FOTOT: Françeska Jaçe publikon pozat nudo

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara në media

Modelja përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj, ku ekspozon linjat perfekte.

E të njejtën ka bërë së fundmi ku ka postuar një foto shumë provokuese nudo.

7 komente në “FOTOT: Françeska Jaçe publikon pozat nudo”

 1. Leci says:

  Te foto 2 atë pjatën me fruta deti e ka për ta ngrënë vetë apo ja ka vënë ta hajë ajo që ka mes këmbëve?

 2. Llapen ne bythe komplet 15 minuta mrapa karin

  1. Agroni says:

   ate duan ato por 15 min te vete shtrenjte, se di po ke aq leke

 3. Bobi says:

  Ca modele thoni nuk ekziston profession modele ne shqiperi dhe ase ne ballkane, neqoftese ben sfilata mode ne Milao Paris Londer apo eshte modele e Victoria sekret athere po munde te fitoje goxha leke dhe te bejne jete lluksoze. Keto thjeshte vetequhen modele dhe I bejne rreklame trupi qe tu rritet pazari.

 4. eshte padyshim nji femer sexi dhe me stil .
  por fotua nudo eshte skandal aspak profesionale fotografisti ,(pa dashur te ofendoje askend ,te kuptohemi )
  nji disaster drite hija eshte dilitantzem ne kte foto.
  Nudo eshte okay Franceska ka ate qi
  i duhet per nji foto nudo ,
  por ta bej me profesioniste .
  Jam nji Fans i apsionnuar i Femres / Nudos

  qysh kur u perballa me
  ate mrekulli te Natyres
  – – –
  “Nu Couche” [ Akti i shtrire ] – Amadeo Modigliani – 😘
  edhe pse kjo eshte nji storie tjeter Pikture .

 5. Doke says:

  Ekstra llaks prostitut me xixa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *