VIDEO: Saimir Tahiri pa ‘fat’, prishet moti gjatë pushimeve në Himarë. Ja çfarë ka filmuar

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, pas udhëtimit në natyrën e egër e te virgjer të Tepelenës duket se ka zgjedhur të pushojë në bregdetin e Himarës.

Por kjo ditë i ka qëlluar pa fat, pasi vendi është përfshirë nga një stuhi e madhe me erë të fortë dhe reshje.

Tahiri ka shpërndarë në rrjetet sociale edhe një video, ku duket deti i trazuar dhe një vetëtimë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Saimir Tahiri pa ‘fat’, prishet moti gjatë pushimeve në Himarë. Ja çfarë ka filmuar”

  1. Gjergji says:

    Ky dhe plehra si ky, nga te dy krahet, na bene ta leme ate vend te bukur, Shqiperine. Ju tifozat e rilindjes, kursejini fjalet e mos na shani ne qe ikem, se sapo te vije rasti edhe ju do te largiheni, dhe pastaj ta gezojne ate vend Sajmirat dhe egjyptianet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *