FOTOT: Kejvina “torturon” fansat me pozat e fundit

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj, por gjithashtu edhe për jetën personale.

Ish-velina është shumë e ndjekur në Instagram, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj, dhe sigurisht nuk mungojnë as foto mjaft provokative.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar një foto ku vjen krejt ndryshe nga herët e tjera. E veshur me një fustan blu të gjatë, modelja duket tepër joshëse.

 

1 komente në “FOTOT: Kejvina “torturon” fansat me pozat e fundit”

  1. Bujar nishan mehmet egjypti says:

    E vertet hajdarit tim pernjehere i filluan te vjella

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *