FOTOT/ Nga deti Jon, te bujtinat e Thethit: Dy ambasadoret rreth Shqipërisë për të promovuar turizmin

Njëra nga Shtetet e Bashkuara, e tjetra nga Suedia, por që Shqipëria i ka bërë bashkë në misionet e tyre diplomatike.

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, dhe ajo e Suedisë Elsa Håstad, duket se nuk lënë fundjavë pa udhëtuar, treguar e promovuar Shqipërinë brenda të gjitha mundësive.

Nga detet e mrekullueshme, tek liqenet, alpet, bujtinat e vendet e bukura të Shqipërisë, të dy ambasadoret duket se janë të apasionuara pas vendit tonë.

Së fundmi Kim dhe Håstad kanë qenë së bashku në Theth, e zonat përreth, ku kanë ndarë me ndjekësit e tyre udhëtimin e mrekullueshëm, që duket se e kanë shijuar shumë.

13 komente në “FOTOT/ Nga deti Jon, te bujtinat e Thethit: Dy ambasadoret rreth Shqipërisë për të promovuar turizmin”

 1. George says:

  Duket se i kane ditet e numeruara ne Shqiperi, pasi po afrojne zgjedhjet ne USA dhe Suedi…

 2. Nikolini says:

  Very nice thank you very much xx

 3. Poko says:

  Nuk ka ndihme e reklame me te madhe qe i behet turizmit ne Shqiperi.Nuk iu mbetet gje tjeter ,vec ta merrni kete foto te sterzmadhuar e ta vendosni ne te gjitha pikat hyrese te Shqiperise ,sidomos ne Rinas,natyrisht me lejen e Zonjave te nderuara.,gjeni nje menyre falnderimi publik per Zonjat.

 4. alpinisti says:

  sa lajm i rendesishem! vwtem budallenjt do tjone qe eshte furce alla shqiptare pwr bythelwpirje dipllomatike! tani do shikoni si do pëas turizmi! ja veme bast po te doni!

 5. Qinani says:

  Po bojn qejf gocat.
  Turiste mo…

 6. V.F.L.P says:

  Edhe te huajt s’na duan . S’rrine me ne rrine me njeri-tjetrin .

 7. ARI says:

  VENDI YNE ESHTE PERALLE POR NJERZIT SPO GJEJNE RRUGEN ME RREGULLU EDHE ME JETUR JETEN ME DINJITET. TE PARET TANE KANE QENE TE GJITHE ME PRFEFESIONE EDHE PUNONIN NGA MEJESI DERI NE DARKE. EDHE PRIDERIT TANE PUNONIN . BREZI I RI ASHT HUTU DULE GJETE RRUGEN E PASURIMIT ME RRUGE TE SHKURTA EDHE ME MEND . ME PUNE ,ME PUNE VETEM ME PUNE JO ME TEORI POR ME PRKTIKE OR DEMBELA. MOS E SHANI VENDIN TI DUKE THEN SE KY VEND SBOHET. PO NUK JU PELQEU IKNI NJE ORE E ME PARE MOS U KTHENI MA. SHQIPERIA ESHTE YLL E BUKUR . THANK YOU MY LADIES.

 8. Lili says:

  Ladies, you are great!

 9. J-32 says:

  Çar pune bën??
  Pallariu..

 10. Bossi says:

  Vijne dhe hane dhe pijne pa lek ne Shqiperi. Vijne dhe flene pa lek se Shqiptari si debil qe eshte mban ende Zakonin idiot te mikpritjes me te huajt qe i ka armiq dhe ja nxjerr syte Shqiptarit

 11. Cifuti x says:

  Kto gocat kan ardh n shqipni me u qi n natyr..
  Se n perndim qihen virtualçe
  Kompjuter,mobajll,internet..elektron..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *