FOTOT: Nëna 51-vjeçare hap tunelin 35 m nën tokë për të shpëtuar djalin nga burgu

Një nënë 51-vjeçare, e dëshpëruar për djalin e saj i cili vuan dënimin e përjetshëm në burg, vendosi të marrë një shtëpi me qira afër burgut dhe u përpoq të hapte një tunel të fshehtë për ta shpëtuar.

Ngjarja ka ndodhur në rajonin jugor të Zaporizhia, në Ukrainë. Gruaja ka përdorur lopata dhe arriti të gërmonte 35 metra nën tokë.

Tre muaj pasi kishte vazhduar gërmimet dhe ishte afruar tek burgu, ajo u kap nga policia dhe u arrestua.

10 komente në “FOTOT: Nëna 51-vjeçare hap tunelin 35 m nën tokë për të shpëtuar djalin nga burgu”

 1. Shenjestra says:

  Paska qene jo vetem nje nene e dashur por edhe trime, qe ka mare kete aksion kaq te mudimshem,te rrezikshem dhe te gjate ne kohe.Ja ç’fare sakrifice bene nena per femijen.

 2. Miro says:

  shkelje

  kjo eshte dashuri ,gjynaf qe e kapen.

 3. Mondi Barcelona says:

  Per ju pinanecet ikni pini ndonje gote raki dhe i beni trimin nenes- ska fjale ta pershkrush. Kjo eshte NENA

 4. Aleksander Thana says:

  Zaporozhasit ishin ata qe paraqiten ne pikturen kryeveper te Rjepinit, duke i shkruajtur leter sulltanit , ku e shanin me “liber shtepite”.

 5. Pse says:

  nuk e kuptoj pse ky lajm është vendosur në “lifestyle” bashkë me ato që nxjerrin bythën jashtë, turp mero

 6. Pse says:

  nuk e kuptoj pse ky lajm është vendosur në “lifestyle” bashkë me ato që nxjerrin bythën jashtë, turp mero

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *