FOTOT: Moderatorja shqiptare poston pozat ‘hot’ nga Turqia

Moderatorja sportive, Lejla Kraja shpesh tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe fizikun perfekt, të cilin shumë vajza e ëndërrojnë.

Bukuroshja po shijon pushimet dhe postimet në rrjete sociale nuk mungojnë. Por ajo që na shqetësoi është vendndodhja e saj, Turqi.

Lei Kraja ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni dhe si rezultat gëzon pasaportë amerikane.

Duket se kjo i ka dhënë mundësinë për të lëvizur lirshëm jashtë Shqipërisë edhe në një kohë kur kjo është e ndaluar, për shkak të frikës dhe masave të forta për parandalimin e përhapjes së pandemisë së koronavirusit.

Moderatorja në postimet e saj është parë në shoqërinë e mikeshën e saj, balerinës Adela Rami.

2 komente në “FOTOT: Moderatorja shqiptare poston pozat ‘hot’ nga Turqia”

  1. kaslyc komlesh says:

    ti mi goce duhet te jesh leshatore e modhe fort. Po mos i hiqje/rruaje qimet e komes do ti kishe si kaslyc komlesh (nje lloj pellumbi qe i ka kembet me pulpa. Eh sa i kemi pas gjujt ne kohen tone keto lloj femnash leshatore, se ishin edhe me epshore ne krahasim me ato qe e kishin qimen e vogel dhe te bute si push qe nuk ju dukej. Leri njehere qimet pa i heq qe ti ngjash majmunit. hahahahahahahahah

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *