lir Beqaj poston grafikun: Prirje në rënie të rasteve të reja dhe fatalitetit nga Covid-19

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka publikuar në Twitter një grafik të ditëve të fundit, sa i përket situatës së koronavirusit. Sipas grafikut të publikuar nga Beqaj, në 5 ditët e fundit ka pasur një prirje drejt rënies, si të rasateve të reja me koronavirus, ashtu edhe vdekjeve nga kjo sëmundje në të gjithë botën.

“COVID – 19 në botë. Në 5 ditët e fundit ka një prirje rënëse qoftë të rasteve të reja, qoftë të fataliteteve. Të shpresojmë për më të mirën.”, shkruan Beqaj, ndërsa poston grafikun.Ilir Beqaj poston grafikun: Prirje në rënie të rasteve të

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “lir Beqaj poston grafikun: Prirje në rënie të rasteve të reja dhe fatalitetit nga Covid-19”

 1. Roland says:

  Ky eshte nje hajdut i ndyre , nje cope …nje gruaqir qe nuk ka lene me gje pa vjedhur ….yyyyyyyyyyy…rracqir.

 2. Predatori says:

  Kjo si ardhur si pasojë e ndikimit të “shëndetësia falas” që ideove dhe zbatove zotrote.
  Ti duhet të ishe ndër të parët në sitën e SPAK. Uroj të mos jetë e largët ajo ditë.
  Ptuu, legen.

 3. 👍🏻 says:

  Yes ! Ilir, ka nevojë që ti bësh publike këto analiza herë pas here.Na duhet informim realist .

 4. Prind says:

  Mos fol kot o trap nuk behen keshtu analizat

 5. artiles says:

  Po o Beqir…130 ke sot tek ne; më shumë se çdo ditë tjetër!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *