FOTOT: Kida përsëri me bikini, provokon fansat në Instagram

Së fundmi, Kida i ka shtuar fotografitë e saj seksi në rrjetet sociale.

Ajo në Instagram ka hedhur një postim ku shihet se përsëri ka pozuar me bikini me shumë stil, duke u munduar t’i nxjerr në pah linjat trupore.

Padyshim që këngëtarja pëlqehet shumë dhe ndjekësit kanë reaguar pozitivisht. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *