Alfred Lela, nudo me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe. Në ‘gjurmët’ e paraardhësve tanë

Analisti i njohur Alfred Lela duket se nuk ka më komplekse nga lakuriqësia, që prej momentit që uli pantallonat përpara kryeministrit Edi Rama dhe mijëra shqiptarëve që ndiqnin emisionin e Sokol Ballës.

Së fundmi ai është shfaqur krejtësisht nudo, në natyrën e virgjër të Lumit të Stupes, përkrah avokates së njohur Rudina Jasini, e cila ka mbrojtur ish-kryeministrin e Kosovës në Hagë,.

Të dy mbajnë nga një gjethe të madhe, duke mbuluar vetëm pjesët intime ndërsa duket se nuk e kanë patur problem që këtë foton ekzibicioniste ta lejojnë të bëhet publike nga fotografi i njohur Faton Plaku.

“Dite plot aventura dhe fun me grupin e pare #rrineshqiperi 1-10 gusht. Ne lumin e Stupes me @alfred_lela dhe @dinajasini”, shkruan fotografi ne postimin e tij!

36 komente në “Alfred Lela, nudo me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe. Në ‘gjurmët’ e paraardhësve tanë”

 1. Dol says:

  Me perpara kisha dyshime. Tani kemi bindjen se ky eshte krejt ne forne k …
  Madje kete cilesim duhet ta kete te shkruar dhe ne leternjoftim!

  1. Epiriiiii says:

   Po ky eshte i TREDHUR😅😅😅😂😂😂 ca turpi do ket ky i tredhur😂😂

  2. qytetari says:

   Vetem ky qe ka bere shkrimin,nuk e ka pare qe lela ne pamje dhe permbajtje,qysh kur e ka bere nena,ka funksionuar si bile dhe ne vazhdim si kaR i tere.

 2. Leshelija says:

  Do qe te behet kryeminister. Po kopjon Ramen

 3. zaimi says:

  Shume foto e bukur duket qe eshte antar i LGBT-s dhe po kontrollon a e ka patellxhanin nga pas apo jo.O gazetare leshi ky nevojtorja seshte gazetar e jo me analist i njohur

 4. Tit Vasili says:

  Te dhjefsha mu ne Alfred Lelen ne Ramush Haradinajn dhe ne avokaten e hages , mire se ky eshte idiot por kjo Biba cfare rrin aty afer ketij primitivi

 5. cak cak suma says:

  sa i lumtur gomari!

 6. mond says:

  po doren mbrapa pse e mban sikur ka ndonje uçkë….

  1. Jaro leshi, mustaqemuti says:

   Nuk jane ne gjurmet e paraardhesve tane sic e shkruani , se e shkruani duke u bere nje okazion shprehjes , por jane thjesht majmun , thueni shqip majmune hesapi , dhe si te tille si keta ka plot ketej , shpejt e te shpia e tyre ne zyarat e PD-se ,ata mbledhin kohet e fundit ca specie te vecanta , Balliu ,Salianji , Spahia , Bardhi , Noka , Paloka , Voltana , Salia , Lulia , tani kohet e fundit jane futur majmune te rinj , Lila , ai karagjozi i vetequajtur humorist , ai ka ngateruar humorin me karagjozllikun Juliani …. dhe lista vazhdon ….. atje do gjej te tjere plot e perplot jane zyrat , nga do te shkoshe majmune do shikosh , pale sikur te shkosh ne presidence atje situata ka ikur nga kontrolli ne PD,do gjejne dhe krye gorillen Berishen …….dhe ne presidence Lili pirivilin ….hajdeni , hyni , pa problem , si ne shpine tuaj ….

 7. Ladi says:

  Po duket nga surrati ky mut.

 8. Leka says:

  Qeke i prem per homoseksual , per mu vazhdo nuk meriton me shum .

 9. Leka says:

  Qeke i prem per homoseksual , per mu vazhdo nuk meriton me shum . Jasini qeka me kilota si i her e i ko , po ti lela qeke bythqim i lezeçem.

 10. Lela kok prezervativi says:

  Ky duket si pedo qe nga koka te kembet..
  Kur ben edhe ky gangsterin

 11. agron says:

  Po ca avokate e hajradinajt kjo o njerez. Kjo nuk eshte as profesore ne oksford. Ska bere as avokaten e hajradinajt. Se ska patur as license per te qene avokate ne hage! Merrini nje prononcim hajradinajt per kete idioten. Genjen neper gazeta. Debile qe jeton ne nje bote genjeshtrash dhe pasi ska lene k pa thyer jashte tani eshte kthyer ne shqiperi se nuk e afron askush ne vende te tjera as per pune e as per gje.
  Kjo eshte nje ambicioze e shfrenuar qe nuk ka zotesine ne lartesine e ambicjes qe ka.

 12. Taqka says:

  Sa pa lidhje . . . .
  N.q.s ky tipi e shikon veten pa komplekse,
  le te deklaroj Boterisht qe kjo foto eshte ne funksion te ndonje oferte,
  nga Studiot Pornografike, meqe qenka i kompletuar edhe me partneren.

 13. Zyshe Lejla says:

  Kto jane shenjat e KIJAMETIT , Hoti me covid19, Ylii Ndroqi sekuestrohet pasuria, Bujar Nishani jep doreheqjen nga komisioni le****, Rudina del cullak me ANAL istin Lejla …..

 14. DV 2020 says:

  Edhe ketu Edi Ramen kopjon. Lezeti eshte kush e ben i pari; por Lejla edhe e pari po te kishte qene njerezit do shkruanin ne gjethe ” Lejla, une i ve tap e ty s’ta jap”.

 15. Sigurimi says:

  Sa bukur eva dhe hajvani apo adami. Shkerdhata. Tallin bythen me njerezit kto legena

 16. Zigur Qarri says:

  Po Lela pse e mbulon vaginen e vet?

 17. violina says:

  Ma jepni nje nate kete Lelen ta beje qe ti duket prifti Gomar

 18. MOTRAAAAA, SHA BONEEEEE!👋😹 says:

  UAAAAAAA!!! 😀
  KY QENKA KARRI TËRI 😹😹

 19. haha says:

  erdhi vjeshta do të bjenë gjethet!!

 20. haha says:

  erdhi vjeshta do të bjenë gjethet!!
  po kopjon rita orën

 21. Black Jack says:

  Shoqata: sum ,sum ja ke lala

 22. Rrac xhuxhash 🤣🤣🤣. says:

  Qe je rrot K…i nuk ka dyshim,por hala skuptoj se cka ke dash me thone me ket foto.Ti dukesh si zhapik,e kurr se kom pas deshire me shajt nji femer,por paskeni gjet,tenxherja kapakun !!!.Menerja saj duket baraz me gjoksin,keshtu qe te duhet pune me gjet ate vrime mer kok kar.Medet,kushedi ske menu,ke thone po mlavdorjn,por shkurt qekeni nje cift brekockash.Mgjth dashnia osht gjo e modhe por te pakten mbyll halen e gojes,tic kuklle,se Sa per shije,ehe shko rruj topat Rames se te pakten ai eshte 2 metra burre.Shko debil e fshije ket foto,se more ne qaf ene gocen e huj.

 23. Ku kuuuuu medet says:

  Dy meshkuj.

 24. RUBIKU says:

  Ça nudoje ky more vella…ky vete sa ajo vegla e Rames eshte…ndoshta edhe me i shemtuar….haha

 25. Fation F U K S Plaku says:

  AMBASADA AMERIKANE të ketë shumë shumë KUJDES nga Fation Plaku , sepse e ka zënë SIDA !!! Fation Plaku èshtè njè KURVÈ ORDINERE , qè merret me SPIUNLLIQE , dhe ka marr më QAFË mbi 200 FITUES të LLOTARISË AMERIKANE , duke i SPIUNUAR si NJË MIJË E DYQINDËSHAT e njëherë e një kohe , për “Fallsifikimin e Shkollës Mesme” , edhe PSE kéta FAKIRË-FUKARENJË , do Shkonin të LANIN PJATAT dhe HALETË e AMERIKÉS !!! KUJDES KUJDES KUJDES KUKDES KUJDES KUJDES nga Fation Plaku , sepse ai èshtè FOTOGRAFI i késaj FOTO té Alfred Lelès , dhe Fation ZORRAXHI Plaku èshte me SIDÈ , dhe e ka marr nè AFRIKÈ !!

 26. racionali says:

  Kur te kam degjuar tek Opinioni i Fevziut Rudina krijova nje vlersim , por sapo shikoj kete video , te rrofte niveli per deri sa ke perfunduar me kete lloj te shpifur, o Lele lele …..Lela !!!!

 27. Franz Kafka says:

  Ju falenderojme qe na tregoni keto foto. Po mundet na gjeni te tjera te ketij lloji por te Fevziut, Zhejit e sidomos Eni Vasilit. Ju falenderojme pafundesisht

 28. Tonini says:

  Ky nuk ka nevoje per tu mbuluar me gjethe,ky ka nevoje per nje prezervativ me porosi,simbas gjatsise dhe gjersise

 29. .. says:

  Te kjo foto duket sikur ka dale nga ndonje kamp perqendrimi me probleme mendore. Eshte turp qe promovoni foto te tilla qofte dhe per humor. Nuk besoj se kjo nodh ne ndonje gazete serioze ne perendim. Hiqeni kete foto se na haper barkun me kete kokehardhuce

 30. Roberto says:

  Me kujtohet foto e Alfred Leles me Artur Zhejin ulur ne karrige dhe Lela prapa tij si femer. Tema e ka ate foto 🤣. Sipas asaj foto dhe kesaj qe shoh ketu Alfred Lela qenka gruja🤪🤣ndersa Zhej e ka mbrojtur sumen i ulur. Lela ka lene bythen zbuluar dhe ka mbuluar gopin😅😅😅.

 31. Loni says:

  dihet qe Alfred Lela eshte homoseksual……

 32. Majmuni apo Alieni? says:

  Bravo Lela. Fai anche una pisciata, una cagata, e ti riconcili con il creato. Problemi është se në Bibël thuhet se Adami dhe Eva kur u krijuan nuk dinin diferencën midis të mirës dhe së keqes, dhe Zoti iu tha të mos hanin mollën e ndaluar, pra nuk duhet të hanin nga pema e dijes. Në bibël thuhet edhe se Zoti krijoi të ngjashmit e tij në kopshtin e Edenit. Por, Zoti e dinte diferencën midis të mirës dhe së keqes, kurse Adami dhe Eva jo. Ku është ngjashmëria këtu? Gënjeshtër hesapi! Pse Adami dhe Eva nuk duhet të dinin diferencën midis të mirës dhe të keqes? Sepse Zoti nuk donte që ata të ishin të ngjashëm me të?! Nëse nuk di diferencën midis të mirës dhe së keqes, çfarë i bie të jesh? Një idiot leshi. Po mos të dish këtë diferencë nui di si të sillesh, sepse mund të bësh një veprim të gabuar dhe mund të duket sikur bën diçka me vlerë. Atëherë, për çfarë i duheshin Zotit dy gomerë si Adami dhe Eva? Kjo ishte vepra e madhe hyjnore? Krijimi i dy budallenjve që i binden urdhërave të një diktatori qiellor? Çfarë mund të bënin në një kopsht në përjetësi dy budallenj të tillë? Do hanin fruta falas, do dhisnin aty ku hanin (si kafshët e tjera) dhe do laheshin në lumë? Pse duhej të dënoheshin ata duke iu hequr përjetësinë vetëm se hëngrën mollën dhe mësuan të vërtetën? Kush të dënon po the apo mësove të vërtetën? DIKTATORI. Përralla e fesë është përrallë simbolike komuniste ju Zoti simbolizon diktatorin kurse Adami dhe Eva popullin lakuriq e trushpëlarë që duhet t’i bindet diktatorit se përndryshe dënohen me vdekje. Ti zoti Lela, e di diferencën midis të mirës dhe së keqes? Apo je idiot si Adami? Nëse e di, atëherë mirë do ishte që radhën tjetër dil në foto me bisht majmuni ose me ndonjë maskë alieni, se Zoti nuk ekziston. Përralla e kopshtit të Edenit është një gënjeshtër e madhe që të gjithë ju nuk guxoni ta thoni dhe heshtni paturpësisht.

 33. Molla e dijes says:

  Irani është shtet fetar dhe në 2013 kaloi një ligj që lejonte martesën e një burri me vajzën e tij të adoptuar 13vjeçare, dhe martesën e një gruaje me djalin e saj të adoptuar 15vjeçar. Ativistët e të drejtave të njeriut e quajtën këtë një legalizim të pedofilisë. Lela&CO, a mund të më thoni: Ky është Zoti juaj, që lejon këto lloj martesash? Ky që të krishterëve i thotë që Jezusi ishte i biri kurse myslimanëve që nuk ishte? Ju kështu bëni me fëmijët tuaj? Cave ju thoni që fëmija është i juaji kurse të tjerëve që gruaja e ka bërë me një tjetër? Si u shtua gjithë bota vetëm nga Adami dhe Eva? Si nuk ju vjen rëndë? Dilni nëpër media, flisni e shkruani gjasme mbi të vërtetën dhe drejtësinë, dhe vazhdoni mbroni paturpësisht perversitetet fetare?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *