Shpërthimi tragjik me dhjetëra viktima në Liban, reagojnë Presidenti Meta dhe kryeministri Rama

Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama reagojnë pas shpërthimit tragjik në Liban që shkaktoi dhjetëra viktima e mijëra të plagosur.

Si kreu i shtetit ashtu edhe kryeministri solidarizohen me popullin e Libanit pas tragjedisë.

Presidenti Meta:

Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave dhe të lënduarit nga shpërthimi tragjik në Bejrut! Solidarizim me popullin e Libanit

Kryeministri Rama në Twitter:

Çfarë lëndimi e trishtimi! Vdekje, plagosje, shkatërrim që le pa frymë e pa fjalë! Ngushëllime e solidaritet me popullin e Libanit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Shpërthimi tragjik me dhjetëra viktima në Liban, reagojnë Presidenti Meta dhe kryeministri Rama”

  1. Tikanis says:

    Ju qifshin sa ju pafshin.!! Meta e Rama

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *