FOTOT: Miliarderja 23 vjeçare tregon të pasmet seksi

Kylie Jenner duket se nuk është e nevrikosur pse seriali Keeping Up With The Kardashians ka ndaluar transmetimin.

Ajo në mënyrë të vazhdueshme është duke ndarë imazhe nga përditshmëria, e rrethuar nga shoqëria.

23-vjeçarja në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ka lënë pak vend për imagjinatë me pozat e reja.

Duke u munduar që të tregojë flokët e gjata dhe brune, në fokus janë vënë asetet e saj.

1 komente në “FOTOT: Miliarderja 23 vjeçare tregon të pasmet seksi”

  1. Poko says:

    Uh cfar vithesh ti hipesh kaluar,mushke te keqen xhixhua se do vemi ne raven.e rrofsh mor gazetar,ku na i gjen keto…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *