FOTO: Presidenti Meta sportiv dhe i qeshur, po kalon mbrëmjen me Padre Serxhion në Ishëm

Presidenti Ilir Meta duket se po kalon një mbrëmje të qetë dhe në paqe. Të paktën kështu duket nga fotoja e sapo postuar prej tij në rrjetin social Facebook.

Meta shfaqet në krahë të Padre Serxhios, i buzëqeshur dhe i veshur me një bluzë të kombëtares shqiptare të futbollit.

“Me Padre Serxhion ju urojmë një mbrëmje të këndshme nga Ishmi”,- shkruan ai krahas fotos.

Kohë më parë Presidenti Meta ka qënë edhe në Kishën e Bizës (Ishëm) ku ka ndjekur meshën e drejtuar nga Padre Serxhio.

Presidenti Meta eshte pare kohet e fundit te vizitoje teqet, kisha dhe xhamiat, aq sa ka krijuar pershtypjen tek shqiptaret se po perpiqet te kerkoje falje per mekatet ne qeverisje.

 

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “FOTO: Presidenti Meta sportiv dhe i qeshur, po kalon mbrëmjen me Padre Serxhion në Ishëm”

 1. viçidoli says:

  O Like Floriri po çtë duhet padrija ty o derëzi , ik ore tek baba Mondi se ai ti zgith oshkurët ty e të sjell në formë,se ti në teqe je mbjellë në kulmak.

 2. Aleks says:

  QR, mu duk si Peço Vasili …

  More, Haxhi Likja ka nja tre vjet qe hallakatet kishave e xhomiave. Puna esht pse ja zgjasin agonine???

  1. Luan Dema says:

   Je gabim or mik , Peco Vasili eshte nje ekzemplar i ralle , nje kafshe e ralle , nuk e ngateron me asnje , eshte i vecante

 3. Black Jack says:

  Ueeeeee . A ka pune ky se eshte dhe President????? Apo rrumpallee dite nate. O te qifsha President picke qe osht ky. Ca I afron shqiptareve ky kokrra e mutit. Ha e pi si Ducja dhe kokerr pune nuk bon. . Kapeni prej bythesh dhe nxirreni jashte presidences. Bota po digjet e shkaterrohet nga probleme te ndryshme ku bon qejf. Me ca parash bon qejf ku . Fundi I fundit kush eshte ky qe hapet bythesh me video dhe foto . Qijini lekuren prej bythe kete dhe mostra si puna ktij

 4. Petrit Llanaj says:

  Sa rob i poshter eshte ,nje here padren e ishmit ,pastaj baba mondin , me vone pergjerohet te mjeker muti Tasi ….ky eshte me te gjithe dhe seshte me asnje , eshte me te gjithe per me veten e tij , rob shume negativ , fati i keq per shqiptaret te perfaqesohen nga ky pisanjozi , hajduti .

 5. Salbeu says:

  Ky edhe buzëqeshjen e ka të pështirë.

 6. " Mrekullia " says:

  Ska mekat qe e shpelan ate shembelltyre. Ardhte shpejt dita te falet ne Rec.

 7. fati says:

  Une kur i shoh keshtu keto debila dhe kriminele e hajdute si likja familiarisht, berisha etj., me vjen per te vjelle e jo me te kem simpati per to. Plehrat nuk e kane vendin ne media, por ne kanalet e plehrave. Turp edhe per priftin qe i ben shoqeri nje krimineli e hajduti.

 8. Trotski says:

  Mos je refyer O Delenxhi ??? Ma merr mendja se nuk e ke bere se nuk ke Ndergjegje dhe gjithçka qe ke bere e ke BO me mendjen dashakeqe TOP.

 9. Eri says:

  Po ky prifti nuk e di se Likja eshte mafioz aa??? Apo pun prifti ma me mun me i marr ndonji lek qyl Likes.Se prifti dhe hoxha nuk punojn,rrojn me lekun qyl.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *