Po dal jashte vetes – ti je nje bastard, asgje me pak
  Per komentet e disave per malok e te tjera, nuk komentoj, se nuk e fus veten ne nje thes me ta

 89. owl says:

  Per Majmun Manjnin nuk kam ca te them me ja kane thene komentusit paraardhes nuk i kane kene gje pa thene dhe i meriton te gjitha.

 90. Loku says:

  Idjot qe ben karagjozin. Nena eshte nene e kujdoqofte. Bastard palo burre.

 91. I.Hoti says:

  mos u merr me nje krijese ‘njerzore’ vemje , morr bithe..Pa gjak e vertebra…zvarranit qee merr ne goje e prapa,,…. ! Do fyeash kafshet te krahasosh bithq…e jonulles ! Mal e fushe…dete liqe e bjeshke jane bukurite tona..dhe kanceri i tyre !

 92. 20 vete ne ishim
  20 vete ushtare
  Nji cigare kishim
  Kush me e neze ma pare

  Djelli na pervlonte
  Etja na kish tha
  Nga cigarja s’dojshim
  Asnjani me u nda

  Me nji za venosem
  T’hedhim llotari
  Kjo nuk asht prralle
  Mos t’ju vije çudi

  Ai qe do t’shkrunte
  Emrin ma madhshtore
  Atije do ti lshonim
  Cigaren ne dore

  Rame te gjith n’menime
  Sishte fort e lehte
  Emrin ma madhshtore
  Cili kish me e gjete

  Mua… m’qeshi ftyra
  Gjeta emrin nane
  Menova cigaren
  Mua do ma lane

  U lexuan letrat
  Nuk kisha fitu
  Sepse tetembedhjete
  NANË kishin shkru

  Kjo poezi kaaaaq e ndjere eshte shkruajtur, me nje thjeshtesi dhe dashuri shume te madhe, por per njerezit qe dine te vleresojne dashurine e nje nene. Ajo eshte sublime.
  Mos u merrni me bastarde, te cilet edhe nenen e tyre e shesin

 93. Gradishta says:

  Mor po ky Manjani i lesh e lisë që është gomar e kërriç gomari kjo punë nuk do as mënd as kalem për t’a vërtetuar por ky ka pjerdhur dhe nga fytyra ,nuk thënë kot njeriut shikoi fytyrën dhe vlerësoni shpirtin.
  Rezultati.
  Manjani baras zi,fatkeqsi,cinizëm,,antinjeri,vrasje ,banditizëm,buthëlëpirje,tradhëti,mos mirnjohje, qënie amorfe që ka për kënaqsi vdekjen e tjetrit.kjo është dhe lesh e lija e tij ,këta janë fatkeqsia e kësaj zone .

 94. FREDI says:

  E KA PERDHOSUR ZAKONIN E SHQIPTARIT EDHE HASMI E RESPEKTONTE MORTIN ,ASGJE ME TEPER VETM NJE FJALE TURP

 95. Mondi Barcelona says:

  Po me nenen e Edit çpate more faqezi deri aty keni aritur sa dhe nene 82 vjeçare zonje e nderuar e pergojoni, turpi ju mbulofte nuk e di si perjeton nena jote reagimin tende apo jeni te gjithe fisqira , jazek u qofte

 96. Genci says:

  Manjan, je thjesht nje pervers ne tere qenien tende.

 97. Iliri says:

  C’ mund te presish nga nje kafshe me fytyre njeriu jo jo gorille!!!!!!!! Vdekja nuk eshte per dere, por per koke e me kete shpirt qe ke ti ferri ti ka hapur portat

 98. Iliri says:

  C’ mund te presish nga nje kafshe me fytyre njeriu jo jo gorille!!!!!!!! Vdekja nuk eshte per dere, por per koke e me kete shpirt qe ke ti ferri ti ka hapur portat

 99. Iliri says:

  C’ mund te presish nga nje kafshe me fytyre njeriu jo jo gorille!!!!!!!! Vdekja nuk eshte per dere, por per koke e me kete shpirt qe ke ti ferri ti ka hapur portat

 100. D.Didani says:

  Ndonje komentues,pretendon qe nena e nje K/Ministri ,nuk mund te kete status te vecante,pra eshte nje grua qe rrastesisht ka djale K/Ministrin!..Ne pergjithesi pretendojne ata qe ju duket vetja shume te zgjuar dhe qe mund te ishin K/Minister!..Kjo eshte nje mendesi megallomane shqiptare,bile , ka aq shume megallomani sa qe mund te gjesh ne cdo 10 veta nje pretendent per KRYEMINISTER…!!prandaj Shqiperia ka nje perqindje te larte shares banal ,qe edhe k/ministrin e shajne me kuc e mach,prandaj nuk respektohet shteti,prandaj nuk eshte e lehte te besh shtet!Ne asnje shtet,ne asnje etape kohore te njerzimit nuk mund te gjesh idene qe udheheqesit,mbreterit,K/Ministrat,princat,presidentet ,shkencetaret,shkrimtaret,kengetaret,pra elita e shoqerise nuk mund te kene dallime! Jo zotni…ata nuk mund te jene baraz! Edhe ne komunizem ku pretendohesh qe njerzit te ishin baraz,asgje nuk u arrit,shoqeria nuk u be baraZ!

 101. Pensionist says:

  Eshte njeriu ”publik” dhe ish zyrtar i larte i administrates shteterore, produkt ”madei in LSI” nuk i thone shaka! Te tille produkte e ndotin mjedisin, jeten dhe shpirtin. Shikoni foton e tij: nje shpirtzi, qe zgurdullon syte nga helmi, qe mban brenda. Me qendrimin e tij tregon ate, qe e solli ne jete, sikur nuk i dha qumeshte gjiri, por helm… Do ta votojme te gjithe me 2021 bashke me te tijet… per lesh!

 102. Pensionist says:

  @ Lumjani i lumes madhe!
  Faleminderit per komentin poetik! Nuk ka fjale me te larte, me te bukur, me frymedhenese, shpreseplote, te dashur, te paharruar, ngushelluese se sa Fjala NENE!
  Nga lindja e njeriut deri sa t’i shkoje prane nenes, ai, qe eshte njeri, kurre nuk e harron kete emer, por jeton çdo çast, duke e kujtuar, duke e nderuar, duke iu drejtuar ”Oh, nena ime!” dhe vazhdimisht degjon jehonen e zerit te saj…
  Nderim te pasosur per neneat tona! Nderim per kete nene te nderuar, qe dje u nda nga jeta!
  Ky ironia banale eshte nje i pashpirt dhe i dyshimte per nenen e vete…
  Te faleminderit edhe nje here dhe te uroj gjithe te mirat, i nderuari Lumjani i Lumes se Madhe!

 103. Mirela hasani says:

  Fatkeqesi me te komentu njerez te KEQINJ…..me shpirt te keq.
  Shqiptaret jane nje popull per te ardhur keq……..bej krahasimin me popujt e tjere evropiane……shqiiptaret jane specie e vecante…….me te ardhe turp me thene kan shqiptar……sepse ne gen jemi te keqinj…..dhe ky Manjani…eshte nje nga ato

 104. Nje njeri i thjeshte says:

  Nje gje i garantove vetes o Ylli Manjaku qe Edi e Olsi Rames ti nuk i del dot kurr ma para fytyres sepse nqs kan qofte nje pike gjaku shqiptar ne vena ata ta kepusin kryet ne vend!
  Ky a rasti tipik me i ra ne qaf njeriut!

 105. Mllefi says:

  Ketij frymori qe shihni ne foto po ti beni autopsine do shikoni qe brenda ka vetem mllef! Gjynah i shkreti, ky kot jeton!

 106. Natasha says:

  nje njeri pa ftyre,nje ndyresire maskara e gjen diten e vdekjes te z neta per te leshuar lloi lloi felliqesirash maskaralliqesh, per te poshteruar djemte ne diten kur cdo njeri qe ka pak tru ne koke duhet ta ngushelloi se jemi shqiptare dreqi ta aje dita e vdekjes eshte e trishtushme nje nje

  ri shkulet nga trupi jot te krijon nje boshllek ne shpirt,fjala nene eshte e shenjte ate se zvendeson as gje ,na ngrihet nje ndyresire e lsi qe ka ngelur pa pune dhe mundohet ti hedhe balte profesores doktoreshes stomatolloge,komshies qe me fjalet e saj te embela i kishte bere te tera per vete ,nje grua shembull qe per krah saj kishte jetuar skulptori i madh z KRISTAQ RAMA.nje zonje qe ne kete kohe te demokracise fallco eshte veshtire ti gjesh prandaj me forcen e shpirtit te nje nene i them stop YLLI MAJNIT JE NJE PLERE QE KE ZENE VENDIN E TE TJERVE;KUR SE KE MERITUAR TE TE JESH PERFAQSUSI YNE NE KUVEND QOFTE I LEHTE DHEU z ANETA RAMA I PA ARUAR KUJTIMI JUAJ

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *