Ish-drejtoresha e AMA-s zbardh prapaskenat: SPAK të hetojë edhe si lindi Ora News, mbesa 18 vjeçare e Aleksandër Frangajt e shiti televizionin 700 mijë euro

Nga Endira Bushati* 

Nëse SPAK do të hetojë, le t’i shkojë deri në fund….

Le të hetojë si lindi Ora News….

Mbesa 18 vjeç e A. Frangaj “fitoi” nga KKRT në 2006 një licencë televizioni….. dhe pastaj brenda 1 muaji ia shiti Ylli Ndroqit për rreth 700 mijë euro….

Le të hetojë se si A. Frangaj, pasi nuk la gur majtas e djathtas pa lëvizur për të shfuqizuar nenin 62 të ligjit të medias, kapi Gjykatën Kushtetuese në 2016 që e shpalli nenin antikushtetues….

Le t’i hetojë sesi këta Gjyqtarë Kushtetues, në kundërshtim me rekomandimet e BE, KiE dhe OSBE , e shpallën këtë nen antikushtetues, nen që garantonte që licencat kombëtare të mos përqendroheshin në një familje….

Le të hetojë AMAn, që në kundërshtim mesa rekomandonte gjithë Evropa, ishte zyrtarisht pro shfuqizimit të këtij neni….

Le të hetojë shitjen e ABC News, një program/kanal pjesë e një licence kombëtare….i cili sipas ligjit shqiptar nuk mund të shitet më vete…

Le të hetojë gjyqtarët, prokurorët, anëtarët e AMAs që në kundërshtim flagrant me ligjin, mundësuan që me 4 vota nga 5 që kërkonte ligji, dhanë me vendime gjykatash 4 nga 5 licencat kombëtare televizive për familjet Frangaj dhe Hoxha….

Le të hetohen Taulant Balla dhe çdo deputet i çdo partie në Komisionin e Medias që kishin detyrim ligjor të rregullonin nenin 62 të ligjit të medias, pas vendimit të GJK, dhe kanë 4 vjet që nuk bëjnë asgjë….

Të hetohen ideatorët, regjisorët, prokurorët, gjyqtarët që me vendimet ndaj Agon Channel, bënë shqiptarët të paguajnë 110 milionë euro….

Le të hetohen të gjithë e gjithçka….

Kur SPAK të hetojë këto, mund të themi se diçka po ndodh në Shqipëri….

Deri atëherë….

Asgjë e re nga fronti i (Ri) Lindjes.

*Ish-drejtoreshë e AMA-s

REMOTE_ADDR:[]

47 komente në “Ish-drejtoresha e AMA-s zbardh prapaskenat: SPAK të hetojë edhe si lindi Ora News, mbesa 18 vjeçare e Aleksandër Frangajt e shiti televizionin 700 mijë euro”

 1. Ladi says:

  Bravo Endira,por nxir akoma qelbesirlleqe qe jane bere ne AMA nga anetar te korruptuar qe ti si disiplinoje dot,qe vinin ne mbledhje vetem per te votuar pro marjes te
  milionave EURO nga Sandri,por fol edhe per perbjegjesit e tua si krytare e AMAS.

  1. Ganimeti says:

   Po ti moj Yndyra s’mund te flisje kur ishe ne krye te AMA apo ta shtypte koken padroni, dmth Saliu???

   1. Populli says:

    pse mos te hetohesh edhe dhe pastaj jemi ok…

    1. Doda says:

     Rrespekte EDLIRA BUSHATI brravo artikull i goditur , nuk dua te di per arsyen sepse ti e ke ber kte artikull , por me intereson brendesia dhe vertetsia artikullit , qe tregon shum koba vjedhje abuzime dhe mashtrime te bera ne kte vend qe SPAKU duhet ti hetoj urgjentisht , dhe ti japi denimin e merituar te terve dhe ti sekuestroj te tera parat e vjedhura nga buxheti i popullit prej ktyre pisave sharlatan , qe kapardisen si agallaret e kti vendi dhe mbrojn njeri tjetrin me emisione tv dhe nepermjet gazetave , SPAKU ose te hetoj kta qe shkaterruan dhe vodhen SHQIPERIN kto 30 vjet ose te shperbehet dhe te na ler te qet , ky popull shpresen e ndryshimit e pret vetem nga SPAKU jo nga politikan qe jan pjes e abuzimit me pushtetin , ne te kundert te kerkojm ndrrim sistemi ose demokraci pa banfita mashtrus e matrapaz ne politik , se kte sistem me hajdut e bandita nuk e durojm dot RRESPEKTE EDLIRA BUSHATI .

     1. Zani says:

      SPAKU ESHTE KAPAKU I ASPAKUT,akoma shpresoni tek sistemi i drejtesise!!!!!

      1. i relaksuar says:

       SPAK-u drejtohet nga CIA!

   2. transparenca says:

    Kush ja dha mbeses se Frangajt liçensen ? Pse e bere nje gje te tille moj zonje ? E nese nuk e ke bere ti, kush e ka beri ? Kush e kerkoi she urdheroi ? Kush jane ata qe tallen ne kurriz te ketij populli duke i dhene nje çupeline nje license televizioni ? Mbi ç’kritere ?

    Pse nuk e hape gojen me pare ? Ku ishe deri tani ?

  2. Yndyra says:

   Bravo?? Po kjo eshte deri ne fyt per vete. Kjo ushtare e partise qe ka perfituar vete me vite nuk ka te drejte te flase ne emer te anti-korrupsionit. Kjo duhet te hetohet vete!!!

 2. Populli says:

  Do hetohen….dhe tani ligjin e ben AMERIKA…ska me like..sal..lul..mon…ram…..fuck bastardeve….

  1. antipopull says:

   Po pse deri dje kush e bente o “Popull”??????????????????????????????????????????????,

   1. uhahahaaaaaa says:

    ..deri dje e bente Ameriqia 😀 😀 😀

 3. Huligani says:

  Pikerisht.
  Bravo zonja Bushati,erdhem ne piken kyc.
  Gjithcka qe ka ndodhur ,cdo gje qe eshte arritur pas 90-es nuk eshte 100% e paster.
  Hap nje grope me fekale dhe shef qe ajon nuk eshte grope,ajo eshte humnere.
  Une e shof si mision te pamundur hetimin me rrenje te gjithe kesaj maskarade
  te periudhes pas 90-es.
  Jane perzier te gjithe,pa perjashtim jane perzierje interesash jetike.
  Eshte e pamundur,per sa kohe Doktor Mortja ben hije mbi toke.

 4. Le te shikojme Reagimin tani mbas ktyre Fakteve ,
  qe cuan Shqiperine drejt Humneres nga bandat e malokeve dhe ktnareve
  te mebeshtetur ng Krimi i Orgnizuar ne ” Drejtesin” me Mafioze ne Bote ,

  te gjithe te bzgjedhur si gjyqtare e prokurore nga salih berisha dhe ilyer muta.
  Gjithcka arriti kulmin ne korrupsione e vjedhje mafioze institucionesh e krimi ben ligjin
  ne Shqiperi si ne nji tenxhere me presion ,
  qe shperthen !
  Kte maskarallek politikanesh bandes se Lalzit –
  nuk e meritojne qytetaret shqiptare .

  Le te dli e derdellisi Kim dhe Sorec sot .
  Ku fshihen ?
  Mafioze
  te gjithe Mafioze bashkpuetore ze krimit ,
  per te cilin pellisni gjsme ne media TURP I BOTES

 5. specialisti says:

  Shume e guximshme dhe e drejteperdrejte znj. Bushati.
  Ti duhesh per SPAK, per te hetuar per keto afera.
  Te lumte.

  1. Gofi says:

   Kjo per Spak? Kjo eshte objekt SPAK-u, kjo ndyresire.

 6. Ama ti amo says:

  Kush ja dha lejen kesaj 18 vjecares qe ben 700 mij euro me nje firme.
  Ti ku ishe ne ate kohe dhe pse ke hesht deri tani…
  Shko tek spak dhe jepi faktet dhe deshmo se ketu eshte ber muti mullar nga ju qe keni patur dicka ne dore

 7. t.n.t. says:

  TE VERTETA JANE KETO?
  Atehere qilizem dokumentacioneve qe nga origjina,
  Asnje ne Burg. Te gjithe, pa dallim kush jane dhe çfar posti kane patur apo kane te paguajne gjene e vjedhur dhe demin qe i kane sjelle popullit me keto makinacione, duke i sekuestruar dhe duke i lene pa breke ne bythe, qe ta marrin vesh se çfar do thote ligj.
  Atehere edhe ne POPULLI do kuptojme se ligji vepron dhe Aleatet e Medhenj na duan me sinqeritet.

 8. NEVERIA🤮🤮, KA FITYRËN TËNDE, BUSHTRATI!👎 says:

  Kjo , BUSHTRATI, nuk fliste atëherë kur i kishte duart në bakllava .
  Ik moj , sikter! Plehrë!
  Megafon i Sali ndyrësirës dhe jashtëqitje intelektuale .
  Do ta paguash anshmërinë politike që manifestove , kur duhej ti shërbeje të mirës së vendi.

 9. Nafia says:

  Te gjitha i ke thene zonje,po arkitektin e kesaj rrumpalle Sali QEN Berishen nuk guxon ta zesh me goje.

 10. Piro says:

  Mire ben qe i thua. Mgjse eshte e veshtire te fshish pislliqet e 30 vjetve. Por ato kryesoret mund te gjykohen. Le te pastrohet rruga dhe te ndryshoje mentaliteti vjedhes. Qe hajdutet te mos jene me pjese e korrupsionit dhe vendimmarrjes politike. Jane efektet e para te reformes ne drejtesi. Do kete ngjarje, sidomos me politikanet. Hec SPAK!

 11. Marina says:

  Kush duhet per SPAK kjo qe duhet te sqarohe vitet ne krye te AMA-s.
  Cila ishte merita qe kjo u katapultuar ne krye te AMAes?

  Pasi ta kemi sistemuar kete pjese pastaj flasim. Nuk them qe genjen se jam e sigurte qe keto qe shkruan qendrojne por na trego dhe bemat e tua ne kohen kur nuk ta ndalonte njeri doren.

 12. Na myten says:

  Karderrat shqiptare te tastierës nuk e falenderojne zonjen qe me ne fund po deshmon por i kerkojne llogari pse nuk foli kur ishte ne krye te AMA-s. Po ja u shpjegon o tronguj! Ndryshuan ligjin. Si “shperblim” e hoqen nga posti. S’e kuptoni as kaq?!

  1. Pensionist says:

   Mos e harroni parrullen:
   “Me ne fitojne te gjithe!
   Ne qeverisim, bota na ndihmon”… dhe vertet ashtu ndodhi.
   Gangsteret nuk i hapen kutite e votimit ne 2009, deri sa i dogjen. I vrane 4 te pafajshem, i dekoruan vrasesit! Nje gjemb nuk u hyri ne kembe. A duhet t’i hetoje BKH?
   Edlira ka hapur gojen. Di shume gjera. Di se si kane kaluar miliarda leke nga nje dore ne tjetren permes shkeljeve ligjore. Kjo ka pergjegjesine e saj, por flet, denoncon… Ky qendrim meriton vemendjen e organeve te drejtesise.

  2. Ujku Plak says:

   Na Myten leri se eshte Vape. Po ku te fliste o njerez ? Ata kontrollonin gjithecka.Policine .Ushtrine .Drejtesine ateher edhe sot.Median .Shtetin dhe Mafian . Me fole i binte te bente kontraten me vdekjen.Po nuk plotesoi formularin e pasurise cdo person qe ka mbajt poste politike nga 90 e deri sot .Te gjithe drejtuesit e Policise.Te gjithe ne Dtejtesi .Kushe nuk e justifikon sekuestro.

 13. Viola says:

  Po Ciim Peken me syrin si thua ta hetoje

 14. Hahahahahaha says:

  TI leme keto perradha ,,te Votojne akoma Partine e PD apo te LSI ,,se me Luge floriri so hajme ,,me Liste tek Dyqanet do jemi Si Popull i tere ..
  Tani duhet te mbajme Qehtesi se na eshte Nxehur Ilir Floriri ,,Lexoni ndegjoni dhe shikoni Si eshte bere ,,,REC i Shkodres dhe Kondicioner. i kane vene per keta Kriminele..USA dhe Evropa do jua behe gropen ketyre ,,sjane shanc me …

 15. Lili says:

  Ngri PADI penale,se ke qene drejtoreshe e AMAs.Vetem keshtu behesh vertet e besueshme dhe Jo me mllef.Uroj ta besh nje gje te tille.

 16. Zigur Qarri says:

  Ti Edlira mos na bej artikuj gazetareske se jemi deri ne fyt por gjithe keto qe ditke shko dhe deshmoji ne SPAK.Kjo eshte ndershmeri, pasi thone qe ti di ca me shume sa keto qe permend ne kete shkrim, thone qe di me shume edhe per shperndarjen e reklamave e financimeve nga qeveria Berisha per tv.KLAN, Thone qe ke bere dhe diferencime per gjobat ndaj televizioneve.Thone edhe ca gjera te tjera per ty…nejse shko paraqitu dhe mos na shit dengla me shkrime ne gazeta.

 17. Hako says:

  Sa e zonja kjo Bushati, megjithse kur ishte ne karrike nuk e hapi sqepin.Diku i eshte prekur interesi( kuptohet ai privat, sepse per taksapaguesin nuk ja ndjen).

 18. Hi says:

  Me pelqen guximi juaj Dy gra kurajoze kam pare me ate vend Kjo dhe Ina Rama te lumte .

 19. NjeQytetarOptimist says:

  Ti si ish drejtoreshe flet pikerisht per vendime kur ishe ne krye te atij institucjoni.. Harrove zotrote qe pikerisht ti I bere stall vendimeve kur Taulant Balla kerkonte hetim per ish vendimet e marra edhe me perpara. Morre vendime dhe me shumice I beje stall. Kishte raste qe nuk shkoje ne pune disa raste qe mos te formohej korumi. Tani qe del produkti jot moj bajge, ja hedh dobicin dikujt tjeter. Kujton se harrojn njerzit.. Keto akuza ti kishe ngritur kur ishe aty ne krye te detyres.. Duhej mbrojtur marrveshja Nano-Berisha sigurisht.. Po Top Channelin kush e gjobiste dhe e masakroj ?!?! Flet ti per Gjykate Kushtetuese qe asnje skaloj Vettingun. Doni te vini prap ne pushtet ju.. Ju jeni hajdute me cizme..

 20. Alban Dega says:

  KAMBANAT PO BIEN JO VETEM PER…

  – Endira Bushati- nje shembull per tu ndjekur

  Fjalen e ka BKH- SPAK pa fjale por me hetime te thella e profesionale te krejt “ Bandes se Gangstereve” mediatike dhe ollgarkise politike, juridike, financiare … shqiptare qe e ropen per se gjalli e po e rrenojne kete vend perrallor nga bukuria dhe pasuria por te stervjedhur e plackitur shkretuar si asnje tjeter nga Oktapodi politik me tentaculat e tij ne cdo qelize te shoqerise shqiptare!
  Endira Bushati dhe denoncimi i saj publik jane jo vetem nje kambane alarmi per BKH- SPAK por edhe nje shembull per tu ndjekur nga cdo shqiptar qe ka dijeni dhe fakte te celikta konkrete si te saj.
  Eshte koha qe shqiptaret te zgjohen para se te jete teper vone dhe mbi cdo parti te vendosin Nenen Shqiperi qe eshte prone e popullit shqiptar dhe jo e nje Bande oligarkesh e gangsteresh politike, financiare, juridike, mediatike…
  Sipas te dhenave te sakta ,te drejteperdrejta nga burime te nje deshmitarje te gjalle ketu ne SHBA, edhe Endira vete ishte viktime e kesaj bande , per fat jo deri ne shkallen fatale ashtu sic ndodhi me Kleanthi Kocin, Artan Santon, Skerdilajd Ikonomin … e dhjetra te tjere…
  Kambanat bien per ata qe kane veshe te degjojne, sy te shikojne dhe guxim qe te luftojne per te ardhmen e vet, te femijeve e te femijeve te femijeve te vet!
  Perndryshe do jemi ku jemi se jemi ata qe jemi e nuk meritojme me shume !
  Cdo popull, cdo komb ka aq liri, aq demokraci, Aq begati, aq jetegjatesi, aq dashuri, aq lumturi, aq gjithcka
  … Jete sa c’ vepron dhe lufton per to.
  Edhe nena qe eshte nene harron ti jape gji bebés se vet nese ai nuk e kerkon dhe lufton per te me armen e vetme te tij- qarjen !
  Mesazhi i Bushatit eshte jo nje kambane alarmi por nje sirene per BKH dhe SPAK ashtu si Ylli Ndroqi eshte vetem nje peshkaqen mesatar perballe kucedrave- tiranosaureve dhe balenave te korrupsionit dhe krimit ne Shqiperi.

  1. Shpetimi Debatik says:

   Trekendeshi i BREMUDES Shqiptare :-
   Politika – Media – Biznesi .
   ……eshte ekuacion me tre te panjohura qe domosdoshmerisht kerkon zgjidhje rrapide .

 21. Alban Dega says:

  KAMBANAT PO BIEN JO VETEM PER…

  – Endira Bushati- nje shembull per tu ndjekur

  Fjalen e ka BKH- SPAK pa fjale por me hetime te thella e profesionale te krejt “ Bandes se Gangstereve” mediatike dhe ollgarkise politike, juridike, financiare … shqiptare qe e ropen per se gjalli e po e rrenojne kete vend perrallor nga bukuria dhe pasuria por te stervjedhur e plackitur shkretuar si asnje tjeter nga Oktapodi politik me tentaculat e tij ne cdo qelize te shoqerise shqiptare!
  Endira Bushati dhe denoncimi i saj publik jane jo vetem nje kambane alarmi per BKH- SPAK por edhe nje shembull per tu ndjekur nga cdo shqiptar qe ka dijeni dhe fakte te celikta konkrete si te saj.
  Eshte koha qe shqiptaret te zgjohen para se te jete teper vone dhe mbi cdo parti te vendosin Nenen Shqiperi qe eshte prone e popullit shqiptar dhe jo e nje Bande oligarkesh e gangsteresh politike, financiare, juridike, mediatike…
  Sipas te dhenave te sakta ,te drejteperdrejta nga burime te nje deshmitarje te gjalle ketu ne SHBA, edhe Endira vete ishte viktime e kesaj bande , per fat jo deri ne shkallen fatale ashtu sic ndodhi me Kleanthi Kocin, Artan Santon, Skerdilajd Ikonomin … e dhjetra te tjere…
  Kambanat bien per ata qe kane veshe te degjojne, sy te shikojne dhe guxim qe te luftojne per te ardhmen e vet, te femijeve e te femijeve te femijeve te vet!
  Perndryshe do jemi ku jemi se jemi ata qe jemi e nuk meritojme me shume !
  Cdo popull, cdo komb ka aq liri, aq demokraci, Aq begati, aq jetegjatesi, aq dashuri, aq lumturi, aq gjithcka
  … Jete sa c’ vepron dhe lufton per to.
  Edhe nena qe eshte nene harron ti jape gji bebés se vet nese ai nuk e kerkon dhe lufton per te me armen e vetme te tij- qarjen !
  Mesazhi i Endira Bushatit eshte jo nje kambane alarmi por nje sirene per BKH dhe SPAK ashtu si Ylli Ndroqi eshte vetem nje peshkaqen mesatar perballe kucedrave- tiranosaureve dhe balenave te korrupsionit dhe krimit ne Shqiperi.

  1. Laberi says:

   Kleanthi Kocin , e vrau pislleku vet o z.Dega mos e ngatrro me njerzit endershem si Konomi etj (ndjese P pacin)i pelqente shume paraja,floriri e mielli,pyesni gjermanin xhano,,,,,,,tung

 22. Doda says:

  Rrespekte EDLIRA BUSHATI brravo artikull i goditur , nuk dua te di per arsyen sepse ti e ke ber kte artikull , por me intereson brendesia dhe vertetsia artikullit , qe tregon shum koba vjedhje abuzime dhe mashtrime te bera ne kte vend qe SPAKU duhet ti hetoj urgjentisht , dhe ti japi denimin e merituar te terve dhe ti sekuestroj te tera parat e vjedhura nga buxheti i popullit prej ktyre pisave sharlatan , qe kapardisen si agallaret e kti vendi dhe mbrojn njeri tjetrin me emisione tv dhe nepermjet gazetave , SPAKU ose te hetoj kta qe shkaterruan dhe vodhen SHQIPERIN kto 30 vjet ose te shperbehet dhe te na ler te qet , ky popull shpresen e ndryshimit e pret vetem nga SPAKU jo nga politikan qe jan pjes e abuzimit me pushtetin , ne te kundert te kerkojm ndrrim sistemi ose demokraci pa banfita mashtrus e matrapaz ne politik , se kte sistem me hajdut e bandita nuk e durojm dot RRESPEKTE EDLIRA BUSHATI .

 23. Lirija says:

  Fiks. Une them Spaku s’mund ta quaje punen e mbaruar po nuk mori kete bushter si te pandehur.

 24. Askushi says:

  Ket shkodranen e njof mire.i ka ble nja 4 shpija.2 pleqve dhe nja 2 per vete.normal qe skrahasohet me zhvatjen e frangajt por eshhte lufte brenda hajdutve.vazhdoni nxirrini vjelljet njeri tjetrit

 25. Shpetimi Debatik says:

  Trekendeshi i BREMUDES Shqiptare :-
  Politika – Media – Biznesi .
  ……eshte ekuacion me tre te panjohura qe domosdoshmerisht kerkon zgjidhje rrapide .

 26. Ne emer te se vertetes says:

  Endira te lumte. Te gjithe keta qe permende te mos shkojne ne burg por te dekorohen. E pse ne burg. Burgu eshte vetem per hajdutet e xhepave e per te pambrojturit. Keta jane ajka e kombit. Duhet ti leme te na vjedhin sa te mundin, plackisin, poshterojne, masakrojne, tu shkojme neper mitingje, te japim mendime e opinione ne televizionet e tyre te degjeneruara, tu pergjerohemi se c’mund te bejme ne me shume si popull i perulur, qe keta te kene nje jete sa me te lulezuar. E c’jemi ne pa keta mendje te ndritura. Asgje. Ja ashtu te lumte bre Sandri sahanlepires i te gjitha partive. Nuk e kuptoj se ne cfare dimensioni vegjeton nje krijese si ti.

 27. Dash says:

  Me pelqejne keto kembana qe po bien,, te jete fillimi i “dickaje” me te madhe.??….. sidoqofte me mire vone se kurre..

 28. sherbet qerrja says:

  Vetem nje duhet hetuar dhe ndeshkuar ,Edi Rama qe dje i dergonte te fala Sandrit dhe sot perqafohet me te dhe e ka bere oligark.Pastaj duhen denuar ata si puna e Endires,Meros,Ditmirit,Jozefines,Kastriot Islamit,Frrok Cupit, qe zene e kritikojne kur bien nga fiku.

 29. MetajLike-bosi i Oktapodit Shqiptar says:

  SPAKU,SPAKU,SPAKU themi e mendojme dite perdite! Po mire,mundesine qe SPAKU te kete lindur “I Tredhur” perpara treshes se kupoles politiko-kriminale Like-Berisha-Basha e kemi menduar ndonjehere?!!!Bllokimi i dosjes se IZET Haxhise a nuk eshte nje sinjal se Arben Kraja nuk ka ndermend te prishe qetesine e ketyre zhabulaneve mafioze?Ai mban ne sirtare nje deponim me fakte e dokumente okulare dhe jo vetem qindra fletesh per keta bandite politikane,qe kerkoi dite te tera te rregjistrohej!!!Te hapet e te kaloje per gjykim ajo dosje se pari,qe te kalojme me tej ne dosje te tjera si ajo e CEZ-it ku prape kemi ciftin Lilke-Berisha e me pas le te kalojme dhe ne dosje te tjera. Dhe kjo zonje,Edlira Bushati, le te thirret si deshmitre fillimisht te deponoje se cfare di ajo per keto akuza qe i ngre dhe mire ben.Pastaj ka apo nuk ka pergjegjesi dhe kjo vete le ta gjykoje Gjykata e re dhe ne cfare mase ka pergjegjesi.Por fakti qe ajo ngre akuza eshte per te pershendetur!

 30. Golemi Kavajes says:

  Keto jane punet e sigurimit te shtetit! Kur te hiqen ata nga Media atehere flasim.

 31. Ujku Plak says:

  Na Myten leri se eshte Vape. Po ku te fliste o njerez ? Ata kontrollonin gjithecka.Policine .Ushtrine .Drejtesine ateher edhe sot.Median .Shtetin dhe Mafian . Me fole i binte te bente kontraten me vdekjen.Po nuk plotesoi formularin e pasurise cdo person qe ka mbajt poste politike nga 90 e deri sot .Te gjithe drejtuesit e Policise.Te gjithe ne Dtejtesi .Kushe nuk e justifikon sekuestro.

 32. buj says:

  PO PSE NUKE KEMI DGJU ASIHER ENDIREN NE KOHEN KUR E DREJTONTE AMA TA THOSHTE KETE SHQETSIMIN E SHITJEVE TE FREKUENCAVE, APO JA QR SALA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *