Robert Aliaj rrëfehet: Mund të futesha në burg, më kanë hequr nga festivali 2 orë para se të fillojë. Luan Zhegu ishte si kruajtëse dhëmbësh

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë disa ditë më parë.

Roberti ka folur sot në Abc-ja e mëngjesit për fitoren e vajzës së tij dhe ndërsa është komplimentuar nga Enkel Demi se e bija është shumë e bukur, biseda ka rrjedhur në batuta ku artisti më pas ka treguar një histori personale të tij në fillimet e karrierës.

Aliaj ka thënë se kur ka marrë pjesë në një festival është parjashtuar 2 orë para se të fillojë sepse kishte veshur xhaketë gjenerali, dhe për këtë ai rrezikonte edhe burgun.

“Me kane heq nga festivali dy orë para se të fillojë sepse kisha vesh xhaketë gjenerale, se kisha idenë se për këtë mund të futesha në burg.

Luan Zhegu ishte si kruajtëse dhëmbësh.

Ku Gala e ka ndryshe sot, tjetër brez, mundësi të tjera”, vijon mes të tjerash roberti duke folur për stilin e tij të veçantë që dallohej që në fillimet e tij pavarësisht rrethanave.

REMOTE_ADDR:[]

30 komente në “Robert Aliaj rrëfehet: Mund të futesha në burg, më kanë hequr nga festivali 2 orë para se të fillojë. Luan Zhegu ishte si kruajtëse dhëmbësh”

 1. Www says:

  Ky analfabeti, që promovohet nga injorantë!
  Ky videot i ka të gjitha me terital dhe me flokë me vizë anash…

 2. qytetar says:

  Kur flet me percmim dhe vulgaritet per kolegun tend … imagjino cfare llumi jeni !!!!!
  Vajza mund ti kete ngjare te jemes !!!!!

 3. Tutu says:

  Te gjithe sahalepires te regjimit keni qene dhe na u sajuat si te persekutuar….gjasme artiste qe skeni lene asnje gjurme ne memorje publiku…. Sa per Luanin shko beji nje gojore .. po te kesh veshur dhe fundin e lekures….muzika dhe kenget e Luanit edhe sot jane hit parade te muzikes shqiptare…. je thjesht nje pederast qe te ka ngelur merak burgu ku dhe mund te beje karriere fale vesit tend prej perversi…

 4. !!!! says:

  Nuk mbeti njeri pa u be disident. Mire, po ky krahasimi i Luanit me kruajtesen e dhembeve cfare hyn, se vet si eshte ky??

 5. Korçari says:

  Po çfar mo do ndigjojme kete qe i lyen thonjet.

 6. Lymi Tutit says:

  Ky qenka komplet nje idiot-mburravec, por dhe teper ordiner……. Ky tipi,ne ate kohe dhe qe nuk e njihte askush,paska tentuar veshje ekstravagante ??!! Po me Luan Zhegun cfare paté ? Me te mirat dhe te metst e tij,na ja dhene shume kenaqesi.Si mundet te flase me kete gjuhe,dikush qe pretendon ti perkase artit ? Turp dhe keqardhje qe ajo vajze e talentuar ka kete baba. Lymi Tutit

  1. Fukarai says:

   Ku e di ti qe Ky Eshte Babai i San ??

 7. kasemi says:

  Nuk jam edhe aq i ri po kete fytere nuk e mbaj mend per asgje, nuk e di per cfare ka shkelqyer. Ndersa vajza vertete mund ti kete ngjare se jemes, pasi ky berti me duket si homo.

 8. Orli says:

  I “pasekutuar” edhe ky bolja!!!!

 9. Roberto says:

  Po qe ky eshte debil e dime po me Luan Zhegun c’pati?? Nuk e kuptoj c’fare ka dashur te thote autori me ate fjali. E pash vajzen e ketij tipi ne nje foto. Mu duk akoma me e degraduar sa i jati nga pamja te pakten.

 10. andi says:

  ky Roberti ka pas gjujt per cifte te LIqeni artificial Eshte komplet rrot kari

  1. Roberto says:

   Andi pse e.mban mend ti kur gjuaja mamin tend ??🤣🤣.

   1. Mjekra says:

    Te mbajne mend kur i bije me dore te gjiri i kurvave. Paske ngel rrot kari bythqim. O berto me ty tallnim karin e mban mend?

  2. Roberto says:

   Andi ca momorie paske. Kopil ke qene qe i vogel. E mban mend kur te merrte mami per dore dhe dilnim nga liqeni sebashku??🤣🤣 Sa here qaje te blija akullore dhe ti e lepije gjithe qejf 🤣🤣🤣🤣.

 11. katarakti says:

  Eshtë nga prodhimet e kohës së sotme. Se dje as që e njihte kush. Tani rri e thur legjenda për veten.

 12. TURI EMIGR says:

  MEGJITHESE JASHTE ATDHEUT MBI 2 DEKATA JAM NJE LEZUES I PERDITSHEM I SHTYPIT ONLAJM . SME HIQET ZAKONI SHQIPTAR SHTYPI SI BUKE E PERDITSHME KAM LEZUAR SHUME SHKRIME PER LUANIN DHE KAM LEXUAR DHE SHKRIMET E KOMENTUESVE, DHE SKAM GJETUR NIE KOMENT NEGATIV PER KETE ARTIST TE MADH . DUKE QENE SE NE SHKOLLE TE MESME , KENGETARET DERGOHESHIN NE SHKOLLA TE NDRYSHME PERT TE DREJTUAR GRUPET ARTISTIKE TE SHKOLLAVE PER EVENIMENTE TE NDRYSHME. DHE LUANI ERDHI NE SHKOLLEN TONE. SI KORIST QE ISHA MU DHA MUNDESIA TE NJIHESHA ME LUANI, SEPSE ARSYE MOSHE KISHA NJE ZE BARITON QE NE GRUP SE KISHTE NJERI ,PA CKA SE NUK JA THOJA PER TE KENDUAR , DHE ZERI BARITON ME VITE HUMBI. ISHTE NJERI BABAXHAN, ME HUMOR ,DHE ME ZERIN KARAKTERISTIK. ESHTE I NJEJTI ZE KUR KENDO I NJEJTI ZE KUR FLET ,MELODJOZ.DE SI NJE BANUES NE TIRANE NUK DEGJOJE FJALE TE KEQIA PER TE .. TE FLAS PER ROBERTIN NUK E DI CTE THEM SI KENGETAR NE ATE KOHE NUK ISHTE NDONJE KENGETAR I DEGJUAR, POR SEC BEN SOT NUK E DI. DUKE QENE NJE NJERI KONFLIKTUA KETE KARAKTER KA ZGJEDHUR PER TE ECUR PARA ,PER PARA, SE NE SHQIPERI KY LLOJ TIPI ECEN.SA PER VAJZEN KA ME TE VERTETE NJE VAJZE TE TALENTUAR . KJO ESHTE SHQIPERIA JONE E MJERA SHQIPERI

  1. Roberto says:

   Eshte shume e vertete. Luanin e njoh nga afer dhe banojme pothuajse afer. Djale artist,njeri persembari dhe jo delenxhi si ky pordhaci qe ben sikur ka kapur qiellin me dore. Idiot njeri.

  2. Olimpia says:

   Nuk eshte problemi Roberti,idiota per te mbushur spektrin e shoqerise njerezore do te kete gjithmone.Problemi qendron tek drejtuesit televisive si ky neperka mashtruese Demi.Si eshte e mundur te pranohet ne nje TV nje gjuhe e tille …nje etiketim i tille ndaj kujdo eshte ndyresi televisive.Liria e shprehjes ne mediat shqiptare ka kapercyer cdo limit Liria e shpifjes dhe mashtrimit jane shnderruar ne nje menyre e jetes e 90 perqind te medias. Media shqiptare me fytyrat dhe intelektin e ndotur intelektualisht dhe moralisht ,jane shnderruar ne imituesen e shpikesit te kesaj ,kulture,,te degjeneruar Sali Berishes,i cili perfaqeson letyren me te helmuar njerezore.

 13. Imagjinoje sa i ulet eshte ky kllufi i pistoletes .duke share kolegun e vet …..o pall .luan zhegut ti nuk i afrohesh ke kembet o idiot .ai gjithmon ka qen i pare .ik ore idiot turp te kesh kur ben eshe ti si fashonist me te ra kanceri hapu dhe

 14. Tiku says:

  Po pse mor pederast flet per shokun tend dhe kengetarin e njohur.Pse ha mut kot shiko vajzen ti behet mbare dhe mos ha mut kot.

 15. Agim says:

  Te nderuar komentues,nuk e njoh kete Robertin sepse kam nga 90 qe nuk banoj ne Shqiperi ,prandaj nuk bej koment ju e njihni me mire,por per mendimin tim ,Roberti me krahasimin e Luanit si nje kruajtse dhembesh donte te thonte qe Luan Zhegu kur dilte ne skene te kendonte ai nuk levizte ne skene.
  Ne te gjithe te atyre viteve e dinim kete.Luan Zhegu pak kohe perpara
  e ka deklaruar vete kete ne nje emision televiziv.
  Ju pershendes nga larg,
  Agimi

 16. Molla e dijes says:

  Po pse, s’do të pëlqente ty të ishe te dushet e burgut duke marrë gjithmonë sapunin që do binte përdhe? Atje do kishte tama lezet ai fundi që vesh dhe ato getat apo streçet! O Bert! Vajzëm e ke të talentuar por vetë je një koqe kandari, vëllai siamez i Ramës. Vishesh si shtrigë e bën si delenxhie se s’ke përmbajtje, thjesht formë e çuditshme pa lezet. Unë dyshoj që edhe vajzën nuk e ke tënden! Ti nuk vë gjë! Maksimumi kruan bythën!

 17. asd says:

  Gishtin poshte per kete idiot.

 18. ryka says:

  Ti je njē pederast i fëlliqur dhe një fshatar i trashē qē si vjen deri tek gishti kembës tē madhit tironas autoktontē madhit Luan Zhegu njeriu qe rrespektohet gjithë jeten nga i madh i ivogel, dhe tani na del i persekutuar. Hik or hale mos e ze me gojė Luan zhegun

 19. bob says:

  Duhet DNA per te pare nese eshte i ati….

 20. Stalker says:

  Ky funderrina eshte i pa durueshem, artist leshi

  1. vang says:

   pse kaq urrejtje o njerez.ajza eshte e shkelqyer dhe ze i vecante.jo po eshte ,jo po seshte vajza e tij.JO PO Homoseksual,deri dhe pederast qe nuk e dime pse se do ishte ne burg ne se ka bere veprime pederastie.NUK e dime cilin femije paska keqperdorur.,Perse e ngarkoni aq shume kur ai si ka bere te keqe askujt vecse e lejoi veten te kishte nje stil qe mund te mos na pelqeje por eshte pune e tij kur nuk ngamon njeri.Ne rinine e tij ka kenduar disa kenge qe u pelqyen nga publiku shqiptar i asaj kohe.Brezat me te moshuar besoj e kujtojne.

 21. filja says:

  Si e pranoni kete qelbesire te flase me media; duhet ta bojkotoni, njeri i mbaruar totalisht.

 22. shtellunga says:

  Rrefim i dobet, emision per lesh, enkel demi …
  Urime vajzes, e te eci perpara. Bert kllufi po e nxjerr veten lakuriq, pa xhaket gjenerale, se nuk e dinte i shkreti … Shpifarak, langaraq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *