VIDEO: Pamje të mrekullueshme nga Jala, një grup delfinësh ‘vizitojnë’ detin Jon

Bregdeti shqiptar kohët e fundit është vizituar shpesh nga të “vizitorë” të veçantë pasi të shumtë kanë qenë ata që kanë publikuar video nëpër rrjetet sociale.

Grupe delfinësh i kanë shtuar akoma më shumë bukurinë detit Jon, teksa shoqërojnë me kërcimet e tyre pushuesit që shkojnë me varkë në thellësi.

Në videon e fundit të postuar nga Ledi Shamku duken një tufë delfinësh në Jalë!

“Për të tjerët quhet Shqipëri, për miqtë dëshirë për t’u rikthyer, për ne quhet Shpirt,” shkruan ajo. 

 

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO: Pamje të mrekullueshme nga Jala, një grup delfinësh ‘vizitojnë’ detin Jon”

 1. Shenjestra says:

  Bukuri qe ka krijuar zoti.

 2. Himara says:

  Jali Jali Jali Jali…dhe sa here duhet ta themi qe ta kuptoni si eshte emri i santé?

 3. Njerzit e mire ,i afrojne shoqerise lajme me mire ,
  zbaviteese ,shperdhenese qe motivojne jeten e qytetareve
  te atij vendi te mrekulluehem ,
  duke e shkeputur per nji cast nga bombardimi Toxik qe i bene Politik e Djallit tee Lalzit .

  Njerezit e qyteteruar Genetikishte , afrojne gjithmone Frymarrje jetes se shoqerise
  e zbukurojne dhe lehtesoje ate ne cdo situate te veshtire te shoqerise ,
  ————
  ndryshe nga Geni i Shemtuar ardhur ng fundi i Botees ne kte vend ,
  qe
  qit nga shpirti i tij vetem helm e vrer duke gjetur kenaqsi , ne helmimin e jetes se qytetareve ,
  te interesuar vetem te bejne Keq ,
  kundér Qytetreve Njerezve te Vertete te tij vendi ,
  kjo ehte fara e Djallit qe mjrishte ,mbiu i Ferr ne kte toke ,
  fal indiferences se vendasve .

  Sidoqoft , ky filmim i mrekullueshem eshte nji Shenje Pozitive per vendi tone
  te shqiptareve jo Djallareve
  Rrespekt Njeriut te mire ,i veetmi ne kte jete ,qe afron shprees e fal emocione
  kte tee Diele paqe …

  1. kurvari says:

   ca ke tymosur shoku ?

 4. Spata says:

  Shenje qe trgon prishje te kohes me erera te forta nga jugu

 5. taso kume says:

  ME duket se dhe delfinet japin kontributin per polarizimin e shoqerise SHqiptare,nuk lozin nga plazhi i vjeter ku vete pjesa me e varfer e shoqerise por lozin para REZORTEVE te Jales o te DHERMIUT.

 6. turkalvane says:

  hahahaha nuk do kete reace me te trashe she shqipkaret ( pas turqve )………
  po pse i fershellen delfinit sikur te ishte kale apo qen apo mace ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *