FOTOT: Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton patneren seksi: Ti je plot dashuri

Pas ndarjes nga këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi po përflitet për një lidhje të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua me një bukuroshe zeshkane , Selvijen në një nga baret e Shkupit. Çifti ishin duke shijuar shoqërinë e njëri tjetrit.

Persona afër dyshes kanë treguar se ata janë duke  jetuar romancën e tyre prej më shumë se një viti.

Dhe mesa duket nuk kanë ndërmend ta fshehin më nga sytë e botës. Pas fotove të publikuara ajo çfarë ka  tërhequr vëmendjen janë komentet  e bëra në llogarinë e këngëtarit.

Selvija ka komentuar në foton e fundit të partnerit të saj në “Instagram”

Në foton e fundit të Shpatit në Instagram, Selvija ka lënë komentin e saj për partnerin duke i shkruajtur një emoji me kurorë dhe të shoqëruar me një zemër të kuqe.

Menjëherë Shpati ia ktheu duke i thënë : “Ti je plot dashuri”

 

4 komente në “FOTOT: Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton patneren seksi: Ti je plot dashuri”

 1. qytetar says:

  Duket Shpat qe ka shume zjarr brenda !!!! Ruaju se mos te djeg .
  o zot me cfare merren mediat KAZAN !!!!!

 2. xx says:

  ci keni keto moj aman.

 3. Trendeline Dhe Kenge says:

  Aferditen qe qiu Luan Di Caprio per ate eshte fjala?

 4. Hapu Xhipe says:

  Ky Shpati me teper se ” shpat” me duket “bicak”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *